Bayern Monachium 1 - 0 Eintracht Frankfurt

1

Eintracht Frankfurt

0

• Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje tekstowe!

• Koniec spotkania! Bayern Monachium wygrał u siebie z Eintrachtem Frankfurt 1:0. Zwycięską bramkę zdobył w pierwszej połowie Franck Ribery.

• Luc Castaignos został ukarany żółtą kartką za protesty.

• Wydawało się, że Makoto Hasebe wywalczył rzut rożny, ale arbiter uznał, że 32-letni Japończyk faulował.

• Florian Meyer doliczył trzy minuty do drugiej części spotkania.

• Kolejna okazja dla Bayernu, jednak Lukas Hradecky odbija strzał Muellera.

• Kolejna szansa dla gości, jednak Luc Castaignos oddał niecelny strzał.

• Z boiska schodzi Mario Goetze, w jego miejsce wejdzie Arturo Vidal.

• Costa chciał bardzo ładnie dograć do Muellera, jednak obrońca Eintrachtu uprzedził piłkarza gospodarzy.

• Sonny Kittel wbiegł w pole karne i oddał mocny, jednak niecelny strzał. Było groźnie pod bramką Neuera.

• Bayern kontroluje przebieg spotkania, jednak na razie nie potrafi podwyższyć swojego prowadzenia.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Robert Lewandowski, a na placu gry melduje się już Douglas Costa.

• Rzut rożny dla Bayernu. Wcześniej bliski zdobycia gola był Alonso, jednak Hradecky odbił piłkę.

• Ostatnia zmiana w drużynie Eintrachtu. Z murawy zszedł Anis Ben-Hatira, a na placu gry zameldował się już Sonny Kittel.

• Z kolejną akcją wychodzili podopieczni Guardioli, ale tym razem na spalonym został złapany Robert Lewandowski.

• Zmiana w zespole z Frankfurtu. Luc Castaignos zmienia Harisa Seferovicia.

• Franck Ribery oddał strzał z dystansu, jednak piłkę pewnie wyłapał golkiper gości.

• Żółta kartka dla Mario Goetze za faul na Zambrano.

• Przerwa w grze. Uraz zgłosił Carlos Zambrano.

• Kolejna akcja gospodarzy! Juan Bernat wbiegł w pole karne, zdołał oddać strzał, jednak dobrze interweniował Hradecky.

• Xabi Alonso! Bardzo mocne uderzenie z rzutu wolnego, ale gości ratuje poprzeczka!

• Marc Stendera niepotrzebnie fauluje rywala i zasłużenie otrzymuje żółty kartonik.

• Rzut wolny dla Bayernu. Hradecky wybija piłkę, Thomas Mueller efektownie strzela na bramkę, ale piłka odbija się od obrońcy i wychodzi poza boisko. Gospodarze wywalczyli rzut rożny.

• Timothy Chandler ukarany żółtą kartką za faul na Bernacie.

• Szabolcs Huszti doznał kontuzji i musi zejść z boiska. W jego miejsce wchodzi Marc Stendera.

• Szybka akcja Eintrachtu, ale obyło się bez większego zagrożenia pod bramką Neuera.

• Czas na drugą część meczu! Od środka rozpoczynają podopieczni Niko Kovaca.

• Spotkanie nie stoi na zbyt wysokim poziomie, jednak wszystkie niezbyt udane zagrania wynagrodziła kibicom bramka strzelona przez Francka Ribery'ego. Bayern prowadzi 1:0 i zapewne w drugiej połowie będzie się starał o podwyższenie tego rezultatu.

• Koniec pierwszej połowy! Po 45 minutach Bayern Monachium prowadzi z Eintrachtem Frankfurt 1:0.

• Arbiter doliczył minutę do pierwszej części spotkania.

• Anis Ben-Hatira ukarany żółtą kartką za faul na polskim napastniku.

• Po tej sytuacji żółtą kartką ukarany został również Robert Lewandowski.

• Żółta kartka dla Davida Abrahama za nadmierną agresję.

• Mała przepychanka pomiędzy Robertem Lewandowskim i Davidem Abrahamem.

• Główkował Mueller, ostatecznie piłka wylądowała w rękawicach bramkarza Eintrachtu.

• Rzut wolny dla Bayernu Monachium, będzie niezła okazja na dośrodkowanie w pole karne gości.

• Bramka na 1:0:

• Kolejny rzut rożny dla podopiecznych Guardioli.

• Było blisko podwyższenia rezultatu przez gospodarzy! Franck Ribery dograł z lewego skrzydła w pole karne, ale Goetzego ubiegł defensor gości.

• Fantastyczna bramka Francuza! Hradecky odbił piłkę uderzoną przez Goetzego, Ribery efektownie się złożył i "nożycami" pokonał bramkarza gości!

• GOOOOOOL! FRANCK RIBERY, 1:0 dla Bayernu Monachium!

• Kolejna akcja gospodarzy lewym skrzydłem. Ribery dograł piłkę w pole karne, ale tym razem górą byli defensorzy Eintrachtu.

• Mocny, ale niecelny strzał z dystansu Roberta Lewandowskiego. Wykopem od bramki rozpocznie bramkarz Eintrachtu.

• Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry. Piłka mocno zgrana w pole karne i przed szansą na zdobycie bramki stanął Goetze, jednak 23-latek nie trafił w futbolówkę.

• Rzut rożny dla Bayernu Monachium.

• Fragment spotkania, w którym dłużej przy piłce utrzymują się zawodnicy Eintrachtu, jednak na razie wszystko dzieje się daleko od bramki strzeżonej przez Neuera.

• Robert Lewandowski znalazł się w polu karnym gości, ale ostatecznie Bayern zyskuje tylko rzut rożny.

• Prostopadłe podanie do Muellera, jednak piłkę na 15. metrze wyłapał golkiper Eintrachtu.

• Akcja Bayernu lewym skrzydłem, po chwili piłka dośrodkowana została w pole karne gości. Strzał głową Roberta Lewandowskiego, ale piłka poleciała obok słupka. Od bramki rozpocznie Lukas Hradecky.

• Spokojny początek meczu, obie drużyny badają swoje siły.

• Pierwszy gwizdek arbitra, zaczynamy spotkanie! Przy piłce gospodarze.

• Ławka Eintrachtu: Heinz Lindner, Luc Castaignos, Sonny Kittel, Marc Stendera, Gian-Luca Waldschmidt, Yanni Regasel, Kaan Ayhan

• Ławka Bayernu: Sven Ulreich, Douglas Costa, Sebastian Rode, Joshua Kimmich, Rafinha, Serdar Tasci, Arturo Vidal

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie 48-letni Florian Meyer.

• Znamy wyjściowe składy obu zespołów. Oczywiście w ekipie Bayernu od pierwszej minuty wystąpi Robert Lewandowski.

• W rundzie jesiennej spotkanie pomiędzy obiema ekipami zakończyło się bezbramkowym remisem.

• Po 27 kolejkach Bayern Monachium jest liderem Bundesligi z dorobkiem 69 punktów. Eintracht ma na swoim koncie zaledwie 27 punktów i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

• Witamy i serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej z meczu Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt. Spotkanie rozpocznie się o 15:30.