Puchar Włoch. Inter Mediolan potrzebował dogrywki, by awansować. Co za gol Murillo

JCZ
Inter Mediolan - Bologna 3:2
Inter Mediolan - Bologna 3:2 Insidefoto/EAST NEWS
Puchar Włoch. Zgodnie z przewidywaniami Inter Mediolan awansował do ćwierćfinału, gdzie zagra ze zwycięzcą pary Lazio - Genoa. W meczu 1/8 potrzebował jednak dodatkowych 30 minut, aby wyeliminować Bolognę. Zwycięskiego gola na 3:2 strzelił wprowadzony Antonio Candreva. Najładniejszą bramkę w spotkaniu zaliczył Jeison Murillo, który przewrotką skierował piłkę do siatki. To ósme spotkanie z rzędu wygrane przez Inter. Spora w tym zasługa trenera Stefano Pioliego.

Inter Mediolan – Bologna 3:2 (2:2) – po dogrywce

Bramki: Murillo 34', Palacio 39', Candreva 98' – Dzemaili 43', Donsah 73'
Żółte kartki: D'Ambrosio, Medel, Candreva - Donsah, Di Franscesco 102'

Inter Mediolan: Carrizo - D'Ambrosio, Medel, Murillo, Ansaldi - Gagliardini, Kondogbia, Gabriel Barbosa (74' Candreva), Joao Mario, Eder (94' Brozović) – Palacio (72' Icardi).

Bologna: Da Costa - Krafth, Oikonomou, Maietta, Masina - Donsah, Pulgar, Dzemaili (72' Nagy) – Rizzo (61' Mounier), Destro (78' Okwonkwo), Di Francesco.