1

Juventus Turyn

1

• Dziękujemy za śledzienie relacji live.

• Ac Milan nadal jest liderem Serie A , natomiast Juventus Turyn nadal nie przegrał żadnego meczu w lidze włoskiej w tym sezonie.

• Po meczu przepychanki między Ambrosini i Chiellini.

• Koniec meczu. Milan-Juventus 1-1!

• Grożna akcja dla Milanu. Dobra interwencja Buffona.

• Żółta kartka dla Simone Pepe po faulu na Robinho.

• Ewidentny faul Vidala z tyłu . I czerwona kartka dla niego po faulu na Van Bommelu.

• Ciekawa końcówka przed nami.

• Matri strzelił gola z okolicy 5 metra po dośrodkowaniu prawoskrzydłowego Juventusu.

• Alessandro Matri ukarany za zdjęcie koszulki po strzelonym golu.

• Goool Juventus Alessandro Matri.

• Fatalny mecz sędziego , już dwie nieuznane sprawiedliwie bramki.

• Kolejna żółta kartka dla piłkarza Milanu. Ukarany Sulley Muntari.

• Żółta kartka dla Mexesa za faul na Matrim.

• Matri strzela bramkę dla Juventusu ale sędzie pokazuje spalonego. W powtórce widać że bramka strzelona sprawiedliwie.

• Stephan Lichtsteiner dośrodkowuje ale żaden z kolegów nie dochodzi do piłki.

• Rzut rożny dla Milanu. Po chwili Robinho strzela obok bramki.

• A wcześniej zmiana w Milanie : schodzi U. Emanuelson, wchodzi M. Ambrosini.

• Niecelny strzał Vidala .

• Ostatnia zmiana w Juventusie . Na boisko wchodzi Alessandro Matri, zmienia F. Quagliarella.

• Nareszcie sytuacja dla Juve : Pirlo podaje ale z 5 metrów F. Quagliarella strzela w bramkarza Milanu.

• Strzał Vucinica daleko od bramki Abbiatiego.

• Akcja Milanu : Emanuelson podaje do El Shaarawy , jednak napastnik Milanu nie dochodzi do piłki.

• Kiedy doczekamy się udanej akcji Juventusu?

• Nocerino faulowany, rzut wolny dla Milanu.

• Brak strzałów na bramkę przez piłkarzy Juventusu.

• Dobra akcja Robinho, jednak Muntari nie dochodzi do piłki.

• Rzut rożny dla AC Milan. Dośrodkowuje Nocerino, jednak nikt nie oddaje strzału.

• Kolejna zmiana w Juve Marco Borriellego zastępuje Mirko Vucinic.

• Robinho pokazywał sędziemu że był faulowany. Brak gwizdka sędziego.

• Nieporozumienie piłkarzy Juventusu. Rzut rożny dla AC Milan.

• Kolejny rzut rożny dla Ac Milan po akcji Robinho.

• Spalony po podaniu do Stephana El Shaarawy.

• Także zmiana w Juve : schodzi Marcelo Estigarribia, wchodzi Simone Pepe.

• W Ac Milan jedna zmiana : schodzi Alexandre Pato, wchodzi S. El Shaarawy.

• Rozpoczynamy drugą połowę.

• Koniec 1 połowy.

• Przepraszam za pomyłkę , strzał oddał piłkarz Juve Borriello.

• Christian Abiatti strzela zza pola karnego ale minimalnie nie celnie .

• I znów zatrzymana akcja Juventusu...

• Piłka po strzale van Bommela minimalnie mija słupek.

• Milan atakuje po faulu na Urby Emanuelsonie, żółtą kartke otrzymuje Andrea Barzagli

• Kolejny atak Juventusu zatrzymany przez piłkarzy Milanu.

• Rzut wolny dla Juventusu . Ale bez żadnego strzału .

• Pirlo dośrodkowuje , jednak żaden z napastników Juventusu nie dochodzi do piłki.

• Pierwsza żółta kartka dla Thiago Silva.

• Milan kontroluje sytuację. Nadal w natarciu.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego Pirlo, strzela Giorgio Chiellini, jednak nie celnie.

• Po faulu van Bommel kopie w głowę piłkarza Juventusu jednak sędzia tego nie zauważył.

• Ataki Juventusu są rozbijane przez obrońców AC Milan. W końcu strzał Pirlo. Jednak obok bramki.

• Akcja Ac Milan z 25 minuty to ewidentny błąd sędziego . Piłka przekroczyła linię bramkową po główce! Milan nadal w natarciu , Juventus się broni.

• Kolejna akcja Milanu. Jednak Robinho zatrzymany przez bramkarza Juventusu.

• Ale emocje . Nie uznany ewidentny gol dla AC Milan.

• Na boisku leżał Tiago Silva . Ale piłkarz już zdolny do gry.

• Kontratak Milanu zakończony próbą minięcia obrońcy Juventusu przez Robinho. Kolejny rzut rożny dla AC Milan

• Kolejna akcja Juventusu zatrzymana. Rzut rożny dla drużyny z Turynu.

• Kontratak Juve. Jednak zatrzymany przez obrońców Milanu.

• Kolejny atak Ac Milan. Kolejny rzut rożny.

• Miejmy nadzieję że po golu dla Milanu zobaczymy więcej strzałów obu drużyn.

• Bramkę strzelił Antonio Nocerino.

• Fantastyczny strzał z 30 metrów .

• Strzał Urby Emanuelsona zablokowany. Rzut rożny dla Ac Milan.

• Christian Abbiati nie pewnie łapie piłkę , ale bez konsekwencji dla bramkarza Milanu

• Atak Ac Milan , następnie Juventusu. Ale bez oddanego strzału przez obie drużyny.

• Kontratak Milanu . Ale bez strzału na bramkę.

• Pierwszy rzut rożny dla Ac Milan . Ale akcja nie udana.

• Pierwszy strzał w meczu oddał Fabio Quagliarella.

• Juventus Turyn atakuje . Milan się broni.

• Zaczynamy pierwszą połowę!

• Natomiast na ławce rezerwowych w Juventusie Turyn usiądą : M. Storari, J. Caceres, S. Pepe, A. Del Piero, P. De Ceglie, M.Vucinic, A. Matri

• Massimiliano Allegri będzie miał do dyspozycji na ławce rezerwowych : M. Amelia, F. Inzaghi, G. Zambrotta, M. Ambrosini, D. Bonera, M. Yepes, El Shaarawy

• Czy Juventus Turyn zostanie pokonany po raz pierwszy w sezonie ? Rozpoczęcie meczu o godzinie 20.45.

• W tabeli Serie A prowadzi AC Milan z dorobkiem 50 punktów, wyprzedza Juventus o 1 punkt.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania 25. kolejki Serie A. Na San Siro zagrają ze sobą w hicie kolejki AC Milan i Juventus Turyn.