Mecz Bayern Monachium - Bayer Leverkusen ONLINE. Gdzie...

Mecz Bayern Monachium - Bayer Leverkusen ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

Liga niemiecka, 1. kolejka
2017-08-18 20:30

Bayern Monachium

3

Bayer Leverkusen

1

• KONIEC ZAWODÓW! Bayern wygrywa z Bayerem 3:1, a jedną z bramek zdobywa Lewandowski! Aptekarze mieli kilka dobrych okazji, aby zmniejszyć straty, nie potrafili jednak pokonać dobrze dysponowanego Ulreicha!

• Arbiter doliczył 2 minuty do regulaminowego czasu gry!

• Kampl strzela z 16. metra, po drodze futbolówka odbija się od Brandta i mija bramkę!

• Bardzo aktywny od wejścia na murawie jest Coman w przeciwieństwie do Robbena.

• Wykrakaliśmy! Kapitan reprezentacji Polski w sytuacji sam na sam z Leno nie trafia nawet w bramkę!

• Cieszy bramka Lewandowskiego. Polak miał dziś trzy dobre sytuacje strzeleckie.

• Ulreich zmuszony do interwencji po tym, jak futbolówka odbijała się od defensywy Bayernu, jak kręgle od kuli.

• W futbolu wszystko jest możliwe, ale Bayer nie zdoła raczej odrobić już strat, a miał ku temu okazje.

• Limit zmian w obydwu zespołach już wyczerpany.

• Lewandowski po uderzeniu sprzed pola karnego trafia tylko w boczną siatkę!

• Ribery opuszcza murawę, a w jego miejsce pojawi się Coman.

• Jeszcze nieco ponad kwadrans emocji!

• Czy Aptekarze złapią jeszcze kontakt?

• Kohr przymierzył głową z kilku metrów, ale nie trafił w światło bramki!

• Kimmich zwija się z bólu po ataku Bellarabiego, ale zawodnik Bayernu zaraz chyba wróci do gry.

• Napastnik gości otrzymał podanie od Brandta i strzałem od poprzeczki umieścił futbolówkę w siatce! Goście zasłużyli na tego gola!

• GOOL!!!!! ADMIR MEHMEDI!!!!

• Obrazek, do którego nas Vidal przyzwyczaił. Niepotrzebny, ostry faul w środkowej strefie boiska i zasłużona kartka.

• Rafinha zmienia kontuzjowanego Hummelsa.

• Robben pojawia się na murawie w miejsce Mullera.

• Kampl zmienia Aranguiza.

• Aptekarze walczą choćby o honorowe trafienie. Bardzo nam to się podoba.

• Najpierw Bender w doskonałej sytuacji posyła piłkę w trybuny, a kilkadziesiąt sekund później Ulreich zatrzymuje młodego Niemca, a dobitkę Kohra wybija Kimmich!

• Kartką za przewinienie na Polaku ukarany został Aranguiz.

• GOOL!!!!! ROBERT LEWANDOWSKI!!! ON SIĘ Z 11. METRA NIE MYLI!!!!

• Rzut karny! Lewandowski został powalony w polu karnym! początkowo arbiter nie odgwizduje przewinienia, ale po obejrzeniu powtórki wskazuje na wapno!

• W początkowej fazie drugiej odsłony, to goście starają się dojść do głosu.

• Carlo Ancelotti nie decyduje się jeszcze na roszady.

• W miejsce Bailey'a melduje się Julian Brandt.

• Aleksandar Dragović zmienia Bendera.

• Wreszcie! Bayern wznawia grę po przerwie!

• Przypomnijmy, że w Bundeslidze arbitrzy również mogą korzystać z systemu VAR.

• Czeka nas dłuższa przerwa. Wszystkiemu winne złe warunki atmosferyczne. Poczekamy 10 minut dłużej!

• KONIEC pierwszej części zawodów! Do przerwy Bayern zasłużenie prowadzi z Bayerem 2:0. Choć trzeba przyznać, że po odrobinie szczęścia goście powinni mieć na koncie chociaż jedną bramkę.

• Pierwsza odsłona kończy się w strugach deszczu.

• Wysoko, wysoko nad monachijską bramką piłkę posłał Kohr.

• Po przestoju. Bliscy bramki byli goście, ale Bellarabi nie wykorzystał prezentu od Ulreicha i nie trafił w światło bramki!

• Mistrz Niemiec dłużej utrzymuje się przy piłce, ale tego należało się spodziewać. To jest wizytówka Bayernu.

• Wendell trafia z rzutu wolnego prosto w monachijski mur.

• Do końca pierwszej części spotkania coraz bliżej. Czy Bayer zdoła zmniejszyć straty?

• Niefrasobliwe zachowanie jednego z piłkarzy Bayeru, ale po chwili naprawia swój błąd. Mogło być groźnie.

• S. Bender potrzebował pomocy medycznej, ale wróci za chwilkę do gry.

• Pierwszy moment spokojniejszej gry.

• Fantastycznie bawią się na trybunach fani.

• Przypomnijmy, w poprzedniej kampanii Bayern pokonał u siebie Bayer 2:1.

• Jeśli zawodnicy utrzymają takie tempo do końca zawodów, to obejrzymy jeszcze kilka goli.

• Tolisso trafia tym razem w słupek! Francuz mógł zakończyć składną akcję Bawarczyków bramką!

• Bayer próbuje się odgryzać, ale jak na razie nieskutecznie.

• Tym razem Ulreich zatrzymuje Bellarabiego! Golkiper gospodarzy wyszedł z bramki i zatrzymał pomocnika Aptekarzy!

• Francuz strzałem głową umieścił piłkę w siatce po centrze Vidala!

• GOOL!!!! CORENTIN TOLISSO! DZIŚ STRZELAJĄ DEBIUTANCI!!!!

• Lewandowski wywalczył korner.

• Nie nudzimy się. Naprawdę solidny mecz w Monachium.

• Kiepskiej urody próba z dystansu Vidala.

• Bellarabi zagrał prostopadle do Mehmediego, który jednak nie był w stanie pokonać Ulreicha! Świetna interwencja Niemca!

• Sebastian Rudy zacentrował z rzutu wolnego w pole karne, a tam najlepiej zachował się stoper Bawarczyków!

• GOOOL!!!!! NIKLAS SULE!!!!!!

• Tym razem sędzia jest nieugięty. Kartka dla Kohra.

• Wendell upomniany przez arbitra. Jeszcze jeden ostry atak, a Brazylijczyk zobaczy żółtą kartkę.

• Tolisso uderzył soczyście z dystansu, ale piłkę odbija Leno!

• Kimmich był bliski wywalczenia pierwszego rzutu rożnego. Miejscowi starają się od razu pressingiem atakować rywali.

• Trybuny na Allianz Arena są pełne!

• Ciekawa akcja Ribery'ego i Alaby. Austriak dośrodkował w pole karne, a tam Lewandowski źle przyjął futbolówkę i stracił ją.

• Sule powstrzymał szarżę Bayeru.

• Od środka rozpoczynają goście! Czas start!

• Zawodnicy wychodzą na murawę!

• Początek meczu się opóźnia. Wszystko przez ceremonię otwarcia.

• Największą nowością jest opiekun Bayeru - Heiko Herrlich.

• Sandecja Nowy Sącz ograła w Gdańsku Lechię (3:2). Czy Aptekarzy stać na podobną niespodziankę na Allianz Arena?

• W zespole gości natomiast nie zobaczymy już Calhanoglu, Chicharito, czy Topraka. W Bayernie największym ubytkiem jest odejście D. Costy.

• W obydwu zespołach doszło do zmian w kadrach. S. Bender, Kohr - nowi w Leverkusen, a w Monachium - Sule, Rudy, Tolisso, J. Rodriguez.

• Przed rozpoczęciem zawodów nastąpi oczywiście ceremonia otwarcia kampanii 2017/18.

• Zawodnicy intensywnie rozgrzewają się na zielonym dywanie Allianz Arena. Bayern będzie bronił mistrzowskiego tytułu. Aptekarze zaś chcą zmazać plamę po zajęciu 12. miejsca w tabeli. Zapowiada się ciekawy mecz.

• Ławka rezerwowych gości:

• Zestawienie gospodarzy. od pierwszej minuty zobaczymy Roberta Lewandowskiego.

• Witamy serdecznie! Tak, tak, tak! Dziś rusza Bundesliga! Dokładnie za 35 minut rozpocznie się premierowe spotkanie kampanii 2017/18, w którym to Bayern Monachium podejmie Bayer Leverkusen!

Sebastian Chmielak

1/3
przejdź do galerii

Mecz Bayern Monachium - Bayer Leverkusen ONLINE. Czy Robert Lewandowski wpisze się na listę strzelców? ©AFP/East News

Mecz Bayern Monachium - Bayer Leverkusen ONLINE. Tak, to już dziś rusza kolejny sezon Bundesligi. Po ponad dwóch miesiącach znów będziemy zachwycać się występami Polaków za naszą zachodnią granicą. Mamy nadzieję, że będzie to dobra kampania dla biało-czerwonych. O 20:30 na Allianz Arena Bayern Monachium podejmie Bayer Leverkusen. Robert Lewandowski i spółka będą chcieli rozpocząć rozgrywki od zwycięstwa, a my będziemy czekać na premierową bramkę polskiej armaty.

Mecz Bayern Monachium - Bayer Leverkusen ONLINE

18 zespołów, świetni kibice, pełne trybuny, wiele gwiazd europejskiej i światowej piłki, piękne bramki - to wszystko kryje się pod jednym, magicznym hasłem - BUNDESLIGA. Dziś rusza kolejny sezon najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech.
Premierowym daniem jest pojedynek w Monachium, gdzie Bayern zmierzy się z Bayerem Leverkusen. Mistrz Niemiec będzie chciał z przytupem rozpocząć rozgrywki. Choć w sparingach zespół nie błyszczał (porażki z Napoli, Interem, Liverpoolem), to w oficjalnych meczach kampanii 2017/18 podopieczni Carlo Ancelottiego zanotowali dwa zwycięstwa. Niemalże dwa tygodnie temu zdobyli superpuchar Niemiec po zwycięstwie w rzutach karnych z Borussią Dortmund, a w poprzedni weekend ograli 5:0 Chemnitzer w pucharze Niemiec. Robert Lewandowski w starciu z trzecioligowcem zdobył dwie bramki.

Do zespołu Mistrza Niemiec doszło kilku piłkarzy, którzy mają pomóc odzyskać Bayernowi prym w Europie. Kibice liczą mocno na Jamesa Rodrigueza i Corentina Tolisso. Dziś z tej dwójki zaprezentuje się jedynie Francuz, gdyż były zawodnik Królewskich nie jest jeszcze gotowy do gry po urazie. Spore nadzieje pokładane są w dwójce z Hoffenheim (Niklas Sule i Sebastian Rudy). Obydwaj będą stanowić wzmocnienie monachijskiego muru. Największym natomiast ubytkiem należy uznać odejście Douglasa Costy do Juventusu Turyn. Po pierwszym, bardzo dobrym sezonie Brazylijczyka, kolejne nie były już tak udane. Więcej szans na grę pewnie otrzyma Kingsley Coman, który został wykupiony z Juventusu.

Bayer natomiast ma za zadanie zmazać plamę z poprzedniego sezonu. Zespół, który był jednym z głównych kandydatów do walki o czołowe lokaty w Bundeslidze uplasował się zaledwie na 12. miejscu. Tym samym doszło do kilku, kluczowych zmian w kadrze. Na BayArena nie zobaczymy już Chicharito, Hakana Calhanoglu, czy Omara Topraka. Nową, lepszą jakość ma zapewnić Sven Bender z Borussii Dortmund i Dominik Kohr z Augsburga. W tym okienku transferowym Aptekarze zarobili aż ponad 59 mln euro. Czy postawienie na mniej znanych zawodników przyniesie efekt? W sparingach czerwono-biało-czarni nie błyszczeli, a w pucharze Niemiec dopiero po dogrywce (3:0) uporali się z niżej notowanym Karlsruhe.

Bayern wygrał dwa z ostatnich pięciu pojedynków z Bayerem. Dwukrotnie padł remis i raz lepsi okazali się Aptekarze. W poprzedniej kampanii na BayArena padł bezbramkowy remis, a w Monachium Bayern wygrał 2:1. Jak będzie dziś?

Mecz Bayern Monachium - Bayer Leverkusen TRANSMISJA TC

Spotkanie inaugurujące sezon Bundesligi będzie transmitować stacja Eleven Sports. Wstęp do meczu już o 19:30. Początek relacji o 20:25. Tekstowa relacja na żywo w GOL24!