Mecz AS Roma - Liverpool ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Mecz AS Roma - Liverpool ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, 1/2 finału
2018-05-02 20:45

AS Roma

4

Liverpool FC

2

• Liverpool wchodzi do finału, gdzie czeka na nich Real Madryt! Trzeba jednak pochwalić AS Romę! Włosi zagrali z ogromnym zaangażowaniem, a w dwumeczu oglądaliśmy łącznie 13 bramek! Za to kochamy ten sport! Brawo Liverpool, ale brawo też AS Roma! Kibice mogą być dumni ze swoich podopiecznych!

• Nie zdoła! Koniec! Sędzia używa gwizdka po raz ostatni!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Radja Nainggolan pewnie zamienia jedenastkę na gola! Czy AS Roma zdoła jeszcze przeprowadzić akcję?

• Rzut karny dla AS Romy! Klavan zagrywa ręką w polu karnym!

• Jeszcze jedna zmiana, którą potocznie nazywa się "złodziejem czasu". Nathaniel Clyne wchodzi w miejsce Trenta Alexandera-Arnolda.

• Dominic Solanke ogląda żółty kartonik.

• Dominic Solanke zmienia Roberto Firmino.

• Belg dostał piłkę na około 25 metrze i bez zastanowienia huknął na bramkę! Loris Karius próbował ratować swój zespół, ale był kompletnie bez szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Radja Nainggolan i AS Roma pierwszy raz w tym dwumeczu wychodzi na prowadzenie!

• Drugą stroną konfliktu był Andy Robertson, który również zostaje ukarany.

• Kostas Manolas wdał się w niepotrzebną przepychankę z rywalem i zostaje ukarany żółta kartką.

• Bardzo defensywna zmiana przeprowadzona przez Jurgena Kloppa. Sadio Mane zmieniony przez Ragnara Klavana.

• Loris Karius ratuje swoją drużynę! Edin Dzeko uderzał z 5 metra, ale Niemiec popisuje się świetną interwencją!

• Under nie zdołał opanować piłki zagranej przez Dzeko. Szkoda, bo Turek stanąłby przed znakomitą okazją do zdobycia gola.

• Alessandro Florenzi ukarany żółtą kartką za faul na Sadio Mane.

• Ostatnia zmiana w ekipie AS Romy. Mirko Antonucci wchodzi, a schodzi Stephan El Shaarawy.

• Maxime Gonalons uderza na bramkę, jednak piłka znacznie mija swój cel.

• Daniele De Rossi przy aplauzie swoich kibiców schodzi z boiska. W jego miejsce wchodzi Maxime Gonalons.

• Edin Dzeko fatalnie pudłuje. Piłka ląduje gdzies na drugim piętrze trybun Stadio Olimpico.

• AS Roma coraz mocniej w natarciu! Teraz Edin Dzeko oddaje sytuacyjny strzał, który jednak nie wpada do bramki!

• Co za zamieszanie w polu karnym gości! El Sharawy uderza w Arnolda, który zagrywa ręką! To powinien być rzut karny! Jak sędzia tego nie zauważył!? Gdzie jest VAR w Lidze Mistrzów?! Szok..

• Cengiz Under bardzo bliski zdobycia bramki, ale Loris Karius wyciąga piłkę na samej linii bramkowej!

• Kolarov dogrywa na głowę Edina Dzeko, ale tym razem Bośniak nie trafia w bramkę.

• Cengiz Under zmienia Lorenzo Pellegriniego. Może to właśnie młody Turek będzie lekarstwem na problemy AS Romy!

• Najpierw uderzenie rywala zostaje świetnie obroniony przez Kariusa, ale Niemiec nie miał już szans przy dobitce Dzeko! AS Roma dalej walczy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Edin Dzeko!! I AS Roma znowu potrzebuje 3 goli!

• Loris Karius fauluje Edina Dzeko, ale sędzia liniowy wcześniej dopatrzył się spalonego! Liverpool ma szczęście gdyż byłby to ewidentny rzut karny i czerwona kartka dla bramkarza gości!

• Puszczona "zawiesinka" wyłapana przez Lorisa Kariusa. Gospodarze muszą szukać innego sposobu na pokonanie bramkarza The Reds!

• AS Roma ma jeszcze 45 minut! Jakie je wykorzysta zależy już tylko od zawodników rzymskiej drużyny!

• Liverpool wykorzystał swoje okazje i teraz jest już praktycznie w finale Champions League. AS Roma w 45 minut musi zdobyć 4 bramki, żeby doprowadzić do dogrywki. Czy jest to realne?

• Sędzia kończy pierwszą odsłonę tego spotkania!

• Lorenzo Pellegrini uderza z rzutu wolnego wręcz fatalnie. Był to jeden wielki kiks.

• Dejan Lovren ogląda żółtą kartkę. Chorwat fauluje tuż przed swoim polem karnym.

• Uderzenie Florenziego niedokładne i od bramki zacznie Karius.

• Dobra wymiana podań między Salahem, a Mane. Ten drugi jednak fatalnie psuje całą akcję źle uderzając piętą.

• Stephan El Shaarawy przewraca się w polu karnym rywala! Sędzia jednak nakazuje grać dalej! No to mamy sporą kontrowersję!

• Salah 0 Fazio 2. W pojedynkach między tymi zawodnikami na razie lepszy jest stoper AS Romy!

• Roma się nie poddaje! Stephan El Shaarawy uderza teraz w słupek! Aj, aj, aj tak mało zabrakło, a znowu byłby remis!

• Florenzi dogrywa w pole karne. Dzisiaj dobrze wygląda jednak Trent Alexander-Arnold, który wybija piłkę.

• Strzał głową Fazio mija bramkę strzeżoną przez Kariusa.

• Ależ tragiczny błąd w defensywie popełnili gospodarze! Po zagraniu z rzutu rożnego, wybili piłka zamiast dalej to wyżej. Futbolówka długo utrzymywała się w powietrzu, by ostatecznie spaść na głowę Holendra. AS Roma znowu potrzebuje 4 goli!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Georginio Wijnaldum i Liverpool znów prowadzi!

• Sadio Mane powinien mieć drugą bramkę na koncie! Robertson przeprowadził indywidualną akcję, wyłożył piłkę Senegalczykowi, a ten nie trafia z najbliższej odległości!

• Fazio bardzo dobrze ustawia się w obronie i przerywa akcję Mohameda Salaha. Roma musi znaleźć sposób na Egipcjanina.

• Patrik Schick fauluje w ofensywie. Sam zawodnik domagał się zagrania ręką przeciwnika, ale sędzia uznał, że sytuacja wyglądała inaczej.

• Bardzo dobra interwencja Lovrena. Chorwat w ostatnim momencie przerwał dośrodkowanie rywala.

• To była jedna z najzabawniejszych bramek tej edycji Ligi Mistrzów. Piłka wpadła w pole karne The Reds, Dejan Lovren chciał wybić piłkę, ale zrobił to tak nie fortunnie, że uderzył prosto w głowę Jamesa Milnera. Oczywiście futbolówka wpadła do bramki, a Loris Karius mógł tylko wyciągnąć ją z siatki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! James Milner pakuje piłkę do własnej bramki!

• Sprytne, ale zbyt lekkie uderzenie Salaha. Spokojnie broni Alisson.

• Edin Dzeko biega i stara się za 10. Szkoda, że koledzy z drużyny nie podzielają jego entuzjazmu .

• Perfekcyjnie wykonana kontra przez The Reds! Roberto Firmino idealnie obsłużył Sadio Mane, który spokojnie wykorzystuje sytuację sam na sam z Alissonem! Brazylijczyk kompletnie bez szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sadio Mane zdobywa bramkę i sytuacja AS Romy jest już krytyczna!

• Bardzo mocne uderzenie Florenziego! Zabrakło niewiele, a mielibyśmy 1:0 dla Romy!

• Edin Dzeko notuje świetną akcję ofensywną, tylko że jego podanie nie dociera do celu.

• Pierwsza szansa dla AS Romy. Bardzo dobrze wykonany rzut rożny, ale ostatecznie górą obrońcy gości.

• Czas start! Sędzia gwizdnął po raz pierwszy!

• Obie drużyny są już na murawie! Czas na słynne "The Champions!"

• Liverpool może awansować do finału Ligi Mistrzów po raz ósmy w swojej karierze. Najważniejszy klubowy puchar podnosili 5 razy. AS Roma w tym aspekcie jest dużo biedniejsza. Drużyna z Wiecznego Miasta grała w finale tylko raz. Było to w 1984 kiedy nazywało się to jeszcze Puchar Mistrzów.

• Mohamed Salah jest ostatnio w takiej formie, że przed dzisiejszym meczem piłkarski świat zastanawia się ile bramek dzisiaj strzeli popularny Faraon!?

• Liverpool w finale Ligi Mistrzów jest więcej niż jedną nogą. Na Anfield Road wygrali z Rzymianami, aż 5:2. Teraz AS Roma potrzebuje zwycięstwa 3:0. Czy ta sytuacja jest znajoma? Oczywiście, że tak. Takiego wynik podopieczni Eusebio Di Francesco potrzebowali po pierwszym meczu z FC Barceloną. Wtedy się udało. A jak będzie dzisiaj?

• Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Zapraszam serdecznie na relację LIVE z tego spotkania!

• Dzisiaj do Realu Madryt dołączy jedna z drużyn, które dzisiaj zmierzą się ze sobą. AS Roma czy Liverpool? Kto awansuje do wielkie finału Champions League! Już za 30 minut start wielkiego widowiska!

Jacek Sroka

Mecz AS Roma - Liverpool ONLINE

Mecz AS Roma - Liverpool ONLINE ©East News

Mecz AS Roma - Liverpool ONLINE. W drugim półfinale Ligi Mistrzów AS Roma zmierzy się dziś z Liverpool FC. Anglicy mają trzy bramkową zaliczkę z pierwszego spotkania, które wygrali 5:2, ale Włosi pokazali już w ćwierćfinale, że są w stanie u siebie odrobić taką stratę. Zapowiadają się więc kolejne wielkie emocje.

Wtorkowy półfinał Realu z Bayernem był wspaniałym widowiskiem i do końca trzymał widzów w napięciu. Miejmy nadzieję, że równie dobre widowisko będziemy oglądać w starciu AS Roma – Liverpool FC.

W pierwszym meczu tych drużyn zdecydowanie lepsi byli The Reds, którzy prowadzili w nim 5:0, a przy lepszej skuteczności Sadio Mane mogli prowadzić nawet 8:0.
Poza Senegalczykiem po dwie bramki dla Liverpoolu strzelili w tym spotkaniu Mohamed Salah i Roberto Firmino. Egipcjanin i Brazylijczyk zaliczyli też po dwie asysty i byli bohaterami meczu. Dwa gole strzelone w końcówce przez Romę sprawiły, że rzymianie wrócili do gry. Do siatki Liverpoolu trafili Edin Dżeko i Diego Perotti.

Rzymianie są jedynym zespołem w tej edycji Ligi Mistrzów, która dwa razy wygrała dwumecz mimo że przegrała pierwsze spotkanie. W 1/8 finału najpierw uległa Szachtarowi 1:2, by w rewanżu pokonać go 1:0, a w ćwierćfinale dokonała niebywałej sztuki po porażce 1:4 w Barcelonie w rewanżu u siebie ograła Katalończyków 3:0. Wynik 3:0 w meczu z Liverpoolem też dałby Romie dziś awans.

W meczu z Liverpoolem w zespole Romy nie zagrają dziś Rick Karsdorp i Kevin Strootman. Pod znakiem zapytania stoi też występ Perottiego, który po pierwszym spotkaniu narzekał na kontuzję. Dużo dłuższa jest lista nieobecnych w drużynie Liverpoolu. W Rzymie nie zobaczymy Adama Lallany, Emre Cana Joela Matipa i Alexa Oxlade-Chamberlaina, który doznał urazu w pierwszej połowie spotkania na Anfield Road i musiał zejść z boiska.

Zdaniem bukmacherów faworytem do awansu do finału Ligi Mistrzów są podopieczni trenera Juergena Kloppa. Na dziewięć półfinałowych występów Liverpool aż w siedmiu przypadkach awansował do finału. The Reds pięciokrotnie zdobywali Puchar Europy, a ostatnio wygrali Ligę Mistrzów w 2005 r. Roma w półfinale grała tylko raz w 1984 r. wyeliminowując szkockie Dundee United, ale w finale przegrała po karnych z Liverpoolem.

Mecz AS Roma – Liverpool FC sędziować będzie Słoweniec Damir Skomina. Tutaj możesz śledzić wynik i relację na żywo z tego spotkania. Zwycięzca tej rywalizacji zagra 26 maja w Kijowie w finale LM z broniącym Pucharu Europy Realem.