SSC Napoli

2

Manchester City

4

• Sędzia nie pozwolił na rozegranie kolejnego rzutu wolnego dla City i zakończył mecz!

• Sfrustrowany Dries Mertens przesadził z agresją i został ukarany żółtą kartką.

• GOL DLA MANCHESTERU CITY! City ruszyło z natychmiastową kontrą po rzucie wolnym Napoli, De Bruyne rozciągnął akcję do Sterlinga, który wszedł w pole karne i posłał piłkę w długi róg!

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę zgrywał Albiol, ale nie doszedł do piłki żaden z jego kolegów!

• Pierwsza żółta kartka w meczu. Otamendi ukarany za faul na Ounasie.

• David Silva dobrze podał z boku do Bernardo Silva, ale były gracz Monaco posłał piłkę nad poprzeczką.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Gabriel Jesus za Leroya Sane.

• David Silva był faulowany w pobliżu pola karnego. Będzie okazja do dośrodkowania z boku boiska.

• Bernardo Silva miał dobrą sytuację do oddania strzału po dobrym podaniu od Sane, ale Reina pewnie odbija piłkę.

• Dłużej przy piłce w ostatnich minutach jest zespół gości, ale Napoli nie rezygnuje z wyprowadzania kontrataków, choć brakuje w nich ostatniego podania, jak w akcji Ounasa sprzed kilku chwil, który miał dużo wolnego miejsca na prawym skrzydle, ale źle dośrodkowywał.

• Z prawej strony w pole karne dogrywał David Silva, ale Sterling nie doczekał się piłki.

• Ostatnia zmiana w Napoli. Ounas wejdzie w miejsce Jorginho.

• De Bruyne przedzierał się z piłką w polu karnym Napoli, ale Reina do spółki ze stoperem zażegnał niebezpieczeństwo.

• Nie Belg, nie Hiszpan, ale Niemiec - Leroy Sane strzelał z rzutu wolnego, ale posłał piłkę nad poprzeczką.

• Fernandinho faulowany tuż przed polem karnym Napoli. Będzie szansa dla De Bruyne lub Silvy.

• Napoli dłużej przy piłce, ale City zdaje się kontrolować przebieg zdarzeń na boisku.

• Zmiana również w Manchesterze City. Bernardo Siliva zastępuje Sergio Aguero.

• Druga zmiana w Napoli. Rog zastępuje Allana.

• Insigne strzelał w kierunku dalszego słupka Edersona, ale obrońca City głową zablokował uderzenie.

• Zmiana w Manchesterze City. David Silva pojawia się w miejsce Guendogana.

• GOL DLA MANCHESTERU CITY! Ależ szybko się wszystko odwróciło! Błyskawiczny kontratak po rzucie rożnym wyprowadził Leroy Sane, piłka trafiła pod nogi Aguero, który z zimną krwią wykończył sytuację!

• KAPITALNE podanie Mertensa w pole karne, ale Callejon przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem! Rzut rożny dla gospodarzy.

• Dobrze zapowiadała się akcja Manchesteru City, ale Sane przesadził z dryblingiem i spowolnił całą akcję. Goście muszą rozgrywać od początku.

• Na lewym skrzydle rozpędzał się Mertens. Sędzia odgwizdał spalonego - jak pokazują powtórki - niesłusznie.

• Sterling ograł Jorginho z prawej strony pola karnego, ale obrońcy wybijają piłkę.

• GOL! Ederson rzucił się w lewo, Jorginho posłał piłkę w drugą stronę i mamy remis!

• Rzut karny dla Napoli, faulowany przez Leroya Sane był Raul Albiol!

• Głową strzelał Hamsik, będzie jeszcze jeden rzut rożny.

• Naciskany przez napastników Napoli John Stones wybija piłkę na rzut rożny.

• Sane fauluje Maggio z boku boiska.

• Na własnej połowie piłkę stracił Alan i indywidualną akcję przeprowadzał Aguero, jednak Argentyńczyk nie zdołał ani strzelić, ani dośrodkować.

• Insigne znakomicie wkręcił w ziemię Danilo i oddał świetny strzał zza pola karnego! Piłka odbija się od poprzeczki!

• Ederson pewnie złapał dośrodkowanie do Callejona.

• Mertens spróbował dryblingu przed polem karnym City, ale chyba lepszym rozwiązaniem byłoby podanie do któregoś z kolegów. Belg został stłamszony przez gąszcz obrońców.

• Napoli zakłada pressing już na wysokości pola karnego Manchesteru City, ale Anglicy potrafią wyjść z opresji.

• Niecelny strzał z dystansu oddał Insigne.

• Insigne na prawym skrzydle podał do Hysaja, jednak dośrodkowanie Albańczyka zostało zablokowane.

• GOL DLA MANCHESTERU CITY! Stones strzelał głową po rzucie rożnym bitym przez Sane, piłka odbija się od poprzeczki i minimalnie przekroczyła linię bramkową! Sędzia po krótkiej chwili namysłu uznał gola!

• Sterling przedarł się przez czterech obrońców w polu karnym Napoli i dopiero piąty gracz gospodarzy zdołał wybić piłkę, w ostatniej chwili!

• Minęło ledwie kilkanaście sekund i już było groźnie pod bramką City! Ederson dobrze poradził sobie z dośrodkowaniem Callejona.

• Napoli rozpoczęło drugą połowę!

• Piłkarze wracają już na boisko, za chwilę rozpoczniemy drugą połowę. Oby była równie dobra co pierwsze 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy. Za nami 45 minut fantastycznego futbolu

• Z dystansu uderzał De Bruyne, ale ten strzał został zablokowany przez obrońcę.

• Alan próbował prostopadłego podania do Mertensa, ale zbyt długo wypatrywał swojego kolegi i połapali się w jego intencjach obrońcy Manchesteru City.

• Ostatni kwadrans to 66% posiadania piłki i 8 strzałów graczy z Manchesteru. Kompletnie odmienił się obraz meczu.

• Sterling na dużej szybkości wbiegł w pole karne, a następnie znalazł się na ziemi, jednak sędzia nie podyktował rzutu karnego. Jak pokazuje powtórka, była to słuszna decyzja arbitra.

• Poprzeczka ratuje gospodarzy po strzale głową Stonesa!

• Poważny błąd pod własnym polem karnym popełnił Guendogan, ale jego koledzy szybko naprawili tę pomyłkę i zabrali piłkę Mertensowi!

• Ostatnie minuty przebiegały zdecydowanie pod dyktando Manchesteru City. Napoli próbuje odzyskać inicjatywę, ale gracze Guardioli dobrze operują piłkę, nie pozwalając rywalom na jej odebranie.

• GOL DLA MANCHESTERU CITY! Po krótko rozegranym rzucie rożnym w pole karne dośrodkowywał Sane, a do piłki najlepiej wyskoczył Otamendi, który głową umieścił piłkę w bramce!

• Guendogan zrobił sobie dużo miejsca przed polem karnym i oddał techniczny strzał na bramkę Reiny, jednak piłka odbija się od obrońcy i wychodzi na rzut rożny!

• Ależ szczęście Napoli! Akcję City napędził De Bruyne, rozrzucił piłkę do Sterlinga, który wycofał do Aguero, który miał dużo miejsca do oddania strzału, jednak piłka odbiła się od obrońcy i przeleciała tuż obok słupka Pepe Reiny!

• Ghoulam jest zmuszony do opuszczenia boiska. Utykający Algierczyk zostaje zastąpiony przez Christiana Maggio.

• Z lewej strony boiska dośrodkowywał Sane. Obrońcy wybili piłkę, która spadła na nogę Aguero, jednak strzał Argentyńczyka został zablokowany.

• Naciskany De Bruyne traci piłkę na połowie Napoli i gospodarze ruszają z kolejnym atakiem. Niesamowity jest pressing gospodarzy, przez co Manchester City naprawdę niewiele ma z gry.

• Ghoulam ucierpiał w starciu z obrońcą w polu karnym Manchesteru City, jednak pozostaje na boisku, choć utyka.

• W polu karnym Mertens szukał Ghoulama, ale tym razem piłkę wybili obrońcy. Gracze Manchesteru City nie zażegnali niebezpieczeństwa na zbyt długo - piłka jak zaczarowana natychmiast wróciła w posiadanie Napoli.

• GOL DLA NAPOLI! Lorenzo Insigne z zimną krwią wykończył kapitalne podanie piętą od Mertensa!

• Otamendi przecina długie podanie do Insigne.

• Piłka wylądowała w siatce Edersona, ale kilka chwil wcześniej sędzia-asystent podniósł chorągiewkę. Na spalonym był Mertens.

• Insigne doskonale zauważył kolegę wbiegającego w pole karne, ale Otamendi zdążył wrócić za akcję i wybić piłkę na rzut rożny!

• Napoli ładnie rozegrało akcję w środku boiska, ale rozciągnięcie do Callejona przejął Delph.

• Mertens dostał doskonałe podanie w polu karnym, jednak zamiast oddać piłkę do Hamsika, zdecydował się na strzał z ostrego kąta, z którym poradził sobie Ederson.

• Zablokowany strzał Aguero w polu karnym Napoli.

• Mertens strzelał lewą nogą w polu karnym, ale jego strzał był za słaby.

• Napoli od pierwszych minut gra bardzo wysokim pressingiem, dzięki czemu często udaje się przejąć piłkę na połowie Manchesteru City.

• Hamsik dobrze podał do Insigne na lewą stronę pola karnego, ale następne dośrodkowanie reprezentanta Włoch zostało zablokowane. Po chwili zza pola karnego strzelał Hamsik, ale równie mocno, co niecelnie.

• Belg zdecydował się na strzał ze stojącej piłki, ale trafił w mur.

• Insigne faulowany na połowie Manchesteru City. Będzie dobra okazja do strzału lub dośrodkowania z rzutu wolnego dla Mertensa.

• Z dystansu mocny strzał oddał Hamsik, ale dobrze ustawiony był Ederson, który spokojnie złapał piłkę.

• Sterling wpadł w pole karne z piłką, ale ta ugrzęzła w gąszczu nóg obrońców w błękitnych strojach.

• Błąd we własnym polu karnym popełnił Stones, ale Mertens nie zdołał opanować dośrodkowywanej z lewego skrzydła piłki.

• Pierwsza dobra akcja Manchesteru City kończy się na Sane, który stracił piłkę w polu karnym Napoli.

• Manchester City rozpoczął mecz!

• Sędzią głównym dzisiejszego meczu jest Niemiec, Felix Brych.

• Za nami hymn Champion League, czas na pamiątkowe zdjęcia, losowanie stron i za kilka chwil rozpoczynamy!

• Piłkarze wychodzą już z tunelu na murawę stadionu w Neapolu.

• Piotr Zieliński rozpocznie mecz jako rezerwowy. Oprócz niego na ławce Napoli zasiądą dzisiaj także: Sepe, Maggio, Chiriches, Rog, Ounas i Diawara.

• Na ławce Manchesteru City zasiądą dzisiaj: Bravo, Walker, Mangala, Toure, David Silva, Bernardo Silva, Jesus.

• Manchester City może zapewnić sobie dzisiaj awans do fazy pucharowej, jeśli tylko nie przegra nadchodzącego spotkania. Nie będzie to jednak takie łatwe, ponieważ Napoli potrafi u siebie grać z angielskimi drużynami - z 5 takich spotkań gracze z Neapolu wygrali aż 4 i tylko 1 zremisowali.

• Napoli w tym sezonie Ligi Mistrzów potrafiło pokonać jedynie Feyenoord Rotterdam, któremu na własnym stadionie strzelili trzy gole, tracąc tylko jednego. Dwa tygodnie temu Napoli gościło w Manchesterze, który wygrał po golach Sterlinga i Jesusa, na które odpowiedział jedynie Diawara, zasiadający dziś na ławce rezerwowych.

• Niepokonany w tej edycji Ligi Mistrzów Manchester City udał się do Neapolu na hitowe starcie 4 serii gier. Gospodarze ze Stadio San Paolo nieco rozczarowali swoich fanów w poprzednich trzech spotkaniach, ponieważ odnieśli w nich tylko jedno zwycięstwo, które przełożyło się na 3 miejsce w grupie F. Czy podopieczni Maurizio Sarriego przybliżą się dzisiaj do awansu do fazy pucharowej? Na relację NA ŻYWO z pojedynku Napoli i Manchesteru City zaprasza Bartłomiej Krawczyk!

etc

Napoli - Manchester City ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©eastnews

Napoli - Manchester City ONLINE. W meczu 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Napoli zmierzy się z Manchesterem City. Przed dwoma tygodniami "Obywatele" zwyciężyli na Etihad Stadium 2:1. Teraz Włosi będą chcieli zrewanżować się Anglikom. W ekipie Napoli powinniśmy zobaczyć reprezentanta Polski - Piotra Zielińskiego.

Napoli - Manchester City ONLINE

Hit Ligi Mistrzów SSC Napoli - Manchester City już dziś, w środę 1 listopada. Na własnym stadionie City wygrali z liderem Serie A 2:1, ale choć na początku zdominowali rywala, później Włosi pokazali, że potrafią grać w piłkę.

Na własnym boisku, przy fanatycznej publiczności, będą chcieli pokazać, że wciąż liczą się w w walce o wyjście z grupy Ligi Mistrzów.
Ewentualna porażka może bardzo skomplikować sytuację podopiecznych Maurizio Sarri’ego, którzy mają obecnie na koncie 3 punkty, a rywal do awansu – Szachtar Donieck już 6 i gra u siebie z Feyenoordem Rotterdam.

Łatwo jednak Obywateli pokonać nie będzie. Manchester City podtrzymuje kapitalną passę meczów bez porażki. Zespół Pepa Guardiola jeszcze ani razu w tym sezonie nie schodził z boiska jako pokonany.

W ostatniej kolejce ligowej Man. City wygrał na wyjeździe z West Bromwich Albion 3:2, a Napoli wygrało u siebie z Sassuolo 3:1. Na stadionie w Neapolu zapowiada się więc kapitalny mecz z wieloma golami.

NAPOLI - MANCHESTER CITY TRANSMISJA TV NA ŻYWO
Gdzie oglądać transmisję meczu Napoli - Manchester City w telewizji? Spotkanie SSC Napoli - Manchester City już środę, 1 listopada w CANAL+ Sport2. Początek studia przedmeczowego o godzinie 20:10. Transmisja na żywo od 20:40 w CANAL+ Sport 2. Mecz Napoli - Manchester City będzie można oglądać na platformie Canal+Sport ONLINE lub NC+ Go.