Anderlecht Bruksela 0 - 4 Paris Saint-Germain

Anderlecht Bruksela

0

Paris Saint-Germain

4

• Koniec spotkania. PSG wygrało bardzo wysoko, ale Anderlecht na pewno zasłużył choćby na honorowe trafienie.

• Jeszcze parę minut otrzymuje Obradović.

• GOOOOOOOL! Takich prezentów się nie marnuje. Po odbiorze piłki wprowadzony Di Maria podwyższa na 4:0.

• Posiadanie piłki: 50-50% Strzały: 12-12.

• Tylko w boczną siatkę trafia Mbappe! Oj, dzisiaj ten zawodnik swobodnie hasa po boisku...

• Bruno w miejsce Gerkensa.

• PSG w dalszym ciągu prowadzi grę. Chce tu jeszcze zdobyć przynajmniej jedną bramkę.

• Wszedł Di Maria.

• Na murawie zameldował się również Lo Celso.

• Kartka dla Teodorczyka. Bardzo brzydko potraktował Marquinhosa.

• Draxler wszedł za Mottę.

• Piłka znów w siatce, ale asystent dopatrzył się spalonego u Cavaniego.

• I wszystko jasne. Neymar podszedł do wolnego, uderzył pod skaczącym murem, piłka wpadła do siatki. To jego trzecia bramka w tej edycji.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 3:0!

• Neymar ugrał wolnego. To będzie dobra okazja na gola.

• Tym razem Hanni uderzył lepiej, ale to ciągle nie to... Zbyt przewidywalnie. Areola broni bez kłopotu.

• Teodorczyk wywalczył kolejny rzut wolny przed szesnastką!

• Cavani złapany na spalonym po podaniu od Mbappe. Anderlecht - PSG

• Sa w miejsce Kumsa.

• Za głupotę do notesu sędziego trafił także Onyekuru.

• Kartka dla Mbappe.

• Ależ blisko 3:0! Dani Alves w pole karne do Neymara, a ten uderza głową obok słupka.

• Hanni długo zastanawiał się jak uderzyć z wolnego. A uderzył beznadziejnie - nad poprzeczką.

• Teodorczyk wywalczył rzut wolny. Kartka dla Motty.

• Mbappe świetnym zagraniem wypracował bramkową szansę Cavaniemu. Ten jednak uderza nieczysto - obok bramki.

• Dość spokojny początek drugiej odsłony. PSG stara się nie forsować tempa.

• Druga część właśnie się rozpoczęła. Zdaje się, że obie drużyny bez zmian.

• Koniec pierwszej odsłony. PSG prosiło się o utratę gola, ale zaczekało i dobiło Anderlecht. Wracamy za kwadrans.

• No tak, Anderlecht gra, PSG strzela. Mocny strzał z środka pola, Sels wybija przed siebie. Do piłki dopada Mbappe, który głową asystuje Cavaniemu. Czwarty gol Urugwajczyka w tej edycji. Tak, tak - głową.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0!

• Teodorczyk stara się operować piłką również przy linii bocznej.

• Dendocker rzeczywiście odepchnął Mbappe, ale żeby padać na ziemię i jęczeć z bólu? Dziwne zachowanie młodego Francuza, tym bardziej że wydaje się być zawodnikiem grającym fair.

• I teraz jak za każdym razem piłkę ma Neymar, to na widowni rozlegają się gwizdy.

• Teodorczyk wyczekał, żeby nie spalić. Piłka została wrzucona, jednak za mocno. Polakowi pozostało paść na kolana - z rozpaczy.

• Kolejny raz Neymar sugeruje sędziemu, że był faulowany. Decyzji korzystnej dla gwiazdy PSG nie ma. Są za to gwizdy trybun.

• Dla Neymara nie ma straconych piłek. Do końca pobiegł za kontratakiem, wślizgiem utrzymał futbolówkę w grze, przemknął pod pole karne, tam próbował odegrać do Cavaniego, lecz minimalnie za mocno.

• Neymar tuż obok prawego słupka. To była dobra szansa na drugiego gola.

• Teodorczyk! Znów on uderzył na bramkę. Tym razem głową i w środek. Areola broni bez kłopotu.

• Bogiem a prawdą dużą przyjemność sprawia oglądanie ofensywnej gry Anderlechtu; jest polot, jest tempo i pomysł. Tylko co z wykończeniem?

• W końcu zaatakowało PSG. Piłka do Cavaniego, ten przyjmuje i uderza prostym podbiciem. To była dość niechlujna próba. Nad poprzeczką.

• Mieliśmy kolejne uderzenie ze strony Anderlechtu. Tym razem Kara nad bramką po rzucie rożnym.

• TEODORCZYK! Wbiegł z piłką w pole karne, mocno uderzył, ale tak jak koledzy w Areolę!

• Kolejny jęk zawodu na trybunach! Onyekuru zmarnował sytuację sam na sam! Trafił w ciało Areoli.

• Mało kto by się spodziewał, że po utracie gola Anderlecht będzie tak konkretny pod bramką PSG.

• Znowu dobra sytuacja gospodarzy! Uderzał głową Onyekuru. Wprost w Areolę.

• KUMS! Mogła być wspaniała odpowiedź. Pomocnik Anderlechtu dopadł do bezpańskiej piłki i kopnął tuż obok prawego słupka.

• Mbappe wymienia podania z Verrattim, po czym uderza na bramkę. Mamy gola. Bramkarz powinien zachować się lepiej...

• GOOOOOOOOOOOOL! Ależ szybko PSG. MBAPPE!

• Na razie piłkę posiadają gospodarze. Każde dobre zagranie albo odbiór po stracie kwitowane są salwą braw.

• Anderlecht w swoim fioletowym komplecie, PSG na żółto.

• Pierwszy gwizdek w meczu, a więc gramy!

• Piłkarze wychodzą z tunelu. W tle Teodorczyk. Anderlecht

• Minuty dzielą nas od rozpoczęcia spotkania.

• W Brukseli przyjemny wieczór; nie pada, jest całkiem ciepło - około 15 stopni Celsjusza.

• PSG praktycznie w optymalnym zestawieniu. Nie gra jedynie Thiago Silva.

• W ligowym meczu z Mechelen Polak zdobył swoją trzecią bramkę w sezonie. Dzisiaj zagra po raz siódmy w Lidze Mistrzów. Wciąż czeka na debiutanckie trafienie. Może to ten moment?

• Bukmacherzy przewidują bardzo jednostronne widowisko. Czy Anderlecht stać choćby na remis? Trener PSG Unai Emery twierdzi, że jednym z jego najgroźniejszych zawodników jest Łukasz Teodorczyk.

• Nieco ponad pół godziny pozostało do rozpoczęcia spotkania w Brukseli. Anderlecht, który do tej pory przegrał po 0:3 z Bayernem i Celtikiem, zagra z niepokonanym PSG (5:0 z Celtikiem, 3:0 z Bayernem).