Mecz Ingolstadt – Bayern ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

FC Ingolstadt 04

0

Bayern Monachium

2

• KONIEC MECZU! Bayern po ogromnych męczarniach ogrywa Ingolstadt w derbach Bawarii 2:0!

• Monachijczycy dobijają rywali! Robben kończy akcję Bayernu płaskim strzałem!

• GOOL!!!! ARJEN ROBBEN!!!!

• Muller zagrywał w pole karne. tam Lewandowski nie dopadł piłki, ale obok był Chilijczyk, który pokonał Hansena!

• GOOL!!! ARTURO VIDAL!!!!

• Leckie kończy swój występ. Na boisku pojawi się Jung.

• Ingolstadt zmuszone momentami do rozpaczliwej defensywy.

• Końcówka należy do Bayernu. Czy goście zdążą strzelić bramkę?

• Mocna bomba Lewandowskiego z 20. metra, a piłka ląduje na spojeniu słupka z poprzeczcką!

• Dwa razy piłkarze Ingolstadt przycisnęli Bayern: najpierw po kornerze, a potem akcji odskrzydlającej.

• Rafinha pojawił się w miejsce Lahma.

• Lex zmienia Grossa.

• Robben zacentrował z rzutu wolnego, a w polu karnym Ingolstadt Muller uderzył futbolówkę nad poprzeczką bramki Hansena.

• Kartka dla Grossa, który ma w nogach ponad 10 km.

• Za Lezcano pojawił się Hinterseer.

• Robben melduje się w miejsce Kimmicha.

• Kartkę otrzymuje też Lewandowski, który impulsywnie zareagował na atak Francuza.

• Bregerie za ostry atak na Kimmicha otrzymał kartkę.

• Costa na pozycji spalonej.

• Kapitan reprezentacji polski popychany w "szesnastce", upada, ale gwizdek arbitra milczy.

• Lewandowski sam się przebijał, ale w polu karnym gospodarzy stracił piłkę.

• Szkoleniowiec gospodarzy nie decyduje się jeszcze na zmiany.

• Costa melduje się w miejsce Alonso.

• Hansen pierwszy dopadł do długiej piłki zagrywanej do Mullera.

• Niemiec podniósł się i gramy dalej. Bayern w natarciu.

• Gross leży na murawie po starciu z Alonso.

• Bayern zamknął rywali, ale Lahm stracił piłkę. Słaby mecz kapitana gości.

• Po kilku, słabych, początkowych minutach coś zaczyna się dziać.

• Najpierw Neuer oszukał Lezcano, a kilkadziesiąt sekund później Hansen skutecznie interweniował poza polem karnym.

• Leckie z woleja fatalnie się pomylił! To powinien być gol!

• Gospodarze starali się zdominować monachijczyków i wywalczyli korner.

• Oba zespoły przystąpiły do gry bez roszad.

• Muller ograł Hansena, a zmierzającą futbolówkę w stronę bramki wybił Hadergjonaj!

• Felix Zwayer wznowił mecz! Rozpoczynamy drugą część zawodów!

• KONIEC! DO PRZERWY na Audi-Sportpark bez bramek!

• Kibice Bayernu mają prawo być zaniepokojeni bierną postawą swoich ulubieńców.

• Kiepski strzał z dystansu Alonso.

• Alaba wywalczył korner dla monachijczyków.

• Strzał Alcantary w środek bramki. Pewnie broni Hansen.

• Centra w pole karne gości. Tam Tisserand uderzył minimalnie głową nad poprzeczką!

• Lahm wycofał piłkę przed pole karne do Alcantary, który nie trafił w światło bramki.

• Chaotycznie gra Bayern. Gospodarze natomiast nie są w stanie zagrozić bramce Neuera.

• Hansen już któryś raz z kolei wykopał piłkę poza boisko.

• Zeszło powietrze z piłki. Chwilka przerwy.

• Tym razem po stronie gospodarzy szarpnął Cohen, ale nic z tego nie wyszło.

• Ingolstadt skupione na defensywie. Momentami cały zespół cofa się pod własne pole karne.

• Niecielny strzał Grossa po składnej akcji miejscowych.

• Nie wyszedł monachijczykom rzut wolny. Bayern ponownie wygląda na zespół, który nie gra z polotem i finezją.

• Polak jest w stanie kontynuować grę. A my nadal czekamy na bramki w spotkaniu.

• Przy okazji Hansen znokautował Lewandowskiego.

• Lewandowski przelobował golkipera, ale jeden ze stoperów wybił futbolówkę w ostatniej chwili!

• Muller zagrał na 5. metr tzw. "świecę". Lewandowski uderzył piłkę głową, ale nie zdołał jej skierować w światło bramki.

• Mocne dośrodkowanie Alonso w pole karne, ale defensorzy Ingolstadt wybijają futbolówkę.

• Neuer wyłapuje centrę jednego z rywali. Ingolstadt skutecznie się broni i próbuje kontrować.

• Bawarczycy przejęli inicjatywę. Tego należało się spodziewać.

• Kapitalna atmosfera na Audi-Parksport! Kibice świetnie się bawią.

• Zwayer szybko zażegnał konflikt.

• Doszło do spięcia między Lewandowskim, a Moralesem.

• Hummels uderzył głową z kilku metrów nad poprzeczką bramki Hansena.

• Kimmich podał do Lahma, a ten wywalczył pierwszy korner w spotkaniu.

• Leckie próbował przebić się lewą strona, ale zawodnik Ingolstadt pogubił się i stracił futbolówkę.

• Na pozycji spalonej złapany Alonso.

• Miejscowi starają się wysokim pressingiem atakować rywali.

• Vidal zagrywał w pole karne, ale za mocno, aby Lewandowski mógł do piłki dopaść.

• Na początku sporo piłek wykopywanych poza boisko.

• Pierwszy gwizdek arbitra! Gramy, gramy!

• Felix Zwayer wyprowadza obie jedenastki na murawę!

• W poprzedniej kolejce Bayern zremisował 1:1 z Schalke, a dzisiejsi gospodarze przegrali 0:1 w Berlinie z Herthą.

• Bayern jest liderem Bundesligi i ma na koncie 46 punktów. Ingolstadt zgromadziło dotychczas 15 oczek, co daje 17. pozycję.

• Tak prezentuje się skład monachijczyków:

• Witamy serdecznie! O godz. 15:30 rozpocznie się mecz 20. kolejki Bundesligi,w którym to Ingolstadt podejmie Bayern Monachium!

krk

Mecz Ingolstadt – Bayern ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Imago Sport and News/East News

Mecz Ingolstadt – Bayern ONLINE. Przed tygodniem Bawarczycy stracili dwa punkty w domowym spotkaniu z Schalke 04 Gelsenkirchen. Kolejnego potknięcia, tym razem w starciu z Ingolstadt, nikt nie bierze pod uwagę. Przeciwnik Bayern to przedostatni zespół Bundesligi. Relacja NA ŻYWO od 15:30 w GOL24!

Mecz Ingolstadt – Bayern ONLINE

Bayern w nowym roku nie zachwyca, ale faworyt sobotniego spotkania jest tylko jeden. Zespoły z Bawarii dzieli 31 punktów i aż 14 pozycji w tabeli. Trzeba przyznać, że w meczach przeciwko Ingolstadt dobrze radzi sobie Robert Lewandowski.
W trzech pojedynkach z ekipą występującą na co dzień na Audi-Sportpark kapitan reprezentacji Polski strzelił 4 gole. Zresztą Ingolstadt nigdy nie sprawiał Bayernowi problemów. Oba zespoły mierzyły się dotychczas czterokrotnie i za każdym zwyciężali monachijczycy, a bilans bramkowy tych starć wynosi 13:2 na korzyść Bayernu.

Mimo to przedostatnia drużyna Bundesligi nie zamierza składać broni. - Decydujące będzie to, byśmy uwierzyli w siebie. Tylko wówczas możemy osiągnąć coś wielkiego. Jeśli zagramy na maksymalnym poziomie naszych możliwości, Bayernowi będzie ciężko - mówił przed sobotnim meczem Maik Walpurgis, trener Ingolstadt.

Już w środę Bawarczyków czeka spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów z Arsenalem, dlatego Carlo Ancelotti może dać odpocząć kilku swoim zawodnikom, co zapowiadał zresztą na przedmeczowej konferencji prasowej. Co prawda ekipa Ingolstadt jako pierwsza pokonała w tym sezonie rewelacyjne RB Lipsk, ale na powtórkę w sobotę trudno liczyć. Piłkarze Bayernu na wyjazdach właściwie nie zawodzą - wygrali 11 z 13 ostatnich spotkań.

Hertha - Ingolstadt 1:0 (Bundesliga)
Ingolstadt - Hamburger SV 3:1 (Bundesliga)
Schalke - Ingolstadt 1:0 (Bundesliga)

Przewidywane składy:

Bayern: Neuer - Lahm, Martinez, Hummels, Bernat, Kimmich, Vidal, Robben, Thiago, D. Costa, Lewandowski
Ingolstadt: Nyland, Levels, Matip, Tisserand, Suttner, Morales, Gross, Roger, Lex, Lescie, Lezcano

Mecz Ingolstadt – Bayern TRANSMISJA TV

Spotkanie Ingolstadt - Bayern pokaże kanał Eurosport 2. Wstęp do meczu od 15:15, a transmisja na żywo rozpocznie się o godzinie 15:25. Tekstowa relacja LIVE w GOL24.