Atletico Madryt

1

Karabach Agdam

1

• KONIEC! Piłkarze Karabachu Agdam wywalczyli już drugi remis z Atletico Madryt! Tym razem zadanie było o wiele trudniejsze, bo grali na wyjeździe i mecz kończyli w osłabieniu! Mimo wszystko, dzięki trafieniu Michela, zespołowi Gurbana Gurbanova udało się wywieźć z Estadio Wanda Metropolitano cenny punkt. 90 minut zagrał Jakub Rzeźniczak.

• Ismayilov w miejsce Michela.

• Remis coraz bliżej! Sensacja wisi w powietrzu!

• Savić z drugą żółtą kartką! To druga na jego koncie, więc obie drużyny będą grały w osłabieniu.

• Gabi miał szansę na zmianę wyniku! Pobiegł w kierunku bramki i oddał strzał z dystansu, który poszybował w kierunku lewego słupka.

• Sehić potrzebuje pomocy medycznej

• Ostre wejście Torresa - słuszna żółta karta.

• Dani Quintana w miejsce Sheydaeva.

• Kolejna świetna akcja gospodarzy! Filipe Luis wymienił piłkę z Griezmannem na jeden kontakt, wbiegł w pole karne i bez namysłu uderzył na bramkę! Futbolówka dosłownie o centymetry minęła bramkę Sehicia.

• Gameiro zrobił miejsce na boisku Torresowi.

• Gaitan uderza głową! Strzał zablokowany w ostatniej chwili! Piłka zmierzała do bramki, ale interwencja obrońcy uchroniła Karabach od straty drugiego gola.

• Były piłkarz Wisły notuje w Madrycie udany występ, ale musi zostać zmieniony. W jego miejsce pojawia się Elvin Yunuszada.

• Ofensywna zmiana w zespole gospodarzy! Defensywny pomocnik, Thomas Partey ustąpił miejsca Nicolasowi Gaitanowi, który ma znacznie więcej walorów ofensywnych.

• CZERWONA KARTKA! Pedro Henrique wyjątkowo brzydko fauluje i jest ukarany bezpośrednio czerwoną kartką! Deniz Aytekin nie zawahał się i wyrzucił skrzydłowego z boiska!

• Stadiony świata! Akcję prawą stroną prowadzi Juanfran. Zagrywa do środka, gdzie na skraju pola karnego ustawiony jest Griezmann. Francuz z pierwszej piłki, piętką odgrywa do tyłu, gdzie osamotniony Thomas Partey z około 28 metrów kończy akcję niezwykle mocnym i precyzyjnym strzałem na bramkę! Co za gol!

• GOOOOOL! MAMY WYRÓWNANIE!

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy!

• Asystę przy trafieniu zanotował Wilde-Donald Guerrier!

• Sensacja w Madrycie! Karabach wychodzi na prowadzenie! Rzut rożny dla gości, wrzutka w pole karne, gdzie najwyżej wyskakuje Michel! Pomocnik uderza na krótki słupek, a piłka, odbijając się jeszcze od poprzeczki, wpada do bramki! Jan Oblak był bez szans w tej sytuacji!

• GOOOOOOOOOOL! MICHEL!

• Jakub Rzeźniczak z żółtą kartką. Obu stoperów Karabachu ma już na koncie karę indywidualną.

• Stefan Savić interweniuje wślizgiem i otrzymuje żółtą kartkę. Nieczyste zagranie piłkarza gospodarzy.

• Inicjatywa przez cały czas po stronie graczy z Madrytu. Najlepiej ukazują to statystyki - 9:2 w strzałach na korzyść gospodarzy. Czekamy na gole.

• Rashad Sadygov ukarany żółtą kartką. Bardzo ostre wejście w nogi jednego z zawodników Atletico.

• Wspaniała interwencja Sehicia! Antoine Griezmann uderzał z narożnika pola karnego i tylko dobra dyspozycja bramkarza uchroniła Karabach od straty gola! Precyzyjny, mierzony i do tego silny strzał Francuza.

• ZACZYNAMY!

• Piłkarze wychodzą już na murawę, zaraz zaczniemy.

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Miguel Moya, Fernando Torres, Augusto Fernandez, Sime Vrslajko, Luciano Vietto, Lucas Hernandez, Nicolas Gaitan

• Ławka rezerwowych gości: Rahid Amirguliyev, Arif Dashdemirov, Joshgun Diniyev, Elcin Ismayilov, Dani Quintana, Elvin Yunuszada, Anton Kanibolotskiy

• Na lewym skrzydle natomiast zagra dobrze znany z występów w Wiśle Kraków, Wilde-Donald Guerrier. Na ławce rezerwowych siedzi także Dani Quintana, który swego czasu był liderem ofensywy Jagiellonii Białystok.

• Od pierwszej minuty na Estadio Wanda Metropolitano wystąpi Jakub Rzeźniczak!

• Karabach podchodzi do tego meczu z bilansem bramek 1:8

• Atletico po trzech starciach ma na koncie dwa punkty, natomiast Karabach - jeden. W poprzednim spotkaniu między tymi drużynami padł remis 0:0. Atletico zremisowało jeszcze pierwszy mecz - z AS Romą.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Atletico Madryt - Karabach Agdam. Zamieścimy tu najciekawsze wydarzenia z tego meczu.