Mecz Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej - sprawdź wynik, zobacz skrót meczu [RELACJA]

mgs
Mecz Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej. Kolumbia wygrała z Wybrzeżem Kości Słoniowej i jest o krok od awansu do fazy pucharowej. Zobacz skrót meczu Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej.

KOLUMBIA - WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ[2:1]

Bramki: 20' James Rodriguez, 69' Alberto Quintero, 73' Gervinho

KOLUMBIA - WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ [RELACJA]

Piłkarze reprezentacji Kolumbii wygrali drugie spotkanie na Mundialu. Po ograniu Grecji 3:0 podopieczni Jose Pekermana pokonali w Brasilii Wybrzeże Kości Słoniowej 2:1.

Pierwsza połowa to nie było wielkie widowisko. Obie drużyny się szachowały i przede wszystkim nie chciały stracić bramki, a okazji na gola było jak na lekarstwo. Pierwszą bramkę zobaczyliśmy w 64 minucie meczu. Cuardado wykonał rzut rożny z lewej strony, a Rodriguez uprzedził dopiero co wprowadzonego na murawę Drogbę i z szczęściu metrów zaskoczył golkipera WKS. To był drugi gol gwiazdora Monaco w drugim meczu mundialu. Chwilę później Quintero, który znalazł się sam na sam z Barry’m nie miał problemów z pokonaniem golkipera rywala. Następnie świadkami kontaktowego gola. Gervinho zejściem do środka zmylił Zunige, później na zamach położył Sancheza, a na sam koniec swojej indywidualnej akcji strzelił w krótki róg i pokonał Ospinne. Trzy bramki w ciągu 9 minut.