Arka Gdynia 1 - 3 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Arka Gdynia

1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

3

• Po dobrych pierwszych 20 minutach w wykonaniu Arki losy odwróciły się. To Termalica przejęła inicjatywę i pewnie wygrała. Trzy punkty dziś jadą do Niecieczy po dobrze przemyślanej grze. Dziękuje Państwu za uwagę i życzę miłej Niedzieli.

• KONIEC!

• Jak padł gol? Guba otrzymał dobre podanie z lewej strony boiska. Pilnujący go Warcholak spóźnił się z interwencją i w konsekwencji mamy 1:3!

• GOL! 1:3 w Gdyni! Strzelcem Guba.

• Mogło być 1:3. Kędziora dograł teraz z lewej strony boiska do Stefanika. Ten nie trafił w piłkę na wysokości metra od bramki Jałochy.

• Sędzia dolicza 4 minuty gry.

• Przed szansą znalazł się teraz Kędziora. W sytuacji sam na sam oddał strzał z główki, wprost w bramkarza.

• Wojowski źle trafił teraz w piłkę. Od bramki zaczyna Pilarz.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Stefanik za Gergela.

• Strzał z dystansu oddał Da Silva. Uderzenie okazało się za lekkie.

• Dobre dośrodkowanie Da Silvy wprost do Sołdeckiego. Strzał obrońcy Arki został skutecznie zablokowany. Do wolnej piłki nie zdołał dobiec Warcholak. Futbolówkę przejmują goście.

• Dośrodkowanie Warcholaka pewnie broni Pilarz.

• Grzegorz Niciński wprowadza Wojowskiego, wchodzi on w miejsce Hofbauera.

• Druga zmiana w zespole gości. Kędziora za Gutkovskisa.

• Dobra interwencja Jałochy po strzale z prawej strony pola karnego. Rzut rożny dla gości.

• Tym razem to Arka miała szansę na bramkę wyrównującą. Nalepa świetnie dograł do Abbotta, napastnik nie zdołał jednak uderzyć piłki.

• Mogło być 1:3! Gergel okazał się szybszy od Warcholaka i wyszedł jeden na jeden z Jałochą. Strzał zawodnika gości mija minimalnie poprzeczkę bramki.

• Tym razem roszada w zespole trenera Michniewicza. Guba zastępuje Misaka.

• Kolejna kluczowa interwencja Sobieraja. Po raz kolejny zatrzymał zawodnika wychodzącego sam na sam z bramkarzem.

• Zmiana w zespole Arki. Nalepa za mało widocznego dziś Szwocha.

• Groźny strzał Putivcseva z rzutu wolnego. Piłka nieznacznie mija bramkę Jałochy.

• Hofbauer ukarany żółtą kartką za dyskusje.

• Rzut wolny dla gości po faulu Kakoko na wysokości 25 metra.

• Jałocha teraz nieco odkupił winy za drugą bramkę. Dobra parada po uderzeniu sprzed pola karnego.

• Prostopadłe zagranie do Gutkovskisa dobrze blokuje Sobieraj. Defensor Arki świetnie zachował się w tej sytuacji, ponieważ napastnik gości wybiegał oko w oko w bramkarzem.

• Na boisku melduje się Abbott, zmienia Zjawińskiego. Bardzo słaby występ tego drugiego zawodnika.

• Piekielnie mocny strzał oddał teraz Jovanovic sprzed pola karnego. Piłka po rykoszecie mija słupek bramki pilnowanej przez Jałochę.

• Nieporozumienie Sołdeckiego z partnerami. Obrońca "oddał" piłkę rywalom.

• Oba zespoły bardzo powoli rozpoczęły drugą część gry. Na boisku walka o piłkę w środku pola.

• ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ!

• KONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI GRY! Termalica prowadzi z Arką 1:2.

• Pierwsze żółtko. Ukarany Misak.

• Dośrodkowanie zespołu z Gdyni zablokowane przez defensywę z Niecieczy. Mamy rzut rożny dla Arki.

• Wejście wyprostowaną nogą przez Bożoka. Bezapelacyjna Czerowna kartka.

• Próba dośrodkowania Warcholaka w pole karne. Niebezpieczeństwo oddalone przez obrońcę gości.

• Jak padł gol? Dobre dośrodkowanie Guilherme do Gutkovskisa, ten uderzył tuż przy słupku bramki gospodarzy. Jałocha miał tę piłkę na rękach, jednak futbolówka przecisnęła się i znalazła droge do siatki.

• GOL! Strzelcem Gutkovskis!

• Strzał gości sprzed pola karnego, piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców Arki. Mamy rzut rożny.

• Obie drużyny zwolniły tempo. Akcja toczy się w środku boiska.

• Jak padł gol? Stratę zawodnika Arki momentalnie wykorzystał Babiarz. Piękny strzał zawodnika gości z okolic 30 metra. Mamy 1;1

• GOL! Strzelcem bramki Babiarz!

• Kolejna próba strzału zawodnika Arki. Marcus ponad bramką.

• Składna akcja zespołu gospodarzy. Dogranie Bożoka do Zbozienia, strzał drugiego został skutecznie powstrzymany przez defensorów z Niecieczy.

• Świetne przejęcie Da Silvy przed swoim polem karnym. Brazylijczyk posłał piłkę do Zjawińskiego, ten zwolnił akcję odgrywając do Szwocha. Strzał młodego pomocnika został jednak zablokowany.

• Dobre zagranie Fryca w kierunku Kupczaka. Dobrze zachował się jednak Kakoko, przerwał akcję gości.

• Dobra centra Fryca z autu, piłka trafiła na głowę niepilnowanego zawodnika z Niecieczy. Gutkovskis jednak myli się, od bramki Jałocha.

• Dobre przejęcia Kupczaka przy ataku pozycyjnym gospodarzy.

• Dobre dośrodkowanie Zbozienia, adresatem był Warcholak. Obrońca jednak znacznie się pomylił przy strzale.

• Groźny strzał Zjawińskiego mija słupek bramki gości.

• Dośrodkowanie gości z okolic środka boiska wyłapuje Jałocha.

• GOL! Strzelcem Da Silva, pomocnik pewnie posłał piłke w prawy róg bramki.

• Na jedenastym metrze Da Silva!

• Pierwsza składna Arki zakończona rzutem karnym. Po rajdzie Warcholaka piłkę przejął Szwoch, został zfaulowany na ok 3 metrze od bramki Pilarza.

• ZACZYNAMY! Od środka goście.

• Sędzia Bednarek wyprowadza zawodników na plac gry, jeszcze tylko przywitanie obu zespołów i zaczynamy!

• Ciekawą osobą w dzisiejszym spotkaniu wydaje się być trener gości Czesław Michniewicz. Człowiek ten jest bardzo związany z Gdynią, zaś jego rodzina na codzień zamieszkuje miasto z północy.

• Do meczu pozostało 10 minut! Na murawie trwa rozruch zawodników, dozwolona ilość kibiców powoli zapełnia trybuny.