Mecz Manchester United - Sevilla ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Manchester United - Sevilla ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, 1/8 finału
2018-03-13 20:45

Manchester United

1

Sevilla FC

2

• Ależ niespodzianka! Sevilla wygrywa 2:1 i to oni zagrają w ćwierćfinale Champions League! Bohaterem został Wissam Ben Yedder! Brawo Sevilla!

• Koniec! Sevilla wyrzuca wielki Manchester United!

• Sędzia pokazuje żółtą kartkę. Ukarany Marcus Rashford.

• Wissam Ben Yedder fatalnie marnuje sytuacje sam na sam uderzając prosto w bramkarza United! A mógł być Hat-trick!

• Posypały się żółte kartki. Teraz ukarany Pablo Sarabia.

• Johannes Geis zmienia Joaquina Correę.

• Joaquin Correa ogląda żółtą kartkę

• Guido Pizzaro wchodzi w miejsce Franco Vazqueza!

• Marcus Rashford oddaje dobry strzał głową! Ależ było blisko!

• Romelu Lukaku świetnie znalazł pozycję w polu karnym i huknął jak z armaty! Jeszcze jest nadzieja!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Romelu Lukaku jeszcze daje nadzieje swojej drużynie!

• Ever Banega był bardzo bliski zdobycia bramki! Centymetrów zabrakło!

• Wissam Ben Yedder za zdjęcie koszulki po strzelonym golu ogląda żółtą kartkę.

• David De Gea niespodziewanie popełnia błąd i daje wpakować sobie bramkę przez Francuza! Sevilla ma swojego bohatera, który pojawił się na boisku i zadał dwa mocne ciosy! Co za niespodzianka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Wissam Ben Yedder po raz drugi!

• Na boisko pojawia się Juan Mata w miejsce Antonio Valencii.

• Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Jesse Lingard schodzi, a Anthony Martial wchodzi!

• Co za wejście smoka! Wissam Ben Yedder dostał podanie na skraju pola karnego, oddał szybki, mocny strzał i David De Gea był bez szans! Teraz Manchester United potrzebuje dwóch goli!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Wissam Ben Yedder daje prowadzenie Sevilli!

• Luis Muriel zmieniony przez Wissama Ben Yeddera.

• Dobre uderzenie Paula Pogba, ale niestety minimalnie niecelnie.

• Vazquez uderza na bramkę, ale spokojnie broni ten strzał De Gea.

• Przeciągnięte dośrodkowanie gracza Sevilli. Zmarnowana szansa.

• Marcus Rashford faulowany tuż przed polem karnym rywala!

• Dobry strzał Romelu Lukaku zostaje jednak zablokowany.

• Marouane Fellaini schodzi z boiska. W jego miejsce wchodzi Paul Pogba!

• Alexis Sanchez miał piłkę na 11 metrze, ale uderzył prosto w defensora Sevilli!

• Dobra indywidualna akcja Correi! Strzał pozostawiał jednak wiele do życzenia.

• Rico ratuje swoją drużynę, broniąc końcówkami palców strzał Lingarda!

• Joaquin Correa źle opanował piłkę w polu karnym rywala i traci szansę na zdobycie bramki!

• Alexis Sanchez pogubił się we własnym dryblingu.

• Wracamy do Manchesteru! Czas na drugą odsłonę tego meczu!

• Na razie mecz nie zachwyca. Obie drużyny nie kwapią się do zdobycia bramki. Oprócz kilku strzałów prosto w bramkarza, tak naprawdę nie mamy czego odnotować.

• Koniec, pierwszej części tego meczu.

• Rzut rożny = brak strzału. Tak wygląda sytuacja Manchesteru w tym meczu.

• Jesse Lingard próbował oddać strzał, ale zamiast trafić w piłkę, trafił w nogę przeciwnika.

• Bardzo groźna sytuacja pod bramką Sevilli! Marouane Fellaini uderzył, jednak prosto w Rico!

• Ever Banega oddaje strzał z daleka, jednak mocno niecelny.

• Marouane Fellaini zagrał w pole karne, rywala po którym było tam sporo zamieszania. Niestety nic z tego nie wynikło.

• Lukaku otrzymał świetne podanie, ale nie zdołał opanować piłki.

• Bardzo dobre uderzenie Luis Muriela! Piłka minęła słupek bramki Manchesteru o dosłownie kilka centymetrów.

• Alexis Sanchez dograł w pole karne, ale dobrze ustawiony defensor gości wybija futbolówkę.

• Manchester spokojnie wyczekuje swojej okazji. Czekamy na zryw, któregoś z zawodników gospodarzy.

• Fatalne uderzenie Luis Muriela. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

• Eric Bailly ofiarnie rzucił się, aby odbić strzał Vazqueza! Iworyjczyk ratuje swoją drużynę.

• Correa po rzucie rożnym uderza tuż nad poprzeczką! Zabrakło niewiele.

• Ever Banega bardzo brzydko fauluje Sancheza i ogląda żółtą kartką.

• Bardzo niecelne uderzenie Romelu Lukaku.

• Danny Makkelie dał znak do rozpoczęcia meczu!

• Rozbrzmiał hymn Ligi Mistrzów, czyli zaraz rozbrzmi pierwszy gwizdek!

• Czerwone Diabły podchodzą do tego meczu zmotywowani po wygranej w "Bitwie o Anglię". Marcus Rashford błysnął w tym pojedynku znakomitą skutecznością.

• Na ławce gospodarzy usiądzie dzisiaj Paul Pogba. Francuz w ostatnim czasie był kontuzjowany i jak widać nie jest jeszcze gotów grać od początku.

• Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 0:0, tak więc wszystko jest jeszcze możliwe. Przed tygodniem to Sevilla była stroną przeważającą. Jak będzie dzisiaj?

• Z tej strony wita się z Państwem Bartłomiej Modzelewski! Czas na relację LIVE z tego pojedynku!

• Czas zacząć kolejny tydzień z Champions League! Na Old Trafford spotykają się dwaj ostatni zwycięzcy Ligi Europy. Wynik tego dwumeczu jest jeszcze otwarty, więc emocje sięgają zenitu!

Bartłomiej Modzelewski

Manchester United - Sevilla LIVE! Wszystko jest możliwe

Manchester United - Sevilla LIVE! Wszystko jest możliwe ©AFP/East News

Mecz Manchester United - Sevilla ONLINE. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 0:0 i co najciekawsze był to wynik, który najbardziej ucieszył kibiców z Manchesteru. Gdyby nie znakomita postawa jaką prezentował David De Gea to Sevilla jechałaby do Anglii w lepszych humorach.

Mecz Manchester United - Sevilla ONLINE

[SPRAWDŹ! Najlepsze europejskie ligi piłkarskie w ofercie player+]

Przed dwumeczem dwóch ostatnich zwycięzców Ligi Europy w roli faworyta bez wahania stawiano Manchester United.
Dużo wyższy budżet, wielkie gwiazdy światowego futbolu i zdecydowanie lepsza historia. Atuty Czerwonych Diabłów można by było wymieniać jeszcze długo. Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna. Hiszpanie na własnym stadionie postawili bardzo twarde warunki swoim rywalom i to oni przeważali w tym meczu. Wyższość Sevilli udowodnił statystyki (m.in 8 do 1 w celnych strzałach. Trzeba szczerze powiedzieć, że gdyby nie kunszt bramkarski Davida De Gei to wynik tego pojedynku byłby zupełnie inny. Już od dłuższego czasu powstają memy na temat pracy hiszpańskiego golkipera w zespole Czerwonych Diabłów. Od kilku sezonów trzyma na barkach całą drużynę.

Zawodnicy z czerwonej części Manchesteru przystępują do rewanżowego spotkania 1/8 finału Champions League w bardzo dobrych humorach. W sobotą pokonali bowiem Liverpool, który od lat jest największym rywalem Red Devils. Samo spotkanie nazywane jest Bitwą o Anglię, a to mówi samo za siebie. Znakomite zawody rozegrał Marcus Rashford, który zdobył dwie bramki. Młody Anglik udowodnił jak wielki potencjał w nim drzemie, a Jose Mourinho na pewno liczy na niego również w Lidze Mistrzów.

Wielu kluczowych zawodników Manchesteru od jakiegoś czasu leczy kontuzję. Zlatan Ibrahimović już od kilku dni trenuje razem z drużyną i powinien być do dyspozycji portugalskiego szkoleniowca. Sam "The Special One" nie wie jednak jak wygląda sytuacja z Paulem Pogbą: – Paul trenował po tym jak poszliście. Nie wiem jednak, czy będzie mógł zagrać z Sevillą. Tego jeszcze nie wiemy, ale trochę dziś trenował - skomentował szkoleniowiec.

Nastroje Hiszpanów są zdecydowanie gorsze. Przegrana z Valencią praktycznie pogrzebała ich szanse na awans do Ligi Mistrzów poprzez ligę. Do miejsca premiowanego walką w eliminacjach tracą już 11 punktów, a stalowa czwórka La Ligi w ogóle nie zwalnia tempa. Wiadomo, że w takim wypadku jedyną drogą będzie wygranie tych rozgrywek, co jest praktycznie niemożliwe. Dla takiego klubu jak Sevilla pokonanie wielkiego Manchesteru United byłoby czymś historycznym.

- To wyjątkowy mecz dla Sevilli. Awans do ćwierćfinału byłby niezwykle istotny, ponieważ wcześniej ten klub tylko raz awansował do tej fazy Ligi Mistrzów. Wiemy, że trudno gra się na tym stadionie, a Manchester United to zespół o dużej sile. Musimy dać z siebie wszystko. Mamy nadzieję, że kluczowe elementy będą należały do nas - powiedział Vincenzo Montella

Pojedynek zapowiada się niezwykle ciekawie, szczególnie patrząc na wynik pierwszego meczu. Sevilla jedzie na trudny teren, ale na pewno nie ma zamiaru wywieszać białej flagi.

Liga Mistrzów: Kto awansuje do ćwierćfinału?

Przewidywane składy:

Manchester United: De Gea - Valencia, Bailly, Smalling, Young - McTominay, Matić, Mata, Sánchez, Rashford - Lukaku.
Sevilla: Rico - Mercado, Kjær, Lenglet, Escudero - N'Zonzi, Banega, Sarabia, Vázquez, Correa - Muriel.

Nie zagrają:

Manchester United: Blind, Rojo, Jones, Herrea, Pogba? Ibrahimović?
Sevilla: Navas, Corchia, Carrico?

Forma w ostatnich meczach:

Manchester United:
Manchester United - Liverpool 2:1 (liga angielska, 10.03.2018)
Crystal Palace - Manchester United 2:3 (liga angielska, 05.03.2018)
Manchester United - Chelsea 2:1 (liga angielska, 25.02.2018)

Sevilla:
Sevilla - Valencia 0:2 (liga hiszpańska, 10.03.2018)
Sevilla - Athletic Bilbao 2:0 (liga hiszpańska, 03.02.2018)
Malaga - Sevilla 0:1 (liga hiszpańska, 28.02.2018)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Sevilla - Manchester United 0:0 (Liga Mistrzów, 21.02.2018)
Manchester United - Sevilla 1:3 (sparing, 09.08.2013)

Mecz Manchester United - Sevilla TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzą stacje Canal+ i Canal+ NOW. W internecie mecz dostępny w aplikacji Canal+ Sport Online oraz na stronie ncplusgo.pl. Komentuje duet Marcin Rosłoń – Leszek Orłowski. Relacja LIVE od 20:45 w GOL24.pl. Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV