AFC Bournemouth - Manchester City ONLINE. Boruc z ławki obejrzy popisy Manchesteru

AFC Bournemouth

1

Manchester City

2

• Działo się oj działo! Ponad 100 minut emocji oglądaliśmy w pierwszym meczu 3 kolejki Premier League! City wygrywa rzutem na taśmę ale Bournemouth postawiło wysoko poprzeczkę swoim rywalom! Za ten szalony mecz serdecznie dziękuje i zapraszam na kolejne relację w naszym serwisie!

• Sędzia kończy ten mecz! Niewiarygodne rzeczy działy się w tym spotkaniu!

• Raheem Sterling ukarany jeszcze czerwoną kartką! Co tu się dzieje!

• Dużo dzieje się jeszcze w tym meczu! Mike Dean przedłuża to spotkanie!

• Piłka spada pod nogi Sterlinga, a Anglik z około 7 metra uderza i zdobywa gola już chyba na wagę zwycięstwa!

• Adam Smith ukarany żółtą kartką!

• GOOOOOOOOL! Raheem Sterling zdobywa gola !! W ostatnich sekudnach meczu!

• Joshua King świetnie indywidualnie pognał pod bramkę przeciwnika, uderza ale świetnie broni Ederson!

• Seria dośrodkowań graczy Manchestetu i z każdym radzi sobie Begović.

• Benik Afobe doznaje kontuzji i opuszcza boisko! W jego miejsce wchodzi Lys Mousset!

• Zółta kartka dla Raheema Sterlinga.

• 5 minut dolicza arbiter główny do tego meczu.

• Leroy Sane indywidualnie w pole karne, ale nic z tego nie wychodzi. Świetnie zorganizowana jest obrona gospodarzy.

• Segio Aguero płasko z rzutu wolnego i piłka przelatuje obok słupka. Dalej mamy 1:1.

• Harry Arter zatrzymuje kontratak gości i otrzymuje kartkę.

• David Silva oddaje strzał, który ląduje gdzieś wysoko w trybunach.

• Leroy Sane melduje się na murawie, a zmienia on Gabriela Jesusa.

• Gabriel Jesus urywał się obrońcom rywali, ale wcześniej sędzia liniowy podnosi chorągiewkę sygnalizując spalonego.

• Benjamin Mendy dostaje żółtą kartkę. Z obrony City już tylko Danilo pozostaje bez kary indywidualnej.

• Danilo oddaje potężny strzał na bramkę ale dzisiaj w świetnej formie jest Begović!

• Steve Cook w końcu się doigrał i dostaje żółtą kartkę.

• Nicolas Otamendi uderza w słupek po dośrodkowaniu z rzutu rożnego! Ależ było blisko!

• Benik Afobe zmienia Jermaina Defoe.

• Sergio Aguero uderza ze skraju pola karnego i świetnie broni Begović.

• Potężne ale równie niedokładne dośrodkowanie Mendy'ego. Piłka w posiadaniu gospodarzy.

• Harry Arter uderza z dystansu ale piłka leci wysoko ponad bramką.

• Niicolas Otamendi ukarany żółtym kartonikiem za faul na Defoe.

• Sergio Aguero zmienia Bernardo Silvę.

• Mało zabrakło a Defoe zabrałby się z piłka do akcji sam na sam! Świetnie radzi sobie z doświadczonym snajperem Vincent Kompany.

• Joshua King uderza z 16 metra prosto w słupek! To musiał być gol! Zabrakło tak niewiele!

• Zamieszanie w polu karnym gospodarzy po dośrodkowaniu De Bruyne, ale dobrze radzą sobie z tym obrońcy Borunemouth.

• Również David Silva ukarany kartką.

• Vincent Kompany fauluje Kinga i dostaje za to żółtą kartkę.

• David Silva dośrodkowywał z rzutu wolnego, piłka mija wszystkich zawodników w polu karnym i przelatuje obok słupka. Było bardzo blisko.

• Bardzo ostre ale czyste wejście Cook'a w Gabriela Jesusa. Sędzia mógł spokojnie za samą ostrość wejścia ukarać kartką obrońcę gości. Nie było jednak nawet faulu.

• Tragiczna decyzja Raheema Sterlinga i Anglik traci piłkę. Mogła to być dogodna szansa dla Obywateli.

• Dobra i składna Bournemouth kończy się niedokładnym dośrodkowaniem Kinga.

• Wracamy po przerwie! Obie drużyny bez zmian.

• Po świetnym początku i przecudownym golu gospodarzy to Manchester City zdecydowanie przejął inicjatywę w tym meczu i to właśnie goście mają więcej argumentów aby w drugiej połowie wyjść na prowadzenie.

• Sędzia kończy pierwszą część meczu!

• Joshua King zagrywa w pole karne lecz piłka nie dociera do zawodników Bournemouth.

• Zakotłowało się w polu karnym Bournemouth, ale po serii strzałów Manchester City traci piłkę!

• Na razie Holedner wraca na murawę ale po przerwie może być juz problem z dalszą grą.

• Nathan Ake nieszczęśliwie upada na boisko. Nie wiadomo czy środkowy obrońca da radę kontynuować grę.

• Niedokładne podanie Fernandinho w pole karne i od bramki zaczną gospodarze.

• Po gorącym okresie między 20 a 30 minutą mecz trochę się uspokoił.

• Świetna indywidualna akcja Bernardo Silvy, która kończy się słaby strzałem prosto w bramkarza.

• Danilo po podaniu Davida Silvy świetnie uderza na bramkę, ale równie znakomicie broni Begović!

• Potężny strzał Davida Silvy po którym piłka ląduje tuż nad poprzeczką bramki rywala.

• Benjamin Mendy dośrodkowuje w pole karne lecz tym razem Gabriel Jesus nie czysto uderza w piłkę i od bramki zacznie Begovic.

• Nathan Ake ukarany żółtą kartką.

• Przecudowne prostopadłe podanie Davida Silvy do Gabriela Jesusa. Młody Brazylijczyk wychodzi sam na sam z Begoviciem i spokojnym strzałem po ziemi doprowadza do remisu.

• GOOOOOOL! Gabriel Jesus wyrównuje stan spotkania!

• Strzał Sterlinga ląduje prosto w rękach Begovicia.

• Tak wyglądała bramka Danielsa! Coś wręcz niesamowitego!

• Jermaine Defoe przegrywa pojedynek z Edersonem! Było jednak bardzo bardzo blisko!

• Szczerze to z wielką odwagą weszli w ten gospodarze. Podopieczni Howe'a nie boją się swoich wyżej postawionych rywali i z wielkim animuszem atakują bramkę The Citizens.

• Dośrodkowanie w pole karne najpierw wybija Otamendi. Piłka spada pod nogi Charliego Danielsa, a zawodnik gospodarzy huknął bez zastanowienia, piłka jeszcze odbiła się od poprzeczki i wpada do siatki! Bez szans był Ederson! Ten gol na pewno będzie w czołowce najpiękniejszych goli tego sezonu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Co to za bramka! Charlie Daniels!

• Dobre dośrodkowanie De Bruyne w pole karne i w ostatnim momencie Ake ratuje swoją drużynę wybijając piłkę.

• Gabriel Jesus ambitnie walczył o futbolówkę, jednak ostatecznie wychodzi ona poza linię końcową.

• Joshua King uderza na bramkę! Ale jego strzał zostaje zablokowany przez defensywę gości!

• Seria dośrodkowań gospodarzy nie przynosi żadnego efektu. Każde z nich kończy się spokojnym wybiciem piłki przez obronę gospodarzy.

• Sędzia daje znak i zawodnicy gospodarzy kopią po raz pierwszy!

• Obie drużyny już na boisku! Zaraz zaczynamy!

• W drużynie Pepa Guardioli zadebiutuje dzisiaj Benjamin Mendy. Obrońca kupiony z AS Monaco za 57 milinów dopiero teraz może zagrać w swojej nowej drużynie. Wcześniej z powodów administracyjnych nie mógł zaliczyć pierwszego meczu.

• Na ławce AFC Bournemouth zasiądzie dzisiaj Artur Boruc. Nasz bramkarz stracił miejsce w wyjściowej 11 na rzecz Asmira Begovicia ściągniętego przed sezonem Chelsea.

• Drużyny, które za niecałe 30 minut zmierzą się ze sobą, aktualnie znajdują się na dwóch biegunach tabeli. Gospodarze nie zdołali jeszcze wygrać w tym sezonie, przez co zajmują 17 pozycję w tabeli. Manchester City natomiast zajmuje 5 miejsce z 4 punktami na koncie.

• Skład Manchesteru City!

• Skład AFC Bournemouth!

• Dzień dobry! Z tej strony wita Państwa Bartłomiej Modzelewski, jednocześnie zapraszając na relację LIVE z meczu Bournemouth - Manchester City!

JCZ

Bournemouth - City LIVE! Boruc z ławki obejrzy popisy Manchesteru

Bournemouth - City LIVE! Boruc z ławki obejrzy popisy Manchesteru ©AFP/East News

AFC Bournemouth - Manchester City ONLINE. 3. kolejkę rozpocznie spotkanie kandydata do spadku z pretendentem do tytułu - AFC Bournemouth Artura Boruca zagra z Manchesterem City. "Obywatel" wygrali na inaugurację, ale w drugim meczu w dziesiątkę zdołali wymęczyć tylko remis z Evertonem (1:1). Czy powrócą na zwycięską ścieżkę? Raczej na drodze nie stanie im polski bramkarz, który przegrywa rywalizację z Asmirem Begoviciem. Początek spotkania o 13:30. Relacja LIVE w GOL24.

AFC Bournemouth - Manchester City ONLINE

Sonda

AFC Bournemouth - Manchester City: Kto wygra mecz ligi angielskiej?

Przypuszczalne składy:

AFC Bournemouth: Begović - Smith, Cook, Aké, Daniels - Fraser, Surman, Arter, Ibe - King - Afobe.
Manchester City: Éderson - Danilo, Kompany, Stones, Otamendi, Sané - De Bruyne, Fernandinho, Silva - Sterling, Agüero.

Forma w ostatnich meczach:

AFC Bournemouth:
Birmingham City - Bournemouth 1:2 (Carabao Cup, 22.08.2017)
Bournemouth - Watford 0:2 (liga angielska, 19.08.2017)
West Brom - Bournemouth 1:0 (liga angielska, 12.08.2017)

Manchester City:
City - Everton 1:1 (liga angielska, 21.08.2017)
Girona - City 1:0 (sparing, 15.08.2017)
Brighton - City 0:1 (liga angielska, 12.08.2017)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Bournemouth - City 0:2 (liga angielska, 13.02.2017)
City - Bournemouth 4:0 (liga angielska, 17.09.2016)
Bournemouth - City 0:4 (liga angielska, 02.04.2016)

AFC Bournemouth - Manchester City TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport2. W internecie mecz dostępny dzięki platformie nc+ GO. Komentują Andrzej Twarowski i Rafał Nahorny. Początek o 13:30, relacja LIVE w GOL24.pl