• Koniec meczu! Borussia tylko zremisowała na Cyprze 1:1.

• Jeszcze Sallai wędruje do kajetu arbitra.

• Tym razem Pote ukarany kartką.

• Żółta kartka dla Weigla.

• Andriy Yarmolenko opuszcza plac gry. Na ostatnie minuty wbiega Alexander Isak.

• Rezerwowy Toljan ogląda żółty kartonik.

• Zmiana także u gości. Borussia idzie do ataku. Maximilian Philipp za Schmelzera.

• Lorenzo Ebecilio schodzi, a w jego miejsce pojawia się Roland Sallai.

• Shinji Kagawa obija poprzeczkę! Blisko drugiej bramki dla BVB.

• GOOOOOL!!! SOKRATIS GŁOWĄ DOPROWADZA DO WYRÓWNANIA!!

• GOOOOOOL!!! FATALNY BŁĄD BURKIEGO I POTE ZDOBYWA BRAMKĘ!! SENSACJA W NIKOZJI!

• I znowu konieczna będzie zmiana. Za tureckiego stopera wchodzi Jeremy Toljan.

• Opatrywany Omar Toprak.

• Goście starają się grać nieco wyżej, ale nadal brak konkretnych akcji.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy. To zdecydowanie najnudniejszy dzisiejszy mecz. Liczymy, że po przerwie sytuacja się zmieni.

• Ależ pecha mają gospodarze. Konieczna będzie druga wymuszona zmiana. Drugi bramkarz melduje się na murawie.

• Teraz bramkarz APOEL-u ma problem. Konieczna jest pomoc medyków.

• Borussia gra dzisiaj bardzo biernie, wyraźnie brakuje sytuacji do strzelenia gola.

• Niestety konieczna będzie zmiana. Wchodzi na boisko Mickael Pote.

• De Camargo poważniej ucierpiał, konieczna będzie pomoc służb medycznych.

• Marcel Schmelzer uderza dobrze z rzutu wolnego, ale broni Boy Waterman.

• Lorenzo Ebecilio ukarany żółtą kartką za faul.

• Znakomita okazja dla Cypryjczyków, ale nie wykorzystał jej Igor de Camargo!

• 69% posiadania piłki dla Borussii. Niemcy wyraźnie dominują, ale gospodarze póki co bronią się dzielnie.

• Strzelał Andriy Yarmolenko, ale obok bramki APOEL-u

• Zaczynamy pierwszą połowę.

• Rezerwowi Borussia: Roman Weidenfeller, Dan-Axel Zagadou, Nuri Şahin, Alexander Isak, Jeremy Toljan, Maximilian Philipp, Gonzalo Castro.

• Rezerwowi APOEL: Raúl Gudiño, Mickaël Poté, Nektarios Alexandrou, Roland Sallai, Zhivko Milanov, Minas Antoniou, Agustin Farias.

• Dobry wieczór! Przed APOEL-em Nikozja trudne zadanie. W 3. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów Cypryjczycy zagrają na własnym boisku z Borussią Dortmund. W tej relacji możecie śledzić najważniejsze wydarzenia z tego spotkania.