Mecz Monaco - Juventus. Gdzie oglądać Monaco - Juventus?...

Mecz Monaco - Juventus. Gdzie oglądać Monaco - Juventus? Transmisja na żywo

AS Monaco

0

Juventus Turyn

2

• To już wszystko na dziś! Za wspólnie spędzone 90 minut dziękuje Bartłomiej Modzelewski! Życzę Państwu spokojnej nocy!

• Może ten mecz nie był aż tak dobry jak wczorajsze derby Madrytu, ale i tak stał na wysokim poziomie. Po prostu dzisiaj Juventus był lepszy, pewniejszy i konkretniejszy. Tym razem zwyciężyło doświadczenie, a młodość musi obejść się ze smakiem. Zawodnikami meczu zdecydowanie było trzech graczy Juve: Gonzalo Higuain - strzelec dwóch bramek, Dani Alves - dwukrotny asystent i Gianluigi Buffon, który zaliczył bardzo dużo świetnych interewncji!

• Koniec! Juventus pokonuje AS Monaco na ich terenie i robi wielki krok w stronę finału w Cardiff!

• Mecz potrwa 3 minuty dłużej.

• Indywidualna akcja Cuadrado, ale Kolumbijczyka zatrzymuje Subasić.

• Valere Germain głową uderzył z 5 metra, ale końcówkami palców broni Buffon, który jest nie do zatrzymania!!

• Mario Lemina zmienia Miralem Pjanicia. Komplet zmian w Juve wykorzystany.

• Dobre dośrodkowanie samego poszkodowanego ale zabrakło kilku centymetrów wzrostu Falcao.

• Faulowany tuż przed polem karny Moutinho. Może jakiś ostatni zryw?

• Bez wiary kompletnie już AS Monaco. Kompletnie rozmontowani są dzisiaj gospodarze.

• Ostatnia zmiana w Monaco. Bernardo Silvę zmienia Almamy Toure

• Claudio Marchisio zmieniony przez Tomasa Rincona.

• Kolejne dośrodkowanie Bernardo Silvy, które spowodowało zamieszanie w polu karnym Juve, ale nikt nie zdołał dopaść do piłki.

• Zmiana w szeregach Starej Damy! Boisko opuszcza strzelec dwóch goli Gonzalo Higuain, a zmienia go Juan Cuadrado!

• Strzał Bernardo Silvy z 5 metra w ostatniej chwili zostaje zablokowany przez Bonucciego!

• A oto i zderzenie pokoleń w tym meczu! 39 letni Buffon i 18 letni Mbappe! Piękny obrazek.

• Potężny strzał Joao Moutinho leci w trybuny.

• Valere Germain tragicznie dogrywa i traci piłkę.

• Strzał Jemersona sprzed pola karnego. Obrońca Monaco uderza źle i od bramki zacznie Buffon.

• Łokciem zaatakowany Falcao przez Giorgio Chellini, który zostaje ukarany żółtą kartką. Stoper gości ma szczęście że nie skończyło się czerwoną.

• A druga zmiana to Valere Germain, który zmienia Thomasa Lemara.

• Podwójna zmiana w szeregach AS Monaco. Timoue Bakayoko zmienia Joao Moutinho.

• Mocne uderzenie Djibril Sidibe z rzutu wolnego ląduje na murze.

• Kolejne świetne zagranie Daniego Alvesa, ale tym razem górą defensywa Monaco.

• Głupia strata piłki Tiemoué Bakayoko. Futbolówka trafia do Daniego Alvesa, który tym razem popisuje się idealnym dośrodkowaniem do Gonzalo Higuaina, a Argentyńczyk na wślizgu z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki!

• GOOOL! Gonzalo Higuain po raz drugi!!!

• Ostry faul Claudio Marchisio, który otrzymuje żółtą kartkę.

• Lekko przeciągnięte dośrodkowanie Lemara.

• Próba strzału Claudio Marchisio, ale znakomicie broni Subasić!

• Seria dośrodkowań zawodników AS Monaco. Każda kończy się wybiciem piłki przez defensorów gości.

• Mocno niecelny strzał z dystansu Daniego Alvesa.

• Bernardo Silva uderza z 25 m ale dobrze po raz kolejny broni golkiper Juventusu.

• Nie zdążył dobiec do piłki Mbappe. Doświadczony Buffon szybszy od młodego Francuza.

• Radamel Falco marnuje 1000% szansę! Po podanie Bernardo Silvy, kapitan gospodarzy wychodzi sam na sam z Buffonem, ale uderza zbyt lekko i broni Buffon.

• Zaczynamy drugą połowę! Czy Monaco da radę rozmontować obronę Juventusu!?

• Chociaż Monaco co chwilę próbuję atakować swoich rywali to defensywa gości im na nic nie pozwala. Zobaczymy co wydarzy się w drugiej połowie! Zapraszam za 15 minut!

• Koniec pierwszej połowy!

• Strzał Bakayoko zablokowany i piłkę ma Juventus.

• Kompletnie wyłączone są dzisiaj skrzydła gospodarzy. Obrona Juventusu po raz kolejny udowadnia że zasługują na miano najlepszej defensywy świata.

• Tak wyglądał gol Gonzalo Higuaina! Szczególnie asysta Alvesa robi wrażenie!

• Z rzutu wolnego uderzał Paulo Dybala. Piłka ląduje w rękach Subasicia.

• Fabinho ukarany żółtą kartką za faul na Pjaniciu. Będzie dobra okazja dla Starej Damy.

• Świetną indywidualną akcje Paulo Dybali psuje Gonzalo Higuain, którego strzał został zablokowany.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Thomasa Lemara, zabrakło kilku centymetrów żeby Bakayoko oddał strzał!

• Coś pięknego! Najpierw cudowny przerzut do Daniego Alvesa, ale później coś niebywałego zrobił Brazylijczyk, który ze skraju pola karnego piętą zagrał na 15 metr a tam Gonzalo Higuain pewnym plasowanym strzałem pokonuje Subasicia!

• GOOL! Ależ akcja Juventusu! A na listę strzelców wpisuje się Gonzalo Higuain!

• Próba strzału Mario Mandzukicia z dystansu, zostaje zablokowana przez Kamila Glika.

• Duże zamieszanie w polu karnym AS Monaco, jednak strzał Higuaina kompletnie niecelne.

• Brzydki faul Leonardo Bonucciego na Falcao i mamy pierwszą żółtą kartkę w tym meczu.

• Strzał głową Kamila Glika mija cel o dobre kilka metrów.

• Kolejny raz ratuje swoją drużynę Buffon! Tym razem sprawdzał jego umiejętności Falcao, który uderzał głową!

• Idealne podanie Barnardo Silvy do Mbappe! Młody napastnik mocno uderza z powietrza, ale po raz kolejny znakomicie broni Buffon!

• Bardzo nieudany strzał Claudio Marchisio.

• Kylian Mbappe uderza głową z 5 metra wprost w ręce Buffona! Ależ była okazja!

• Świetna akcja Juventusu! Najpierw znakomicie dograł Miralem Pjanić do Daniego Alvesa, ale już Brazylijczyk za mocno podaje do Higuaina i piłka dla AS Monaco.

• Strzał Daniego Alvesa pewnie broni Subasić! To był pierwszy celny strzał w meczu.

• Duży błąd Fabinho, próbował wykorzystać Paulo Dybala, ale niedokładnie zagrywa do Higuaina, który się pośliznął.

• Świetna indywidualna akcja Bernardo Silvy. Może to właśnie Brazylijczyk jest sposobem na rozmontowanie defensywy Juve? Tym razem się nie udało.

• Znowu Alex Sandro, tym razem po zamieszaniu w polu karnym piłkę wybija Jemerson.

• Pierwsze dośrodkowanie Alexa Sandra zablokowane.

• Zaczynamy! Gonzalo Higuain kopnął po raz pierwszy!

• Przywitanie kapitanów, którymi dzisiaj są 39 letni Gianluigi Buffon po stronie Juventusu i 31-letni Radamel Falcao z Monaco!

• Rozbrzmiał hymn Ligi Mistrzów! Czekamy na pierwszy gwizdek!

• Jest to bardzo ważny mecz dla Kamila Glika. Reprezentant Polski przez 5 lat występował w Torino, a mecze z Juventusem zawsze miały dodatkowy smaczek! W końcu są to derby Turynu!

• AS Monaco w Champions League gra już od sierpnia, ponieważ musieli oni walczyć w Eliminacjach! Więc faktem jest, że podopieczni Leonardo Jardima mają w tym sezonie dużo więcej rozegranych spotkań. Czy to będzie miało jakieś przełożenie na dzisiejszy pojedynek?

• AS Monaco w tym sezonie może zrobić coś co do niedawna było dla nich nieosiągalne. Są na ostatniej prostej do zdobycia Mistrzostwa Francji, a przecież cały czas są w grze o najwyższe piłkarskie trofeum czyli Ligę Mistrzów. Ostatnio niestety na własne życzenie stracili szansę na zdobycie potrójnej korony przegrywając w półfinale tych rozgrywek z PSG. Zaznaczając, że Leonardo Jardim wystawił głębokie rezerwy lidera Ligue 1.

• Młodość - doświadczenie, najlepszy atak - najlepsza obrona, Mbappe - Dybala! Tak opisuje się dzisiejsze spotkanie!

• Piłkarski świat czeka na ten znakomity pojedynek. Wszyscy chcą zobaczyć czy młodziutkie Monaco da radę po raz kolejny zaskoczyć i pokonać wielki Juventus!

• Rezerwowi Juventusu Turyn!

• Rezerwowi AS Monaco!

• Witam wszystkich Państwa! Za 40 minut rozpocznie się drugie półfinałowe spotkanie Ligi Mistrzów! Po wczorajszym wysokim zwycięstwie Realu z Atletico, teraz to drużyny AS Monaco i Juventusu Turyn walczyć będą o bilet do Cardiff!

Bartłomiej Modzelewski

Czy dziś również zobaczymy błysk geniuszu młodego Mbappe? A może Gianluigi Buffon znów udowodni, że jest jak czerwone wino?

Monaco - Juventus LIVE! Kopciuszek kontra faworyt. Młodość kontra doświadczenie. Najlepszy atak kontra najlepsza obrona. Takie frazy najczęściej opisują to spotkanie. Czy AS Monaco po raz kolejny wniesie się na wyżyny i zdoła pokonać Juventus?

Mecz Monaco - Juventus na żywo w TV i internecie

Dzisiaj oczy całej Europy będą skierowane w stronę malutkiego Monako. Występująca tam drużyna może w tym sezonie dokonać niemożliwego. Nie dość, że jest bardzo blisko powstrzymania hegemona ligi francuskiej, jakim był PSG, to w dodatku ma cały czas szansę na zdobycie najważniejszego klubowego trofeum, jakim jest Liga Mistrzów.
Zespół Kamila Glika stracił co prawda szansę na zdobycie potrójnej korony, po tym, jak na własne życzenie przegrał z paryskim klubem aż 5:0 w półfinale Pucharu Francji. Podkreślić jednak trzeba, że Leonardo Jardim wystawił nawet nie drugi, ale trzeci lub czwarty garnitur, a trzon zespołu stanowili gracze z rezerw lidera Ligue 1. Cóż, tak krawiec kraje, jak mu materiału staje.

#TOPSportowy24 - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

Po pokonaniu Manchesteru City i Borussii Dortmund naprzeciw drużyny z księstwa stanie Juventus. Sytuacja włoskiego klubu jest bardziej komfortowa, jeśli chodzi o samo spotkanie z Monaco. Mistrz Włoch jest uznawany za faworyta, a to głównie dlatego, że potrafił w pięknym stylu przeciwstawić się Barcelonie (3:0 i 0:0). Z wielu stron dobiegają głosy, że będzie to pojedynek młodości z doświadczeniem. Z jeden strony mamy zawodników jak np. Kylian Mbappe, Tiemoué Bakayoko czy Bernardo Silva, którzy są dopiero na początku swojej kariery i wnoszą świeżość do składów swoich zespołów, a z drugiej doświadczeni Leonardo Bonucci, Giorgio Chiellini czy przede wszystkim 39-letni już Gianluigi Buffon, który mimo wieku cały czas utrzymuje znakomitą formę.

- Zanim Kylian Mbappe się urodził, to ja już grałem w mistrzostwach świata we Francji. To świetna rzecz, kiedy możesz spotykać dzieciaki, które nawet jeszcze się nie urodziły, kiedy miałem już kawałek kariery za sobą – mówił przed meczem golkiper Juventusu.

Kto przejdzie do finału Ligi Mistrzów?

Oba zespoły w całej swojej historii spotkały się pięciokrotnie. Dwa razy triumfowała Stara Dama, dwa razy mecz zakończył się remisem i raz zwycięsko wychodzili gracze AS Monaco. Wszyscy fani futbolu wyczekują tego pojedynku, szczególnie że zmierzy się ze sobą znakomita ofensywa z pewną i doświadczoną obroną. Elektryzować będzie także pojedynek snajperów obu drużyn. Kylian Mbappe i Paolo Dybala są aktualnie w znakomitej dyspozycji i to oni mogą w każdym momencie odmienić losy spotkania.

Niewątpliwie, gra w finale Ligi Mistrzów na stadionie w Cardiff jest szczytem marzeń obu drużyn. Szczególnie na tym etapie rozgrywek nikt nie spodziewał się AS Monaco, które znajduje się w elitarnych rozgrywkach już od samych eliminacji. Z drugiej strony, zachwyty są całkiem słuszne, ponieważ mecze rozgrywane przez drużynę Leonardo Jardima zachwycają całe piłkarskie środowisko. W środowy wieczór obejrzymy więc niesamowite widowisko.

Monaco - Juventus na żywo w telewizji!
Spotkanie pokaże Canal+. Pierwszy gwizdek sędziego o 20:45.

Monaco - Juventus na żywo w internecie!
W internecie spotkanie Monaco z Juventusem będzie można obejrzeć na platformie CANAL+ Sport Online. Relacja tekstowa na żywo w GOL24.pl! Ruszamy już o godzinie 20:15!