Koeln remisuje z Schalke z Olkowskim w składzie

pi
imago/Jan Huebner/EAST NEWS
W ostatnim meczu 21. kolejki Bundesligi FC Koeln zremisowało z Schalke Gelsenkirchen 1:1. Spotkanie wyśmienicie rozpoczęło się dla gości, bowiem w 2. minucie Alessandro Schopf otworzył wynik spotkania. Jeszcze przed przerwą ''Kozłom'' udało się wyrównać za sprawą niezawodnego Anthony'ego Modeste, który strzelił swoją siedemnastą bramkę w sezonie. Całe spotkanie rozegrał Paweł Olkowski, który na dobre wrócił do ''świata żywych'' i ciężko sobie wyobrazić, żeby zabrakło dla niego powołania na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski.

FC Koeln - Schalke Gelsenkirchen 1:1

0:1 Schopf (2)
1:1 Modeste (43)

Koeln: Kessler - Sorensen, Subotić, Heintz - Olkowski, Hoger, Hector, Rausch - Jojić (75. Zoller) - Modeste, Osako