• Blisko drugiego gola dla Tottenhamu. Son nie wykorzystał podania od Sona.

• Przerwa. Na razie bez niespodzianki. Tottenham prowadzi.

• Do siatki trafił oczywiście Kane, a kartkę obejrzał Waterman.

• GOOOOOOOL! 1:0 dla Kogutów!

• Carlaoooo! Nie ma gola. Główkował obok słupka.

• APOEL miał rzut rożny, ale nie zrobił z niego użytku.

• Sallai złapany na ofsajdzie. W drugim meczu tej grupy Real prowadzi w Dortmundzie z Borussią po golu Bale'a.

• Trzeba przyznać, że gra zrobiła się całkiem otwarta. APOEL - cytując klasyka - tanio skóry nie sprzeda.

• Ajjjjj! Powinno być 1:0 dla gospodarzy. W poprzeczkę uderzył De Camargo.

• Częściej przy piłce jest Tottenham. Ma rożne, oddaje strzały, ale wynik ani nie drgnął.

• Drugi raz w meczu zablokowany został Son.

• Kibice zaprezentowali kartoniadę w barwach klubu. A na boisku na razie przewaga gości. Były pierwsze strzały. Próbowali m.in. Kane i Alderweireld.

• Mecz właśnie się rozpoczął.

• Rezerwowi APOEL: Alexandrou, Gudino, Merkis, Farias, Makris, Pote, Antoniou.

• Rezerwowi Tottenham: Foyth, Georgiu, Llorente, N'Koudou, Oakley-Boothe, Vorm, Walker-Peters.

• Tak przedstawia się zestawienie gospodarzy:

• Goście m.in. bez Eriksena, Alliego, Dembele czy Lameli.

• I jeszcze cytat z Pochettino: Jako piłkarz (Kane - przyp. red.) jest niesamowicie utalentowany, to prawdziwy król pola karnego, znakomity gracz, którego czeka świetlana przyszłość. Doskonale przy tym rozumie, że aby nadal tak było, musi cały czas ciężko pracować, by utrzymać się na poziomie, który dziś prezentuje.

• Faworyt jest oczywiście jeden - to Tottenham. O bramki ma zadbać Kane. - On jest wart przynajmniej 100 milionów funtów, bo przecież wciąż strzela gole, a to jest najważniejsze w tej grze. Za coś takiego trzeba dodatkowo zapłacić - uważa kapitan West Hamu, Mark Noble.

• Zapowiada się emocjonujący mecz na Cyprze! APOEL wcale nie jest skazany na porażkę, chociaż od niej zaczął tę edycję elitarnych rozgrywek. Przegrać 0:3 z Realem Madryt na Santiago Bernabeu to jednak żaden wstyd. Dzisiaj rywal trochę słabszy, ale nie aż na tyle, by go lekceważyć. 3:1 z Borussią Dortmund i czwarte miejsce w Premier League działają na wyobraźnię.

Michał Granosik

Mecz APOEL Nikozja - Tottenham Hotspur ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO © AP/EAST NEWS

Mecz APOEL Nikozja - Tottenham Hotspur ONLINE. Łatka dostarczyciela punktów, jaka przypisana została zawodnikom APOEL-u tuż po losowaniu fazy grupowej Ligi Mistrzów po rozegraniu pierwszego spotkania z Realem Madryt zdecydowanie się potwierdziła. Wszyscy spodziewają się, że dzisiejszego wieczoru piłkarze z Nikozji w starciu z Tottenhamem ponownie dostaną srogą lekcję futbolu.

Mecz APOEL Nikozja - Tottenham Hotspur ONLINE

Gospodarze, choć zadnie to nie będzie łatwe postarają się udowodnić wszystkim niedowiarkom, że się mylą. O taki scenariusz będzie jednak piekielnie trudno. Do stolicy Cypru zawitają uskrzydleni arcyważnym zwycięstwem w pierwszym meczu fazy grupowej piłkarze Tottenhamu, którzy ograli 3-1 w nazywanym przez wielu fachowców starciu o drugie miejsce w grupie Borussie Dortmund.
Bohaterem tamtego spotkania, które Koguty wygrały absolutnie zasłużenie został strzelec dwóch. goli – Harry Kane. Znajdujący się od początku sezonu w znakomitej formie strzeleckiej snajper ( 4 gole w lidze, 2 w Lidze Mistrzów) zapewne dzisiejszego wieczoru będzie chciał poprawić swój dorobek strzelecki.

Faworyzowany Tottenham przyjedzie jednak do Cypru w nieco okrojonym składnie. Z powodu czerwonych kartek w dzisiejszym meczu nie zagrają Alli, oraz Verthongen. Z kolei pod dużym znakiem zapytania z powodu kontuzji stoi występ Eriksena, który zaliczył asystę w meczu z Borussią, a w weekend w ligowym starciu z West Hamem zanotował swoje drugie ligowe trafienie. Mimo personalnych osłabień, to piłkarze Tottenhamu wydają się być murowanym faworytem do zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu.