Karabach Agdam

0

• Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak!

• Koniec meczu! Roma wygrywa z Karabachem 1:0 i gra dalej!

• Edin Dżeko marnuje świetną kontrę, Roma wychodziła trzech na dwóch na połowie Karabachu, zabrakło tylko dobrego wykończenia!

• Jakub Rzeźniczak z żółtą kartką za ostry faul przy linii bocznej. Polak następny mecz eliminacji/fazy grupowej europejskich pucharów obejrzy z trybun, bo ta kartka skutkuje zawieszeniem w następnym meczu.

• ...a Mahira Madatova zastępuje Agabala Ramazanov.

• Dino Ndlovu zmieniony przez Ramila Sheydaeva...

• Po znakomitym dośrodkowaniu Wilde-Donalda Guerriera strzał głową jednego z gości trafia prosto w rękawice Alissona - to była najlepsza okazja piłkarzy z Azerbejdżanu w tym meczu!

• Z boiska schodzi strzelec jedynego gola w dzisiejszym meczu, Diego Perotti. Zmienił go Lorenzo Pellegrini.

• Na strzał zdecydował się jednak Aleksandar Kolarov, Serb uderzył minimalnie niecelnie.

• Rzut wolny dla Romy w idealnym miejscu do oddania strzału na bramkę. Przy piłce ustawiony Radja Nainggolan.

• Na boisku melduje się Dani Quintana. Były piłkarz Jagiellonii Białystok zmienia Elcina Ismayilova.

• W Londynie 1:1, szanse na awans Atletico zmalały już niemal do zera.

• Boisko opuścił Stephan El Shaarawy, którego zastąpił Gerson.

• Za moment pierwsza zmiana w zespole Romy.

• Teraz zespół gości przejął piłkę i próbuje nieco uspokoić swoją grę.

• Karabach natomiast wciąż nie może znaleźć sposobu by odpowiedzieć na gola Romy. Azerowie mają problemy z opuszczeniem własnej połowy.

• Roma dopięła swego i wyraźnie zwolniła, wciąż utrzymuje się przy piłce ale głównie wymienia podania w środku pola, dając sobie trochę czasu na odpoczynek.

• Ibrahim Sehić pięknie interweniuje po strzale z dystansu! Bramkarz wyciągnął się jak struna i odbił strzał z kilkudziesięciu metrów!

• ...ukarany zostaje również Elvin Yunuszada.

• Edin Dżeko z żółtą kartką za kłótnię...

• Trwa seria rzutów rożnych dla AS Romy.

• Michel ogląda żółtą kartkę za faul w okolicach linii środkowej.

• Bramka pada także w Londynie - zdobywa ją Atletico!

• Doskonałe podanie w pole karne do Edina Dzeko, Bośniak przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem, ale okazję do dobitki perfekcyjnie wykorzystał Diego Perotti, strzałem głową do pustej bramki otwierając wynik spotkania!

• Diego Perotti, gol! Roma prowadzi z Karabachem 1:0!

• W polu karnym Karabachu pojawiło się wielu piłkarzy Romy, ale dośrodkowanie zostało zdecydowanie przeciągnięte.

• Drugą połowę rozpoczęliśmy bez zmian w składach.

• Pierwsza akcja gospodarzy w drugiej połowie nieudana, grę wznowi Ibrahim Sehić.

• Mecz wznowiony, piłkę ma Karabach!

• Już za moment ruszamy z drugą połową meczu!

• Bez bramek w Rzymie, bez bramek również w Londynie. Mecz nie porywa, dominuje oczywiście Roma, która miała kilka niezłych sytuacji i mogła przy lepszej skuteczności wyjść na prowadzenie. Goście ograniczają się raczej do defensywy. Czekamy na gole po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy, do przerwy remis!

• Sędzia dolicza do pierwszej połowy aż trzy minuty.

• Tym razem wrzutka zostaje wykonana dużo gorzej i szybko wybija ją defensywa.

• Starcie Wilde-Donalda Guerriera ze Stephanem El Sharaawy kończy się faulem reprezentanta Haiti. Kolejny rzut wolny dla Romy.

• Z niemal idealnym dośrodkowaniem ze stałego fragmentu gry minimalnie mija się Daniele De Rossi!

• Aleksandar Kolarov faulowany tuż przed linią pola karnego Karabachu!

• Za mocne podanie do Kevina Strootmana do linii bocznej, Holender nie zdołał dobiec do piłki.

• Kontratak Karabachu bardzo niecelnym uderzeniem z 20 metrów zakończył Richard Almeida.

• Póki co napastnik Karabachu wraca do gry.

• Trwa przerwa w grze, o pomoc medyczną poprosił Dino Ndlovu. Wygląda na to że nie będzie on w stanie kontynuować gry.

• Słabe dośrodkowanie Radjy Nainggolana pewnie łapie Ibrahim Sehić.

• Wciąż trwa oblężenie bramki Karabachu i nie zanosi się na zmianę w najbliższym czasie.

• Elvin Yunuszada wybija piłkę zmierzającą do siatki! Po akcji Stephana El Sharaawy piłka minęła minęła bramkarza, jednak ponownie przytomnie zareagowała obrona!

• Ibrahim Sehić przytomnie wybija przed siebie groźne dośrodkowanie z lewej strony pola karnego.

• Póki co spotkanie zdecydowanie nie porywa - wygląda to, jakby Roma próbowała wygrać najmniejszym nakładem sił.

• Wilde-Donald Guerrier próbował naciskać Alessandro Florenziego na połowie Romy, ale przy piłce wciąż utrzymuje się zespół ze Stadio Olimpico.

• Po kornerze wykonywanym przez gospodarzy i niewielkim zamieszaniu piłkę łapie Ibrahim Sehić.

• Edin Dzeko po świetnym prostopadłym podaniu minął bramkarza, ale wobec świetnej interwencji Maksima Medvedeva wywalczył jedynie rzut rożny.

• Stephan El Sharaawy fauluje Wilde-Donalda Guerriera w walce o piłkę przy linii bocznej na połowie gości.

• Nic z tego, piłka bardzo szybko wraca w posiadanie zespołu z Rzymu.

• Piłkę po raz pierwszy od dłuższego czasu przejmują goście po niepewnym wybiciu Federico Fazio.

• Od samego początku meczu piłkarze Romy starają się zdominować rywala, póki co z dobrym skutkiem.

• Aleksandar Kolarov dośrodkowywał piłkę z lewej strony boiska, ale sędzia uznał, że piłka w chwili kopnięcia piłki przekroczyła już linię końcową.

• Doskonałe długie podanie do Stephana El Sharaawy'ego ze środka pola, reprezentanta Włoch w ostatniej chwili przytomnym wyjściem z bramki uprzedził Ibrahim Sehić!

• Diego Perotti złapany na spalonym w pierwszej akcji meczu.

• Pierwszy gwizdek niemieckiego arbitra i gramy, przy piłce AS Roma!

• Za nami hymn Ligi Mistrzów, jeszcze tylko losowanie stron...

• Piłkarze wychodzą z tunelu na murawę Stadio Olimpico!

• Do meczu pozostało już tylko kilka minut!

• Rezerwowi Karabachu: Anton Kanibolotskiy, Rahid Amirguliyev, Abbas Huseynov, Agabala Ramazanov, Ramil Sheydaev, Joshgun Diniyev i Dani Quintana.

• Rezerwowi Romy: Łukasz Skorupski, Juan Jesus, Lorenzo Pellegrini, Patrik Schick, Hector Moreno, Maxime Gonalons i Gerson.

• W wyjściowym składzie Karabachu znalazł się Jakub Rzeźniczak, natomiast na ławce Romy mecz rozpocznie Łukasz Skorupski.

• Będziemy na bieżąco podawać także wynik meczu Chelsea - Atletico Madryt.

• Mecz na Stadio Olimpico sędziować będzie Tobias Stieler.

• Roma wygrywając z niegrającym już o nic Karabachem zapewni sobie awans do 1/8 Ligi Mistrzów.

• Dobry wieczór, z tej strony Piotr Bernaciak, zaczynamy relację z meczu AS Roma - Karabach Agdam!