• Real Madryt w najlepszej czwórce Europy. Królewscy wygrywają 1:0

• Bardzo brzydki faul wyprostowaną nogą Koke i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Za zmęczonego Isco wchodzi Asier Illarramendi.

• Alvaro Arbeloa zostaje ukarany żółtą kartką za zagranie łokciem.

• 5 minut doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Za zdobywcę bramki wchodzi Jese Rodriguez.

• Za Fabio Coentrao wchodzi Alvaro Arbeloa.

• Bardzo silne uderzenie Raula Garcii ale ponad bramką.

• Javier Hernandez wyprowadza Real na prowadzenie po asyście Cristiano Ronaldo.

• Za zmęczonego Tiago Mendesa wchodzi Jose Gimenez.

• Błąd Jana Oblaka i rzut rożny dla Realu.

• Celny strzał Jamesa Rodrigueza, ale po raz kolejny Jan Oblak na posterunku.

• Stuprocentowa sytuacja Javiera Hernandeza. Sytuacja sam na sam wygrywa po raz kolejny Jan Oblak.

• Za wejście nakładką na Sergio Ramosa wylatuje z boiska Arda Turan za drugą żółtą kartkę.

• Felix Brych pokazuje żółtą kartkę Pepe za dyskusję.

• Bardzo brzydki faul Raula Garcii. Zawodnicy protestują że tylko żółta kartka, ale myślę że to adekwatna kara.

• Real Madryt - Atletico Madryt

• Strzał lewą nogą Ronaldo, ale Jan Oblak na posterunku.

• Szansa dla Atletico. Dobre miękkie zagranie Ardy Turana kończy strzałem głową Mandżukić, ale piłkę łapie Casillas.

• Dobra akcja Gabiego i Raula Garcii, ale dośrodkowanie zablokowane przez Pepe.

• Kiks Cristiano Ronaldo przy którym złapał się za kolano. Wszyscy liczą że zostanie na polu gry.

• Zaskoczenie wśród kibiców Atletico. Z boiska schodzi Antoine Griezmann ,a za niego wchodzi Raul Garcia.

• Dobre dośrodkowanie lewą nogą Cristiano Ronaldo dociera do Sergio Ramosa, ale strzał w sam środek bramki.

• Jeszcze jeden rzut rożny z przeciwnego rogu.

• Rzut rożny dla gości z prawej strony.

• Dobre dośrodkowanie Toni Kroosa. Raphael Varane doszedł do piłki ale strzał broni Jan Oblak.

• Rzut rożny z prawej strony dla Realu.

• Cristiano Ronaldo popisał się pięknym dryblingiem, ale jego podanie niecelne. Atletico rozpoczyna od autu.

• Chicarito popchnięty przy wyjściu w górę w polu karnym, ale sędzia nie używa gwizdka. Po tej sytuacji Javier leży, ale już wstał i jest gotów do gry.

• Jeszcze jeden rzut rożny. Wykonawcą Toni Kroos.

• Rzut rożny dla Realu.

• Stuprocentowa sytuacja Javiera Hernandeza. Po świetnym podaniu Isco wyszedł sam na sam z bramkarzem. Jednak Meksykanin myli się.

• Indywidualny rajd Javiera Hernandeza zakończył Miranda i od autu Real.

• Rozpoczynamy drugą połowę.

• Za Saula Nigueza wchodzi Gabi.

• Byliśmy świadkami średniego widowiska w pierwszej połowie. Bardzo dużo brzydkich zagrań "nie fair" z obu stron, mało sytuacji bramkowych. Więcej z gry na pewno mieli Królewscy, ale Atletico na pewno nie powiedziało ostatniego słowa. Czekamy na drugą połowę.

• Sędzia kończy pierwszą połowę.

• Świetna sytuacja do zdobycia bramki dla Realu. Ronaldo dostaje piękne podanie prostopadłe od Jamesa, ale Jan Oblak pięknie broni.

• Dobre dośrodkowanie Ronaldo, ale Juanfran wybija piłkę na rzut rożny.

• Małe zamieszanie na boisku. Utarczka słowna pomiędzy Saulem, a Sergio Ramosem. Od razu doskoczył Mandżukić, ale sędzia temperuje piłkarzy.

• Brzydki faul Mirandy na Chicarito, sędzia jednak bez kartki.

• Brzydki faul Coentrao, ale oszczędził go sędzia spotkania.

• Bardzo dobry strzał Cristiano Ronaldo z 30 metrów. Jan Oblak na posterunku

• Po raz kolejny bardzo brzydko fauluje Turan i otrzymuje żółtą kartkę.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Jamesa Rodrigueza, jednak Javier Hernandez był dobrze pilnowany i strzał głową zablokowany.

• Bardzo dobry strzał Jesusa Gameza z około 25 metrów. Jednak Iker Casillas bardzo dobrze chwyta piłkę.

• Niecelny strzał Jamesa Rodrigueza z rzutu wolnego. Idealna pozycja dla niego, około 20 metrów do bramki, piłka z prawej strony rogu pola karnego. Pomylił się jednak sporo.

• Po dużym zamieszaniu w polu karnym realu Isco wybija piłkę na połowę rywali.

• Pierwszy rzut rożny dla Atletico Madryt.

• Fabio Coentrao leży na boisku, ale raczej podniesie się i będzie grał dalej.

• Dokładne dośrodkowania Coentrao z lewej strony, ale Sergio Ramos fauluje przy walce w górze.

• Duży kiks przy przyjęciu piłki Coentrao, ale bez konsekwencji.

• Słabe piąstkowanie Ikera Casillasa, ale strzał Koke wysoko ponad bramką.

• Następna groźna sytuacja Realu. Zgranie od Javiera Hernandeza trafia do Cristiano Ronaldo który był niepilnowany na 20 metrze od bramki. Jego strzał lewą nogą mija prawy słupek bramki.

• Groźna sytuacja Realu. Piękne zagranie prostopadłe do Javiera Hernandeza, jednak jego strzał trafia w boczną siatkę.

• Brzydki faul Arda Turana na Cristiano Ronaldo, jednak bez kartki.

• Dla kibiców niecodzienna sytuacja, że Sergio Ramos gra na pozycji defensywnego pomocnika. We wszystkich zapowiedziach na tej pozycji miał zagrać Pepe, ale Carlo Ancelotti zaskoczył wszystkich.

• W początkowych minutach meczu więcej z gry mają Królewscy, ale bez sytuacji bramkowych i ładniejszych akcji.

• Próba kontrataku zatrzymana faulem przez Fabio Coentrao.

• Saul Niguez trafia Sergio Ramosa w twarz, jednak bez reakcji sędziego.

• Bardzo ostre zagranie Gameza, ale ocenione jako czyste przez Felixa Brycha.

• Próba dwójkowego zagrania pomiędzy Ronaldo a Javierem Hernandezem niedokładna.

• Pierwszy strzał niecelny zawodnika Realu - Toni Kroosa

• Rozpoczynamy widowisko!

• Na stadionie zostaje odegrany hymn Champions League. Już tylko 2 minuty do meczu!

• Obie drużyny wchodzą już na murawę Estadio Bernabeu

• Zawodnicy już czekają w tunelu na znak sędziego z Niemiec na wejście na murawę.

• Na stadionie Realu piękna kartoniada oraz powiewają białe flagi z herbem Realu na środku. Wygląda to pięknie.

• Za niespełna 10 minut rozpoczynamy! Zapraszamy wszystkich do śledzenia relacji!

• Rezerwowi Atletico Madryt: Moya, Guilherme Siqueira, Raul Garcia, Jimenez, Gabi, Fernando Torres, Gimenez.

• Rezerwowi Real Madryt: Navas, Khedira, Lucas Silva, Arbeloa, Nacho, Jese, Illarramendi.

• W dzisiejszym meczu są zawodnicy, którzy muszą uważać na kartki. Zagrożonymi brakiem ich udziału w półfinale Ligi Mistrzów w Realu są Toni Kroos, Sergio Ramos i Fabio Coentrao. Z Atletico może pauzować tylko Gamez.

• Mecz rozpoczynamy już za 20 minut. Czeka nas wielkie widowisko!

• Kadrowo mimo wszystko, że drużyny mają wielu wspaniałych zawodników to kilku zawodników dziś nie zobaczymy. Większe problemy w składzie ma Carlo Ancelotti. W Realu dziś nie zobaczymy Karima Benzemy, Garetha Bale'a , Luki Modrica i Marcelo.
    W Atletico zabraknie jedynie Mario Suareza, który pauzuje za nadmiar żółtych kartek.

• WSZYSCY CZEKAJĄ NA MECZ , A WY?

• Witamy na relacji LIVE z derbowego meczu rewanżowego w 1/4 Finału Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt, a Atletico Madryt. Na to spotkanie czekała większość społeczeństwa na świecie interesujących się piłką nożną. Zagrają ze sobą finaliści Ligi Mistrzów z ubiegłego roku. Mecz zapowiada się bardzo interesująco, zważając na ostatnie mecze pomiędzy tymi klubami. Trzeba to powiedzieć, że to jest sam TOP w Europie i na Świecie. Liczymy na bardzo dobre widowisko. Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE. Zaczynamy mecz o 20:45.

• Derby na Santiago Bernabeu

Trapiony problemami Real podejmuje żądne rewanżu Atletico

W tym roku derby Madrytu zadecydują o tym, który z zespołów ze stolicy Hiszpanii zagra w półfinale Ligi Mistrzów. Rok temu mecz pomiędzy Realem a Atletico był rozgrywany w finale tych rozgrywek. Ostatecznie zwyciężył Real, który od tamtej pory nie potrafi pokonać rywala zza miedzy. Dodatkowo "Królewscy" są trapieni problemami kadrowymi, a do awansu potrzebują zwycięstwa w dzisiejszym pojedynku.

• Liga Mistrzów - strzelcy

Lewandowski goni Ronaldo i Messiego! [KLASYFIKACJA]

Najlepszym strzelcem Realu jest Cristiano Ronaldo, który ma na koncie 8 goli. W drużynie "Rojiblancos" liderem jest Mario Mandżukić (5 goli). Czy któryś z nich powiększy swój dorobek w dzisiejszym meczu?

• Jak nie kartki, to kontuzje

Real rozbity kadrowo przed derbami Madrytu

Jeszcze parę tygodni temu w białej części Madrytu cieszyli się, że ze zdrowiem kluczowych zawodników wszystko w porządku, a to, co najgorsze, jest już za drużyną. Ostatnie dni udowodniły, że najtrudniejszy okres dopiero przed "Królewskimi". Kontuzje wyeliminowały z gry Lukę Modricia, Karima Benzemę oraz Garteha Bale'a. Przeciwko Atletico za kartki nie zagra również Marcelo. Carlo Ancelotti ma zatem niezbyt wielkie pole manewru, a musi kombinować tak, aby sięgnąć dzisiaj choćby po skromne zwycięstwo

• Bezbramkowy remis Atletico z Realem

Wszystko rozstrzygnie się na Santiago Bernabeu

Od pamiętnego majowego finału Champions League w Lizbonie i zdobycia upragnionej Decimy, piłkarzy Realu Madryt dopadła prawdziwa derbowa klątwa. Piłkarze Carlo Ancelottiego zostawali w tym sezonie zatrzymywani przez Atletico zarówno w Superpucharze, jak i Pucharze Hiszpanii, a w lidze Los Colchoneros na swoim lokalnym rywalu zdobyli komplet sześciu punktów. Szczególnie ostatnia porażka na Vicente Calderon była bolesna dla Królewskich, którzy w lutym zostali zdemolowani aż 0:4. Teraz miało być jednak inaczej. Obie drużyny znajdowały się w zupełnie innej dyspozycji niż przed dwoma miesiącami. Szczególnie Real, do którego szeregów wrócili kontuzjowani pomocnicy, Luka Modrić oraz James Rodriguez. Zacięta pierwsza odsłona derbów Madrytu na Vicente Calderon w 1/4 finału Ligi Mistrzów zakończyła się jednak bezbramkowym remisem. To sprawia, że w najbliższą środę kilka kilometrów dalej, na Santiago Bernabeu, czeka nas pasjonujący rewanż.

1/4 finału LM: Atletico Madryt - Real Madryt