Mecz APOEL - Real Madryt ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Real Madryt

6

4 1 połowa

• Na dzisiaj to wszystko!!! Dziękuję pięknie za uwagę !!!

• Tak jak można było przypuszczać przed pierwszym gwizdkiem arbitra Real wygrał absolutnie zasłużenie !!! Zakończyło się tylko , a może aż na sześciu bramkach Realu
    !!!

• KONIEC MECZU !!! Arbiter zagwizdał po raz ostatni!!!

• Warto dodać, że wcześniej otrzymany żółty kartonik przez Hiszpańskiego obrońce powoduje, iż będzie on pauzował w meczu z Borussią.

• Pierwsza żółta kartka w meczu, którą ukarany Carvajal za zbyt długie celebrowanie wyrzutu piłki z autu.

• Kontra Realu !!! sześciu na dwóch i nie ma gola!!! Asensio dograł do Ceballosa, którego strzał w polu karnym został zablokowany przez defensora gospodarzy !

• Po cichu liczyliśmy na to, że młode wilki wpuszczone przez Zidane rzucą się do ataków, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony swojemu trenerowi. Niestety jak na razie można odczuć spore rozczarowanie.

• Niestety przy takim wyniku w ostatnich minutach spotkania widać jak na dłoni, że piłkarze obu drużyn spuścili nieco z tonu. Czekamy na kolejną ciekawą akcję.

• Strzał Asensio w polu karnym prosto w Pereza !!!

• Piękne zachowanie kibiców gospodarzy, którzy pomimo nazwijmy to delikatnie niekorzystnego wyniku swoich ulubieńców, wspierają ich mimo wszystko wspaniałym dopingiem !!!

• Tymczasem kolejna i ostatnia zmiana w drużynie Apoel-u. Za Moraisa na boisku melduje się Ebecilio.

• Szukają kolejnych okazji do zdobycia bramki Królewscy.

• Trener Zidane decyduje się na ostatnią zmianę. Za Benzemę na boisko pojawia się kolejny junior - Mayoral.

• W drugiej Sallai opuścił boisko, w jego miejsce na murawie zameldował się Efrem.

• Podwójna zmiana w zespole gospodarzy. Pierwsza z nich to wejście na boisko Fariasa w miejsce Viniciusa.

• Drugą zmianą na którą się zdecydował Zidane to Ceballos, który pojawił się na boisku w jesce Kroosa.

• Pierwsza z nich to zmiana Theo, który wbiegnie na murawę w miejsce Marcelo.

• Szykuje się podwójna zmiana w Realu. Trener Zidane da odpocząć podstawowym zawodnikom !

• Koszmarny błąd defensora Apoel-u, który zbyt lekko zagrywał do bramkarza, z prezentu chciał skorzystać Benzema, jednak piłka odbiła się od Pereza i nieszczęśliwie spadła pod nogi Ronaldo, który umieścił piłkę w pustej bramce !!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL Ronaldo zalicza dublet !!!!

• Powinien cieszyć się z drugiego gola Ronaldo. Kolejna szybka kontra Realu i dwójkowa akcja Benzemy z Ronaldo. Strzał Portugalczyka minął jednak słupek bramki gospodarzy

• Nie trzeba było czekać długo na pierwszą bramkę w drugiej połowie !!! Znakomite dogranie w pole karne przez Marcelo, gdzie najwyżej do piłki wyskoczył Ronaldo i precyzyjnym strzałem głową umieścił piłkę w siatce !!!

• GOOOOOOOOL!!!! Ronaldo !!!!

• Zaczynamy drugą połowę !!!

• Wracamy za kwadrans z nadzieją na kolejne bramki i popisowe akcji Realu !

• To jest więcej niż nokaut. To jest profanacja zwłok !!! Real pomimo trudności w pierwszych minutach spotkania powoli zyskiwał przewagę by w ostatnich kilku minutach pierwszej części spotkania dokonać prawdziwej egzekucji na piłkarzach gospodarzy !!!

• Arbiter zaprosił piłkarzy na przerwę!

• Fenomenalna kontra Realu, którą zaczął kolejnym fantastycznym prostopadłym podaniem Kroos, który uwolnił Benzemę, ten zagrał do Ronaldo, Portugalczyk zaś minął w polu karnym obrońcę i wystawił futbolówkę Francuzowi jak na tacy.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!!! Bramka do szatni !!!! Benzema !!!!

• Po tych dwóch ciosach ciężko przypuszczać żeby w drugiej połowie gospodarze byli w stanie się podnieść. Real chyba już w tym momencie może dopisać sobie 3 punkty do swojego konta.

• Asystę przy bramce Nacho zalicza Varane.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka zostaje przedłużona i niemal z 4, 5 metrów wpakował ją do siatki Pereza Nacho !!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL !!!! Mamy już 3:0 !!!! Nacho !!!!!

• Prostopadłe dogranie Kroosa do Francuskiego napastnika, który znalazł się sam na sam z bramkarzem i z chirurgiczną precyzją pewnie wykończył akcje Realu !!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Benzema !!!!!!

• Królewscy zaczynają mieć już pod kontrolą dzisiejszy pojedynek. Zdecydowanie częściej utrzymują się przy piłce i cierpliwe konstruują kolejne sytuacje podbramkowe.

• Znakomita wrzutka w pole karne i idealne wejście w tempo Sallaia. Bliski szczęścia Węgier, który uderzył piłkę głową, ta jednak przeleciał nad poprzeczką.

• Fantastyczne uderzenie z pierwszej piłki zza pola karnego Chorwackiego pomocnika! Piłka przeleciała po rękach Pereza, który mógł się w tej sytuacji zachować zdecydowanie lepiej !

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Mordić!!!!!!!!

• Ronaldo uderzył z ponad 30 metrów z rzutu wolnego. Strzał Portugalczyka przeleciał jednak obok bramki Pereza.

• Bomba Ronaldo z dystansu przelatuje obok bramki Pereza.

• Pierwszy kwadrans gry za nami. Jak na razie Real popełnia bardzo dużo niewymuszonych błędów.

• Strzał Carvajala zza pola karnego prosto w koszyczek Pereza.

• Dużo nerwowości w grze Realu. Trzeba powiedzieć, że Apoel od pierwszych minut spotkania imponuje swoją grą. Cypryjczycy starą się stosować wysoki pressing i szybko przerywać grę Królewskim.

• Bardzo dobre akcje oskrzydlające gospodarzy! Było groźnie w polu karnym Królewskich.

• Bramkarz Apoel-u pozostaje jednak na murawie.

• Chyba ucierpiał Perez. Możliwe, że już za chwilę będzie wymuszona zmiana w szeregach gospodarzy.

• I mamy pierwszy groźny strzał na bramkę Apole-u !!! Szybka kontra Królewskich dogranie Benzemy w pole karne i strzał Ronaldo zostaje obroniony przez bramkarza gospodarzy !

• Od linii środkowej mecz rozpoczęli gospodarze.

• Gwizdek arbitra, który daje sygnał do rozpoczęcia spotkania! Zaczynamy !

• Piłkarze wychodzą na murawę, Już za chwilę hymn Ligi Mistrzów !!

• Wydaje się, że dzisiaj również będziemy świadkami gry do jednej bramki. Czy faktycznie tak się stanie, przekonamy się już za niecały kwadrans.

• Chociaż wydaje się, że w dzisiejszym starciu z Królewskimi będzie bardzo trudno o zdobycie choćby punktu. W pierwszym pojedynku obu drużyn Ronaldo i spółka gładko ograli APOEL 3:0.

• Dzięki temu remisowi piłkarze z Nikozji mają wciąż teoretyczne szanse na zajęcie 3. miejsca w grupie i grę w fazie pucharowej Ligi Europy.

• Po ostatniej kolejce rozgrywek fazy grupowej Champions League w zdecydowanie lepszych nastrojach byli gospodarze dzisiejszego spotkania, którzy zdobyli punkt w meczu z Borussią.

• Królewscy w ostatniej kolejce przegrali z Tottenhamem aż 1:3. Dzisiejsze starcie z outsiderem grupy H będzie doskonałą okazją do tego, aby zatrzeć nie najlepsze wrażenie jakie zostawili piłkarze z Madrytu po meczu z Kogutami.

• Taki wariant taktyczny zastosował na dzisiejszy pojedynek trener Zidane:

• Na początek składy i jedenastka gospodarzy:

• Dzisiejsze spotkanie, które będę miał przyjemność dla państwa relacjonować to pojedynek APOEL-u Nikozja i Realu Madryt.

• Dobry wieczór, z tej strony Michał Granosik! Witam wszystkich czytelników i zapraszam serdecznie na spotkanie w ramach 5. kolejki Ligi Mistrzów.

Mateusz Skrzyński

Mecz APOEL - Real Madryt ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Alter Photos/Sipa/East News

Mecz APOEL - Real Madryt ONLINE. Do stolicy Cypru przyjeżdża najlepszy w Europie klub dwóch ostatnich sezonów. "Królewscy" spotkania z APOEL-em na pewno nie potraktują ulgowo, bo nie zapewnili sobie jeszcze awansu do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Mecz APOEL - Real Madryt ONLINE

W jednym z najciekawszych konfrontacji wtorku w Lidze Mistrzów Borussia podejmie Tottenham. Natomiast w drugim meczu grupy H Real Madryt zagra w Nikozji z APOEL-em. Jeśli „Królewscy” wywiozą z Cypru przynajmniej punkt, to zapewnią sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek.

Być może mecz na Cyprze pomoże, choć w minimalnym stopniu, zapomnieć o niepowodzeniach w lidze.
Po 12. kolejkach zawodnicy Zinedine Zidane’a tracą aż 10 punktów do Barcelony. Hiszpańscy dziennikarze znaleźli sobie kozła ofiarnego w postaci Cristiano Ronaldo. Portugalczyk strzelił w tym sezonie osiem bramek, w tym sześć w Lidze Mistrzów i jedną w Superpucharze Europy z Manchesterem United. W rodzimej lidze nie jest już tak kolorowo.

„CR7” trafił do siatki tylko raz na 55 strzałów. Oznacza to, że jego skuteczność wynosi 1,8 proc. Żaden napastnik spośród najsilniejszych lig w Europie, który zdobył choćby jedną bramkę, nie ma tak fatalnego współczynnika strzałów do goli.
– Nie zgadzam się z tym, co o mnie mówią. Ludzie nie znają różnicy między graniem dobrze, graniem w porządku, a strzelaniem goli. Wyglądałem jak maszyna do strzelania goli, jak gość, który będzie trafiał zawsze. Nikt nie przejmuje się, czy gram dobrze czy nie, jestem oceniany tylko pod względem skuteczności – skomentował Ronaldo.

Liga Mistrzów: kto wygra mecz APOEL - Real Madryt?

Nie zagrają:

APOEL: -

Real: Bale, Vallejo, Navas (kontuzje), Ramos (występ niepewny)

Mecz APOEL - Real Madryt. Przewidywane składy:

APOEL: Nauzet Perez - Lago, Carlao, Ruda, Vouros – Aloneftis, Vinicius, Morais, Zahid – Camargo, Ebecilio

Real: Casilla - Carvajal, Varane, Nacho, Marcelo, Casemiro, Kroos, Modrić, Asensio, Cristiano Ronaldo, Benzema

Mecz APOEL Nikozja - Real Madryt TRANSMISJA TV

Spotkanie APOEL-u z Realem pokaże CANAL+ Family. Mecz skomentują Adam Marchliński oraz Kamil Kosowski. W internecie starcie Królewskich z Cypryjczykami będzie można obejrzeć na platformie CANAL+ Sport Online.

Tekstowa relacja na żywo z meczu APOEL Nikozja - Real Madryt w GOL24!