Atletico Madryt

2

AS Roma

0

• Aby tak się stało Atletico musi wygrać w ostatniej kolejce z Chelsea i liczyć, że Karabach powstrzyma Romę. Ten drugi wariant wydaje się bardzo mało prawdopodobny, jednak futbol zna nie takie przypadki !!! Na dzisiaj to wszystko dziękuję pięknie za uwagę !!!

• Atletico odnosi pierwsze zwycięstwo w tej edycji Ligi Mistrzów!!! Drużyna zawdzięcza to niemal w 90% Griezmannowi, który strzelił fenomenalną bramkę i zaliczył genialną asystę!!! Wciąż jest szansa na awans do fazy pucharowej dla drużyny Atletcio.

• Koniec spotkania !!!!

• Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Przepiękna prostopadła asysta Griezmanna, który zagrał w uliczkę do Gameiro, który minął bramkarza i skierował piłkę do siatki !!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!! Gameiro !!!!!!!

• Druga żółta kartka dla Peresa !!!! Roma traci na ostatnie minuty obrońcę !!! Faulowany Felipe Luis

• Ostanie 10 minut regulaminowego czasu gry, czy Roma będzie w stanie odpowiedzieć na to GENIALNE trafie Griezmanna ?

• Ostatnia zmiana w drużynie przyjezdnych. Boisko opuszcza Gonalons, w jego miejsce na murawie pojawia się El Shaarawy

• W taki o to sposób skierował piłkę do siatki Francuski napastnik !!! Bramka kolejki murowana !!!

• Są w gazie piłkarze gospodarzy !!! Griezmann tchnął życie w swoich kolegów tym pięknym golem !!!

• Powinno być 2:0 !!! Znakomitą szansę zmarnował Torres !!!!

• Zmiana w Romie. Za Gersona pojawia się Defrel.

• Fenomenalne nożyce w wykonaniu Francuskiego napastnika !!!! Bramka stadiony świata !!!!

• Aleeeeeeeż GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL PRZEWROTKĄ GRIEZMANNA !!!!!!!!!!!!!!!

• Na ostatnią zmianę zdecydował się Simeone. Za Carrasco na murawie pojawia się Gameiro.

• Piękna dwójkowa akcja zagrana na jeden, dwa kontakty między Correrą i Torresem zakończona płaskim strzałem zza szesnastki tego drugiego. Piłka obok bramki !!!

• Ależ uderzył teraz Nainggolan !!! Można zastanawiać się czy to było dośrodkowanie czy strzał. Tak czy owak piłka po zagraniu Belga zatrzymała się na słupku bramki Oblaka.

• Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Boisko opuszcza Koke, w jego miejsce na murawie melduje się Gabi.

• Jeszcze jeden żółty kartonik. Tym razem ukarany Perez.

• Mamy pierwszą zmianę w drużynie gości. Za Pellegriniego na boisku pojawia się Strootman.

• Arbiter pokazuje żółtą kartkę Felipe Luisowi za faul na Perottim.

• Po raz kolejny próba Carrasco zablokowana przez defensorów Romy.

• Czas na pierwszą zmianę w dzisiejszym spotkaniu. Z boiska schodzi Augusto, w jego miejsce na murawie melduje się Correra.

• Gospodarze podeszli zdecydowanie wyżej pod swoich przeciwników. Zobaczymy czy przyniesie to założony efekt.

• Nieco żwawiej ruszyli do ataku zawodnicy Atletico.

• Pierwsze minuty drugiej części spotkania nie zmieniły nam obrazu gry. Gospodarze wciąż biją głową w mury stworzony przez piłkarzy Romy.

• Czas na drugą część spotkania !!! Zaczynają gospodarze !

• Wracamy za kwadrans !! Na ten moment to Roma melduje się w 1/8 finału Ligi Mistrzów!

• Jak do tej pory zawodnicy Atletico wyglądają tak, jakby byli już pogodzeni z odpadnięciem z rozgrywek. Roma natomiast umiejętnie stara się zdobyć w jej przypadku upragniony dający awans do dalszej fazy rozgrywek punkt!

• Koniec pierwszej połowy spotkania.

• Piłka w siatce !!!! Ale gol nie uznany !!! Interweniował Naingoolana, piłka po jego zagraniu odbiła się od ręki Augusto po czym zawodnik Atletico skierował skutecznie piłkę do siatki. Sędzia jednak odgwizdał przewinienie.

• I kolejny niecelny strzał po stronie Atletico. Próba Griezmana z ostrego kąta kończy się przeniesieniem piłki wysoko nad bramką Alissona.

• Kolejny strzał na bramkę Alissona. Tym razem próbował Carrasco. Belg jednak źle przymierzył z piłki sytuacyjnej i piłka po raz kolejny przeleciała obok bramki.

• Dużo walki na boisku, jednak wciąż czekamy na pierwszą naprawdę ciekawą sytuację.

• Strzał Griezmana z około 20. metrów obok bramki strzeżonej przez Alissona.

• Minimalnie częściej przy piłce utrzymują się goście 52% - 48%

• Kolejna szansa dla Atletcio !!!! Płaskie dogranie w pole karne Carrasco. Piłka była jednak zbyt mocno zagrana i minęła zarówno Griezmana, jak i próbującego szczęścia Koke.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne Felipe Luisa. Piłkę głową uderzył Koke. Strzał pomocnika Atletico wybronił jednak bez problemu Alisson

• Uderzenie Carrasco z ostrego kąta ląduje w bocznej siatce bramki Alissona.

• Szukają swojej szansy w ataku pozycyjnym gospodarze.

• Duży błąd arbitra. Wychodził z kontrą Saul, którego powstrzymał nieprzepisowo Nainggolan. Belgijski pomocnik powinien za swoje zagranie otrzymać ewidentny żółty kartonik. Arbiter jednak nie przerwał gry.

• Dużo zamieszania w polu karnym Atletcio. Wszystko wyjaśnił Gerson, który uderzył z powietrza futbolówkę, która przeleciała wysoko nad poprzeczką Oblaka.

• Ależ bliski szczęścia był Torres, który próbował zamykać strzał. Zabrakło jednak paru centymetrów, aby skierować piłkę do siatki.

• Mamy pierwszą żółtą kartkę w dzisiejszym spotkaniu. Za faul na Griezmanie ukarany żółtkiem Manolas.

• Pierwsze minuty meczu jak na razie spokojne.

• Spotkanie rozpoczęli goście, którym do awansu wystarczy zdobycie dzisiejszego wieczoru tylko punktu !

• 3,2,1 !!! Start !!! Zaczynamy 90 minut pasjonującego pojedynku!!!!

• Główni aktorzy dzisiejszego spektaklu wychodzą na murawę !!! Czas na hymn Champions League !!!

• Startujemy już za niecały kwadrans !!

• Bez względu na sytuację jaka panuje obecnie w grupie, dzisiejszego wieczoru szykuje się naprawdę znakomite i emocjonujące widowisko !!!

• Zwycięstwo piłkarzy Atletico przedłuży jeszcze nadzieję na awans, chociaż ciężko sobie wyobrazić sytuację, że w ostatniej kolejce zawodnicy Romy przegrają z Karabachem.

• Przyjezdni są w zdecydowanie lepszej sytuacji mając na swoim koncie osiem punktów.

• Podopieczni Diego Siemeone nie odnieśli jeszcze w tej edycji Ligi Mistrzów zwycięstwa. Bilans gospodarzy dzisiejszego pojedynku to 3 remisy i jedna porażka.

• Taki wynik oznacza, że piłkarze Atletico są obecnie w bardzo, ale to bardzo trudnej sytuacji. Remis w dzisiejszym spotkaniu spowoduje, że podopieczni Diego Simeone pożegnają się z największymi rozgrywkami klubowymi na świecie już na etapie fazy grupowej !

• Grająca na wyjeździe Chelsea bez żadnych problemów ograła Karabach aż 4:0 czym przypieczętowała awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów.

• Na początek dla tych którzy jeszcze nie wiedzą uchylimy rąbek tajemnicy dotyczący wyniku drugiego spotkania grupy C, które już się zakończyło.

• A tak prezentuje się skład AS Romy :

• Na początek gospodarze i 11 wojowników Diego Simeone :

• Zaczynamy oczywiście od składów.

• Dzisiejszego wieczoru będę miał przyjemność relacjonować państwu mecz na szczycie grupy C pomiędzy Atletico Madryt i AS Romą !!!!

• Witam serdecznie ! Z tej strony Michał Granosik ! Kłaniam się nisko wszystkim czytelnikom i zapraszam na kolejny wieczór z Ligą Mistrzów!!