• Koniec meczu w Brukseli! Bayern wygrywa z Anderlechtem 2:1!

• Nie zanosi się już na żadne zmiany w końcówce.

• Cztery minuty doliczone do drugiej połowy w Brukseli.

• Piłka w siatce Bayernu, ale na spalonym w tej sytuacji był Hamdi Harbaoui.

• Arturo Vidal opuszcza boisko, melduje się na nim Mats Hummels.

• Tym razem Robert Lewandowski został obsłużony doskonałym podaniem i w sytuacji sam na sam zatrzymał go golkiper Anderlechtu!

• Robert Lewandowski podchodzi do rzutu wolnego i posyła futbolówkę prosto w mur.

• Anderlecht nie wykorzystał sytuacji, kontratak Bayernu kończy się natomiast bliźniaczą sytuacją, kartką ukarany zostaje Leander Dendoncker.

• Hamdi Harbaoui zmienia Łukasza Teodorczyka. Można mieć mieszane uczucia co do występu Polaka.

• Arturo Vidal fauluje Massimo Bruno tuż przed własną szesnastką.

• Doskonałe dośrodkowanie z prawej strony boiska w wykonaniu Joshua'y Kimmicha trafia na głowę Corentina Tolisso, precyzyjna główka trafia do siatki obok bezradnego bramkarza!

• Corentin Tolisso! 1:2! Francuz do asysty przy bramce Lewandowskiego dokłada swoje trafienie!

• Łukasz Teodorczyk uderza z około 16 metrów, Polak mocno podkręcił piłkę, zabrakło naprawdę niewiele!

• Ostatnie minuty to walka cios za cios - spotkanie ogląda się teraz doskonale!

• Sofianne Hanni opuszcza boisko, zmienia go Massimo Bruno.

• Matz Sels świetne interweniuje po kąśliwym centrostrzale w wykonaniu Corentina Tolisso.

• Robert Lewandowski z żółtą kartką.

• Po beznadziejnym początku drugiej połowy ponownie do głosu dochodzi Anderlecht!

• Henry Onyekuru zmienia Pietera Gerkensa.

• Polak przyjął piłkę w polu karnym i odegrał ją na prawą stronę, pod nogi swojego kolegi. Sofiane Hanni pewnym uderzeniem pod poprzeczkę wyrównuje stan meczu.

• Czego nie strzeli Teodorczyk, wykończy Sofiane Hanni! Znowu mamy remis, a Polak notuje asystę!

• Z powodu jakiegoś lekkiego urazu boisko przynajmniej na chwilę boisko opuszcza Robert Lewandowski.

• Zanosi się na zmiany w Anderlechcie.

• Robert Lewandowski bardzo bliski drugiej bramki w dzisiejszym spotkaniu! Polak w sytuacji sam na sam podobnej do tej Łukasza Teodorczyka z pierwszej połowy posyła piłkę tam gdzie jego rodak - obok słupka.

• Co też Jupp Heynckes powiedział swoim piłkarzom w szatni? W drugiej połowie atakuje tylko Bayern, Belgowie zostali chyba w szatni!

• Rekord życiowy Roberta Lewandowskiego pobity! Napastnik spokojnym strzałem kończy perfekcyjny kontratak Bayernu. Gol nie był może specjalnie pięknej urody, za to daje gościom niezwykle ważne prowadzenie.

• Robert Lewandowski! 50. gol Polaka w tym roku, Bayern na prowadzeniu!

• Javi Martinez zmienia Arjena Robbena.

• Uros Spajic z żółtą kartką za wycięcie Arjena Robbena równo z trawą. Co jeszcze bardziej niepokojące, wygląda to na uraz Holendra.

• Piłka ponownie w grze, ma ją Bayern Monachium!

• Piłkarze wracają na murawę stadionu.

• Do przerwy w meczu PSG - Celtic 4:1. O wyniku końcowym poinformujemy po końcowym gwizdku.

• W pierwszej połowie drużyną zdecydowanie lepsza był Anderlecht. Kilka szans miał Łukasz Teodorczyk, Polak nie może dziś znaleźć sposobu na Svena Ulreicha. Czekamy na bramki po przerwie!

• Koniec pierwszej połowy.

• Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

• James Rodriguez jeszcze przed przerwą zmienia Thiago Alcantarę.

• Urazu nabawił się Thiago Alcantara - zanosi się na zmianę.

• Kto by się spodziewał, że Łukasz Teodorczyk będzie miał szanse na trzy gole do przerwy?!

• Nieprawdopodobne! Po koszmarnym błędzie Corentina Tolisso przed kolejną stuprocentową szansą stanął Łukasz Teodorczyk, Polak ponownie posyła piłkę prosto w Svena Ulreicha!

• Trzeba to zauważyć - Anderlecht jest jak dotąd drużyną zdecydowanie lepszą.

• Dennis Appiah dośrodkowuje z prawej strony boiska na głowę szarżującego Łukasza Teodorczyka, Polak w trudnej sytuacji nie zdołał oddać celnego strzału, nie powinien mieć chyba do siebie pretensji.

• Pierwsza groźniejsza szansa gości - na bramkę uderzał Robert Lewandowski, trafił tylko w nogi Dennisa Appiah.

• Mbodji Kara popełnił błąd przed własnym polem karnym, nie zdołał wybić piłki, ale po chwili jego wpadkę naprawił Olivier Deschacht.

• Łukasz Teodorczyk! Zabrakło centymetrów! Polak wychodzi do świetnego prostopadłego podania, źle jednak złożył się do strzału i piłka przeleciała obok słupka! Ależ gra Anderlecht!

• Łukasz Teodorczyk bardzo bliski asysty! Jego znakomite podanie z lewej strony pola karnego sprzed nogi rywala wybija Arturo Vidal!

• Kolejne świetne prostopadłe podanie w wykonaniu drużyny Anderlechtu, piłka kierowana była do Sofiane'a Hanni, sędzia ponownie jednak dopatrzył się spalonego.

• Paris Saint-Germain już na prowadzeniu w meczu z Celtikiem.

• Pieter Gerkens złapany na spalonym po prawej stronie boiska.

• Z kornera nic nie wynikło, sędzia odgwizdał faul jednego z zawodników gospodarzy.

• Świetna akcja Fiołków, piłka trafia na prawą stronę pola karnego pod nogi Dennisa Appiah, który uderza bez zastanowienia, strzał na rzut rożny instynktownie paruje Sven Ulreich!

• Thiago Alcantara faulowany w środku pola, piłka dla Bawarczyków.

• Póki co nieco lepsze sytuacje tworzy sobie zespół gospodarzy.

• PSG szybko doprowadza do wyrównania.

• Katastrofalny błąd Jerome'a Boatenga, piłkę przed polem karnym przejął Łukasz Teodorczyk. Polak przegrywa sytuację sam na sam ze Svenem Ulreichem!

• Celtic prowadzi w Paryżu!

• Fantastycznie ogląda się wysoki pressing stosowany przez obie drużyny już od pierwszych minut meczu.

• Sofiane Hanni próbował błyskawicznym prostopadłym podaniem uruchomić Leandera Dendonckera, tym razem jednak nie pomylił się Sven Ulreich.

• Łukasz Teodorczyk powalczył o wydawałoby się straconą piłkę i uprzedził interweniującego Svena Ulreicha, wywalczając dla Anderlechtu wrzut z autu na połowie gości.

• Pierwszy gwizdek angielskiego sędziego i zaczynamy, piłkę mają piłkarze Anderlechtu!

• Zawodnicy meldują się na murawie!

• Piłkarze już ustawieni w tunelu na Stade Constant Vanden Stock!

• Będziemy informować także o wyniku meczu PSG z Celtikiem.

• Faworytem meczu są goście z Bawarii, którzy w ostatniej kolejce fazy grupowej będą mieli szansę powalczyć o pierwsze miejsce w grupie, oczywiście tylko jeśli uda im się pokonać dziś Anderlecht.

• Rezerwowi Bayernu: Tom Starke, Javi Martinez, Mats Hummels, James Rodriguez, Juan Bernat i Niklas Dorsch.

• Rezerwowi Anderlechtu: Frank Boeckx, Massimo Bruno, Josue Sa, Robert Berić, Hamdi Harbaoui, Henry Onyekuru i Albert-Mboyo Sambi Lokonga.

• Sędzią meczu w Brukseli będzie Anthony Taylor, uznany angielski arbitrer.

• Starcie zapowiada się dla nas niezwykle ciekawie, ponieważ obserwować będziemy występy Łukasza Teodorczyka oraz Roberta Lewandowskiego.

• Wita Państwa Piotr Bernaciak, zaczynamy relację na żywo z meczu Anderlecht Bruksela - Bayern Monachium!

Paweł Gabriel

Mecz Anderlecht Bruksela - Bayern Monachium ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mecz Anderlecht Bruksela - Bayern Monachium ONLINE. O pierwsze punkty w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów zawalczy dziś Anderlecht Bruksela. Przed Belgami jednak bardzo trudne zadanie, wszak przyjdzie im zmierzyć się z Bayernem Monachium Roberta Lewandowskiego. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Anderlecht Bruksela - Bayern Monachium ONLINE

Awansu do fazy pucharowej rozgrywek Ligi Mistrzów pewny jest już Bayern Monachium. Nie zmienia to jednak faktu, że dzisiejszy mecz z Anderlechtem Bawarczycy będą chcieli wygrać i spróbować dogonić pierwszy w tabeli PSG.

Anderlecht obecnych rozgrywek Ligi Mistrzów nie może zaliczyć do udanych. W czterech spotkaniach Belgowie nie dość, że nie zdobyli punktów, to nie udało im się zdobyć nawet jednego gola. Co gorsza, stracili ich aż piętnaście. Bayern zaś zajmuje drugie miejsce w tabeli grupy B, mając na swoim koncie trzy zwycięstwa i jedną porażkę z francuskim PSG.

Belgowie wierzą, że dzisiejszy mecz z Bayernem w końcu przyniesie im punkty. W ostatnich czterech spotkaniach ligowych zespół z Brukseli zdobył dziesięć punktów i z optymizmem zapatruje się na dzisiejszy pojedynek. Bayern zaś, po słabym początku sezonu, wrócił na właściwe tory, wygrywając pięć ostatnich ligowych potyczek.

- Naszym celem jest zwycięstwo. Chcemy wygrać wszystkie pozostałe spotkania. Wierzymy, że możemy jeszcze wyjść z grupy na pierwszym miejscu – mówił na konferencji prasowej Sven Ulreich.

W pierwszym meczu w Monachium Bawarczycy pewnie wygrali 3:0, a gola z rzutu karnego zdobył wówczas Robert Lewandowski. Do tej pory oba zespoły mierzyły się ze sobą jedenaście razy, z czego sześć razy zwyciężał Bayern.

Jupp Heynckes, układając wyjściową jedenastkę na ten mecz, będzie musiał pominąć kontuzjowanych: Muellera, Riberiego, Neuera, Rafinhę i Alabę. W zespole gospodarzy natomiast zabraknie jedynie Najara.

Transmisję ze spotkania Anderlecht Bruksela - Bayern Monachium przeprowadzi telewizja Canal+ na antenie Canal+ Sport 2. Początek transmisji od godziny 20:40. Mecz komentować będą Żelisław Żyżyński i Maciej Murawski.

20:45 mecz Anderlecht Bruksela - Bayern Monachium