Arka Gdynia

0

Pogoń Szczecin

3

• Koniec meczu! Pogoń wywozi trzy punkty z Gdyni po wyrównanym meczu. Dziękuje Państwu za uwagę i życzę miłego weekendu.

• Kartka dla Da Silvy za przewinienie przed polem karnym.

• GOL! Matras strzelcem trzeciej bramki dla zespołu Pogoni. Gol padł po rzucie wolnym sprzed pola karnego.

• Ostatnia zmiana w meczu. Listowski za Delewa.

• Dobry strzał z rzutu wolnego w wykonaniu zawodnika ze Szczecina. Jałocha pewnie łapie mocny strzał.

• Sędzia dolicza 5 minut gry.

• Mogło być 1;2. Piłkę w pole karne dobrze posłał Hofbauer. Strzał w polu karnym oddał jego partner. Dobrze zachował się bramkarz drużyny gości, łapiąc piłkę.

• Fatalny kicks Bożoka. Strzał sprzed pola karnego minął znacznie bramkę Kudły.

• Dobrze teraz spisał się Sobieraj. Stoper ten przerwał groźne podanie prostopadłe.

• Arka nie ma pomysłu na dobrze broniącą Pogoń. Piłka przenosi się do środka pola.

• Kolejna zmiana w zespole Portowców. Zwoliński za Frączczaka.

• Lewandowski próbował dograć w pole karne Jałochy. Centra zablokowana, od bramki Jałocha.

• Da Silva strzela prosto w mur.

• Siemaszko teraz faulowany przed polem karnym. Dobra okazja dla Gdynian.

• Pierwsza zmiana w szeregach gości. Lewandowski za Gyurcso.

• Na boisku leży Gyurcso.

• Po zamieszaniu w polu karnym drużyny ze Szczecina, piłkę przejął Abbot. Napastnik uderzył, lecz jego strzał okazał się za lekki.

• Warcholak! Lewy obrońca zespołu z Gdyni uderzył z ostrego kąta na bramkę Kudły. Piłka minęła słupek o centymetry.

• Rzut wolny z lewej strony boiska dla żółto-niebieskich zakończony zbyt płytkim dośrodkowaniem Bożoka.

• Siemaszko! Napastnik ten był blisko zdobycia bramki strzałem "nożycami". Piłka odbiła się jeszcze od któregoś z zawodników gości. Rzut rożny po pięknym strzale.

• Gra powoli się uspokaja. Walka o piłkę w środku pola.

• Upomnienie w postaci żółtej kartki obejrzał Siemaszko.

• Trzecia zmiana w zespole Arki. Na boisku melduje się Warhcolak, zmieniając Łukasiewicza.

• Sładna akcja duetu Abbot-Siemaszko. Wywalczyli rzut rożny z lewej strony boiska.

• Dobre podanie "piętką " przez Abbota do Marciniaka. Ten drugi próbował dośrodkować, zagranie zostało zablokowane.

• Na boisku opatrywany przez sztab medyczny jest Antoni Łukasiewicz.

• Ofensywna zmiana w zespole gospodarzy. Szwocha zastąpi Siemaszko.

• Dośrodkowanie z prawej strony boiska pewnie chwyta Kudła. Wykonawca był Hofbauer.

• Atak pozycyjny gospodarzy zakończony niecelnym strzałem Sołdeckiego.

• Abbot pokusił się o strzał zza pola karnego. Uderzenie okazało się za lekkie, piłkę łapie bramkarz.

• Dzisiejszy mecz jest 25 spotkaniem tych drużyn.

• Żółtą kartką ukarany został Bożok.

• Arka agresywnie zaczęła. Nie ma mowy o odstawieniu nogi czy jakiejkolwiek wyrozumiałości sportowej.

• Od pierwszych minut drugiej połowy na boisku widnieje Abbot, zmienił Zjawińskiego.

• Zaczynamy drugą połowę gry!

• Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy wynik 0;2, Arka przespała cztery minuty i widać efekty. Po wyrównanej połowie, wysoko prowadzą goście.

• Nunes ukarany kartonikiem za próbę wymuszenia faulu.

• Jak padł gol? Jałocha nie zdołał złapać piłki po strzale oddanym w zamieszaniu podbramkowym. Bramkarz źle się zachował, a do wolnej piłki dobiegł Frączczak i strzelił drugą bramkę.

• GOL! Po raz drugi piłkę do bramki pakuje Frączczak.

• Pierwsza kartka. Sołdecki ukarany za nieprzepisowy faul na rywalu.

• Jak padł gol? W zamieszaniu pod bramkę znalazł się wysoki Frączczak, który posłał piłkę wprost w okienko bramki Jałochy.

• GOL! Strzelcem Adam Frączczak.

• Pogoń szuka swych okazji z obu skrzydeł boiska. Dośrodkowania te kończą się jednak oddaniem piłki przeciwnikowi.

• Długo przy piłce utrzymywali się Portowcy, lecz defensywa Arki nie pozwala wejść rywalom w pole karne.

• Dobra próba przedarcia się prawą stroną boiska przez miejscowych. Zawodnicy ze Szczecina z trudnościami wybijają piłkę poza linię boczną.

• Frączczak teraz otrzymał dobre podanie od partnera z zespołu. Zawodnik opanował piłkę, lecz nie zdołał przebić się przez obronę Arki.

• Pogoń wreszcie zdołała wyłuskać piłkę, Portowcy budują atak pozycyjny od bramki.

• Arka w natarciu. Kilka akcji, w których zabrakło celnego podania bądź strzału.

• Gyurcso teraz otrzymał dobre podanie od partnera z linii pomocy. Napastnik znalazł się jednak na pozycji spalonej. Od bramki rozpocznie Jałocha.

• Ostatnie sekundy gry to sporo walki w środku pola.

• Dobra wrzutka Bożoka z lewej strony boiska. Piłkę przejął Zjawiński, lecz nie zdążył oddać strzału. Piłkę wybił obrońca gości i mamy rzut rożny.

• Nunes! Zawodnik ten odebrał piłkę Zbozieniowi, przedryblował defensywę Arki i wyszedł sam na sam z bramkarzem. Intuicyjnie broni Jałocha.

• Kolejna groźna akcja gospodarzy. Hofbauer otrzymał piłkę od Da Silvy i uderzył sprzed pola karnego. Piłka zmierzająca w stronę bramki została zablokowana.

• Mogło być 1:0. Po centrze z rzutu rożnego, piłka spadła pod nogi jednego z Arkowców. Ten oddał strzał na bramkę, piłka przeleciała obok słupka.

• Kombinacyjnie zagrała teraz Arka, po serii podań w środku pola piłka trafiła do Da Silvy. Brazylijczyk oddał strzał, lecz niecelny.

• Pierwsza składna akcja zawodników ze Szczecina. Próbę wsztrzelenia piłki w pole karne blokuje stoper Arki.

• Obie drużyny już od pierwszych minut prowadzą agresywną grę.

• Zaczęli! Od środka zawodnicy gospodarzy.

• Sędzia Frankowski wyprowadza zawodników na boisko . Jeszcze tylko przywitanie obu ekip i zaczynamy!

• Już tylko 15 minut dzieli nas od pierwszego spotkania trzynastej kolejki Lotto Ekstraklasy. Trybuny przy ul.Olimpijskiej powoli się zapełniają. Sektor gości wypełniony dużą ilością fanatyków ze Szczecina. Na murawie trwa rozgrzewka przedmeczowa.

• W wyjściowej jedenastce drużyny Grzegorza Nicińskiego znaleźli się dziś: Sołdecki oraz Zjawiński, którzy mecz w Lubinie zaczynali na ławce rezerwowych. Kazimierz Moskal postawił dziś na Rapę w wyjściowym składzie.

• Skład gości:

• Skład gospodarzy:

• Za 30 minut Arka podejmie Pogoń Szczecin przed własną publicznością. Przypominam, że w poprzedniej kolejce Portowcy wygrali z Legią, żółto-niebiescy zaś podzielili się punktami z Górnikiem Łęczna.

• Witam, z tej strony Maciej Buss. Zapraszam do relacji NA ŻYWO prosto ze Stadionu Miejskiego w Gdyni.