DW
Dwa gole i asysta Kownackiego w meczu z Pescarą. Włoskie media na pewno nie przejdą wobec tego wydarzenia obojętnie. EAST NEWS
Sampdoria Genua awansowała do 1/8 finału Pucharu Włoch, pokonując Pescarę 3:1. Gola w 2. minucie zdobył Dawid Kownacki. Zaledwie osiem minut później Polak zanotował asystę przy trafieniu Gastona Ramireza. Były piłkarz Lecha dorzucił jeszcze w drugiej połowie kolejną bramkę. "Kownaś" ma już na koncie pięć trafień w sześciu spotkaniach i stosunkowo małym wymiarze czasowym.

Jak padały gole dla Sampdorii, w których udział miał Kownacki?

2. minuta - Gol Dawida Kownackiego po akcji z rzutu wolnego

10. minuta - Asysta przy golu Gastona Ramireza

74. minuta - Świetne uderzenie Kownackiego na krótki słupek. Bramkarz Pescary zagapił się przy tym strzale.

LIGA WŁOSKA w GOL24

Materiał oryginalny: Puchar Włoch. Sampdoria gładko wygrała z Pescarą. Dublet i asysta Kownackiego! [WIDEO] - Gol24