Bayern Monachium

2

FC Augsburg

1

• Bayern był zespołem lepszym, ale koniec końców zdobył zwycięską bramkę po rzucie karnym, którego być nie powinno. Bayern - Augsburg 2:1. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje w serwisie Ekstraklasa.net!

• Alcantara strzela nad bramką i arbiter kończy mecz!

• Lewandowski faulowany na 20. metrze.

• Joshuma Kimmich otrzymuje kilkadziesiąt sekund od Guardioli.

• Matavz za Kohra.

• Bernat melduje się za strzelca bramki dla Bayernu.

• 2:1!!! Mueller skutecznie z jedenastu metrów!

• Verhaegh protestuje i otrzymuje żółtą kartkę.

• Costa pada, będzie rzut karny. Jednak nie było przewinienia w polu karnym!

• Lewandowski!!!!! To powinno być 2:1, Polak świetnie opanował piłkę , ale Hitz znowu wyszedł z bramki, będzie tylko korner.

• Lahm zagrywał ręką w polu karnym rywali. Będzie rzut wolny dla FC Augsburga.

• Augsburg broni się już rozpaczliwie. Wybijanie piłki na oślep jest bez sensu!

• Bayern ma 10 minut na wygranie spotkania.

• Lewandowski pociągnął akcję, zagrał do Muellera ten zagrał w bramkę, a z najbliższej odległości wpakował ją reprezentant Polski!

• 1:1!!!! LEWANDOWSKI!!!!!!

• Ji-Dong Won zmienia Bobadillę.

• Coman ograł dwóch rywali, ale zagraną w pole karne piłkę łapie Hitz.

• Prostopadła piłka do "Lewego", a ten z ostrego kąta trafia w Hitza!

• Lewandowski z Muellerem ładnie rozgrywali, ale znów skuteczna defensywa gości wybija piłkę.

• Halil Altintop zmienia Essweina.

• Mueller zgrał do Lewandowskiego. Snajper Bayernu uderzył nieczysto. Bramkarz Augsburga.

• Piłka odbija się od Kohra i będzie kolejny korner dla gospodarzy.

• Costa strzela w środek bramki. Hitz dalej bezbłędny.

• Alaba z rzutu wolnego uderzył tylko w mur.

• Czyste spotkanie, jeszcze arbiter nie pokazał kartki.

• Xabi Alonso uderzył mocno z rzutu wolnego, ale uderzenie Hiszpana broni Hitz!

• Werner uderzył fatalnie w stronę bramki Neuera...

• Lahm był sam przed bramką, ale za długo zwlekał w polu karnym i stracił piłkę!

• Kohr ucierpiał na murawie, Augsburg przez chwilę w dziesiątkę.

• Koman wywalczył korner dla mistrzów Niemiec.

• Kingsley Coman za Vidala, jest debiut!

• Bobadilla zmarnował kontrę gości, trzeba było zagrywać do lepiej ustawionego Essweina!

• Augsburg całą drużyną broni się na własnej połowie.

• Rzut rożny dla Bayernu. DO piłki dopada Thiago, ale przestrzelił z kilku metrów!

• Prostopadła piłka do Lewandowskiego. Ten urwał się obrońcom, ale nie potrafił z kilkunastu metrów pokonać bramkarza gości.

• Alaba uderzył sprzed pola karnego bardzo mocno i bardzo niecelnie.

• Lewandowski w polu karnym faulował jednego z rywali, a chwilę później to Polak ucierpiał po jednym ze starć.

• Esswein na pozycji spalonej,strzelec bramki był bliski sytuacji sam na sam.

• Zaczyna Bayern, gramy!

• Piłkarze wracają na murawę.

• Bayern jest dużo lepszym zespołem, ale nie przekłada to się na sytuacje bramkowe. Goście skutecznie bronią i potrafili wyprowadzić jeden cios.

• Koniec! Do przerwy Bayern - Augsburg 0:1. Niespodzianka, to mało powiedziane...

• Costa zagrywa do Lahma, ale ten zablokowany.

• Pierwszy celny strzał i to od razu bramka. Esswein mocnym uderzeniem z 13. metra pokonuje Neuera, sensacja!

• 0:1! Esswein!

• Który to już raz skuteczny odbiór zaliczają defensorzy Augsburga? Bayern nie jest w stanie się przebić.

• Tym razem Thiago w polu karnym szukał swoich kolegów, ale jego zagranie nie znalazło adresatów.

• Nie mieliśmy przerw w spotkaniu, arbiter pewnie nic nie doliczy do regulaminowego czasu gry.

• Jeden celny strzał, to trochę za mało. Czekamy na więcej.

• Lewandowski pilnowany przez kilku defensorów szybko traci piłkę. Skutecznie w obronie piłkarze FCA.

• Augsburg stłamszony przez gospodarzy, ale jak na razie gracze Bayernu tylko wymieniaja podania.

• Dobra akcja Lewandowskiego. Polak minął dwóch rywali podał do Philippa Lahma, ale ten źle podał.

• Bayern ma przewagę, ale nie potrafi odnaleźć się pod bramka Hitza.

• Podopieczni Weinzierla bardzo czujni, po raz kolejny wybijają piłkę.

• Jeden z defensorów FCA ubiega w polu karnym Lewandowskiego i będzie czwarty rzut rożny dla gospodarzy.

• Trzeci korner dla Bayernu i trzeci zmarnowany...

• Mueller odnalazł w polu karnym Alabę, ale ten stracił szybko futbolówkę, a po drugiej stronie Esswein nie znalazł żadnego z kolegów w polu karnym Neuera.

• Alaba słabo zagrywa, bez zagrożenia pod bramką gości.

• Koo Ja-Cheol powalił jednego z rywali, będzie dobra okazja, aby sprawdzić w bramce Hitza.

• Posiadanie piłki: 65% do 35% na korzyść Bawarczyków.

• Pierwsza, groźna sytuacja podopiecznych Pepa Guardioli. David Alaba zagrał do Thiago Alcantary, a ten strzałem głową był bliski pokonania Marwina Hitza. Bramkarz Augsburga broni jednak bardzo dobrze odbijając piłkę na rzut rożny.

• Dośrodkowania Raula Bobadilli oraz Essweina wybite przez obronę gospodarzy.

• Bayern jest zespołem, który przeważa i kontroluje tempo spotkania.

• Thomas Mueller otrzymał piłkę przed polem karnym , ale uderzył wysoko nad poprzeczką.

• Tym razem defensywa gości wybija piłkę.

• Kolejny korner dla gospodarzy.

• Robert Lewandowski uderzył głową daleko od bramki.

• Douglas Costa wywalczył pierwszy korner w dzisiejszym meczu.

• Alexander Esswein dośrodkował w pole karne Bayernu, ale defensywa mistrzów Niemiec wybija piłkę.

• Bayern gra dziś na czerwono, a goście na biało.

• W zestawieniu gości nastąpiła jedna zmiana. Za kontuzjowanego Jeong Ho-Honga widzimy Jana-Ingwera Callsena-Brackera

• Od środka zaczynają goście, gramy!

• Jedenastki Bayernu i Augsburga już na murawie, zaraz zaczynamy!

• ławka rezerwowych gości:

• Oba zespoły bardzo intensywnie rozgrzewają się na murawie Allianz Areny, za 20 minut początek zawodów!

• Takie zestawienie na dzisiejszy mecz przygotował Markus Weinzierl:

• Przedstawiamy ławkę rezerwowych mistrzów Niemiec:

• Znamy wyjściowy skład gospodarzy:

• Zdecydowanym faworytem meczu jest Bayern, który wgrał wszystkie cztery ligowe starcia. goście natomiast odnieśli jeden remis i trzykrotnie przegrali.

• Witamy serdecznie w sobotnie popołudnie. Przed nami duża dawka emocji związanych z 5. kolejką Bundesligi, a mianowicie spotkanie: Bayern Monachum - FC Augsburg. Początek zawodów za około 50 minut!