Zabójcze sześć minut Sampdorii z Polakami w składzie!

pi
imago/Gribaudi/ImagePhoto/EAST NEWS
W meczu 24. kolejki Serie A Sampdoria Genua wygrała na własnym stadionie z Bologną 3:1. Goście wyszli na prowadzenie w 18. minucie za sprawą Dżemailiego. Sampdoria długo nie potrafiła znaleźć drogi do siatki Bologny, ale jak już to uczyniła to w sześć minut rozstrzygnęła losy spotkania. W 82. minucie Muriel wykorzystał rzut karny, minutę później rezerwowy Schick wyprowadził ''Sampe'' na prowadzenie, a na 3:1 piłkę do własnej bramki skierował Mbaye. Cały mecz zaliczył Bartosz Bereszyński, a Karol Linetty w przerwie został zmieniony. Dla drużyny Polaków było to trzecie ligowe zwycięstwo z rzędu.

Sampdoria Genua - Bologna FC 3:1

0:1 Dżemaili (18)
1:1 Muriel (82)(k)
2:1 Schick (83)
3:1 Mbaye (88)(s)

Sampdoria: Viviano - Bereszyński, Silvestre, Skriniar, Regini (46. Dodo) - Linetty (46. Djuricić), Torreira, Praet - Fernandes (58. Schick) - Muriel, Quagliarella