3

• Koniec spotkania. Barcelona nie zachwyciła, ale zdołała zdecydowanie pokonać Bayer Leverkusen.

• Ostatnia zmiana w spotkaniu. Da Costa za Corlukę.

• Bellarabi w miejsce Schuerrle.

• Messi zagrywa piłkę w tempo do Alvesa. Ten miał przed sobą tylko bramkarza, ale zamiast lobować oddał ją na środek pola karnego do Messiego. Ten tylko w ślizgu dostawił nogę na siódmym metrze i trafił do bramki.

• Messi i jest 3:1! To już chyba po dwumeczu!

• Thiago przewrócił Friedricha w pojedynku główkowym. Żółta kartka dla młodego gracza Barcelony.

• Schodzi strzelec dwóch bramek, Sanchez. W jego miejsce Cuenca.

• Potężna bomba i wspaniel broni Leno. Interwencja najwyższej klasy.

• Barcelona zaczęła grać tak, jak do tego przyzwyczaiła, czyli kombinacyjnie i efektownie. Szkoda, że to tylko przebłyski.

• Piłka w siatce Leverkusen, ale wcześniej arbiter odgwizduje spalonego.

• Messi przedzierał się lewą stroną i oddał prosty do obrony strzał w ręce Leno.

• Busquets fauluje Castro, lecz żółtą kartkę dostaje... poszkodowany. Niezrozumiała decyzja sędziego...

• Żółta kartka dla Castro.

• Kiessling już po chwili mógł wpisać się na listę strzelców. Z lewej strony idealnie dośrodkowywał Castro, a rezerwowy miejscowych mocno główkował, ale tam gdzie trzeba był też Valdes.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Rolfes zmieniony przez Kiesslinga.

• Messi w pole karne do Alvesa, ale piłkę wybija mu Kadlec.

• piękny rajd Messiego w pole karne. W narożniku ośmieszył dwóch obrońców, po czym przerzucił futbolówkę nad wychodzącym Leno. Ta jednak znalazła się poza linię końcową. Mogło być 3:1!

• Wspaniałe prostopadłe zagranie w pole karne, do Messiego. Z bramki wspaniale wychodzi Leno i nie dopuszcza do groźnej sytuacji.

• Adriano opuszcza murawę z grymasem na twarzy. W jego miejsce Pedro.

• Świetne rozegranie piłki prez Barcelonę. Messi strzela z dystansu, po drodze obijając obrońców.

• Bayern szuka szans po dalekich prostopadłych podaniach. Czy uda im się wymusić kolejne błędy obrońców Barcelony?

• Indywidualna akcja Fabregasa. Gracz Barcelony zdezorientował jednego z defensorów, ale z narożnika przymierzył prosto w ręce golkipera.

• Leverkusen w natarciu ! Z ostrego kąta w lewy róg usiłował przymierzyć Augusto. Piłka po rękach Valdesa zatrzymała się na słupku !

• Thiago wprowadzony w miejsce Iniesty.

• Bayer Leverkusen - FC Barcelona Piłkarze Barcelony mają na razie prawo do radości

• Co za mecz w drugiej połowie! Znowu przed szansą Bayer, tym razem uderzył Renato Augusto, jednak Valdes na raty wybronił płaski strzał.

• Kolejnym dokładnym podaniem popisał się Messi, dograł do Sancheza, który wymanewrował obrońcę i bramkarza i wpakował piłkę do bramki.

• I znowu mamy 2:1! Sanchez!

• W odpowiedzi z rzutu wolnego z bocznej linii pola karnego uderzył Dani Alves, jednak ponad bramką.

• Żółta kartka dla Corluki.

• Wyśmienity początek drugiej połowy w wykonaniu Niemców. Po kilku błędach w defensywie Barcy, piłkę wrzucił Corluka, w powietrzu zawisł nad głowami obrońców gości Kadlec i wpakował piłkę do bramki.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, Friedrich był bliski sięgnięcia piłki w narożniku pola karnego. Ostatecznie jednak od bramki zaczął Valdes.

• Drugą połowę od środka zaczęli gospodarze.

• Koniec pierwszej połowy.

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Fantastyczne podanie w tempo Messiego do Sancheza, ten zupełnie niepilnowany pomknal wraz z Fabregasem na bramkę i w sytuacji sam na sam nie dał szans rywalowi. Fatalny błąd obrony Bayeru.

• GOOOOOL Sanchez !

• Wspaniałe prostopadłe podanie do Messiego. Argentyńczyk zdołał wymanewrować obrońcę w narożniku, ale lekki strzał nie mógł zaskoczyć dobrze ustawionego bramkarza.

• Schurle uruchomił dalekim, wysokim podaniem Rolfesa. Valdes wyszedł poza pole karne i wybił na aut.

• Niemcy zagęszczają obronę na 16 metrze. Messi nie ma kompletnie pojęcia, jak ją oszukać.

• Bayer wreszcie przedarł się na połowę Barcelony i wywalczył rzut rożny, po którym Schueerle nie trafił czysto w piłkę z 17 metrów.

• Obraz gry ani trochę się nie zmienia. Barcelona jest przy piłce, bezsprzecznie dominuje, ale nie ma kompletnie pojęcia jak przedrzeć się w pole karne. Brakuje przede wszystkim dokładności. To nie jest ta Barca !

• Bayer Leverkusen - FC Barcelona Leo Messi i spółka nie ma pomysłu na ogranie Bayeru.

• Bayer praktycznie nie schodzi z własnej połowy boiska.

• Dużo niedokładności po stronie Barcelony.

• Alves zagrał do Adriano, ten jednak uderzył wyraźnie ponad bramką.

• Barcelona ma na razie miażdżącą przewagę w posiadaniu piłki, jednak nie potrafi tego wykorzystać.

• Rzut wolny dla Bayeru. Dośrodkowanie Castro lepiej pozostawić bez komentarza.

• Barcelona ma miażdżącą przewagę, ale jak na razie nic z niej nie wynika. Gospodarze koniecznie muszą jednak zmienić styl gry, jeśli myślą o wywalczeniu chociażby remisu

• Bayer próbował wreszcie zainicjować atak. Reinartz nie miał jednak żadnego pomysłu jak dalej rozegrać akcje i podał do... Valdesa.

• Fatalne zagranie piłkarza Bayeru i w narożniku polu karnego znalazł się Messi i natychmiast próbował zagrywać do środka. W ostatniej chwili został powstrzymany przez jednego z defensorów.

• Alves szukał szczęścia z rzutu wolnego. Piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

• Barcelona częściej utrzymuje się przy piłce i co chwila bywa na połowie przeciwnika. Bayer ogranicza się tylko i wyłącznie do głębokiej defensywy

• Messi w sprytny sposób chciał rozegrać rzut wolny. Dośrodkowanie Alvesa było jednak zbyt mocne i nie znalazło adresata.

• Brutalny wślizg Schwaaba w nogi Abidala. Zasłużona żółta kartka

• Pierwsze minuty bez po klasku. Obie drużyny zdają się siebie badać.

• W jedenastce Barcelony, a nawet na lawce rezerwowych.

• Zaczynamy !

• Witam serdecznie na relacji live z pierwszego spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów, pomiędzy Bayerem Leverkusen, a FC Barceloną. Już za niecałe 20 minut początek wielkich emocji w Lidze Mistrzów, na które chyba wszyscy, z niecierpliwością czekamy.