Gol Macieja Rybusa w lidze rosyjskiej [WIDEO]

Marcin Trzyna
Maciej Rybus
Maciej Rybus SZYMON STARNAWSKI / POLSKA PRESS
Maciej Rybus zdobył gola w meczu Rubin Kazań - Terek Grozny (0:1). Reprezentant Polski na listę strzelców wpisał się w 35. minucie spotkania. Chwilę wcześniej Rybus nie wykorzystał rzutu karnego.

Terek Grozny mógł wyjść na prowadzenie już w 32. minucie spotkania, jednak strzał Macieja Rybusa z rzutu karnego wybronił Sergei Ryzhikov. Chwilę później Polak w pełni się zrehabilitował i zdobył bramkę na 1:0. Rybus rozegrał 69 minut, w miejsce polskiego zawodnika na boisko wszedł 32-letni Igor Lebedenko.

Pod koniec spotkania gospodarze mogli doprowadzić do wyrównania, ale Marko Devic również nie wykorzystał rzutu karnego. Drużyna Tereka, dzięki zdobytym 3 punktom, awansowała na 6. pozycję w ligowej tabeli.

Rubin Kazań - Terek Grozny 0:1