4

FC Koeln

0

• Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje tekstowe. Miłego wieczoru!

• 1000. zwycięstwo Bayernu Monachium stało się faktem! Kibice dziękują piłkarzom za świetną postawę i 10. z rzędu zwycięstwo w lidze.

• Arbiter zakończył spotkanie w 90. minucie. Bayern wygrał z FC Koeln 4:0!

• Bayern wciąż przeważa, ale raczej nie chce za wszelką cenę dobijać dzisiejszego rywala.

• Strzał z główki Roberta Lewandowskiego, jednak piłka poszybowała nad bramką gości.

• Chwila spokojniejszej gry w tym spotkaniu.

• Zmiana w zespole Guardioli. Thiago Alcantara wszedł w miejsce Thomasa Muellera.

• GOOOOOOOOL! 4:0 dla Bayernu, strzelcem bramki Thomas Mueller!

• Karny dla Bayernu! Faulowany Robert Lewandowski przez Maroha!

• Zmiana w drużynie FC Koeln. Z boiska zszedł Yannick Gerhardt, a jego miejsce zastąpił Dusan Svento.

• Philipp Hosiner zastępuje na placu gry Simona Zollera.

• Kolejny strzał Kimmicha, tym razem prosto w bramkarza gości.

• Strzał Kimmicha zablokowany przez Hectora, po chwili strzelał Lewandowski, ale dobrą interwencją popisał się 22-letni golkiper Kolonii.

• Z boiska schodzi Arjen Robben, a na placu gry zameldował się już Joshua Kimmich.

• Rzut wolny dla Bayernu. Do piłki najwyżej wyskoczył Robert Lewandowski i strzałem z główki pokonał bramkarza Kolonii.

• GOOOOOOOOL! 3:0, Robert Lewandowski!

• Zmiana w zespole Bayernu. Javi Martinez zastępuje Boatenga.

• Żółta kartka dla Lehmanna.

• Ręka Boatenga i rzut wolny dla Kolonii. Złe dośrodkowanie i piłka dla Bayernu.

• Tradycyjne zejście Robbena do lewej nogi, strzał Holendra i dobra obrona Horna.

• Zmiana w zespole gości. Yuya Osako wszedł na boisko, a z placu gry zeszedł Anthony Modeste.

• Taktyczny faul i Rafinha został ukarany żółtą kartką.

• Dośrodkowanie Alaby z lewego skrzydła, ale Timo Horn pewnie interweniuje.

• Robben dograł do Lewandowskiego, ale 27-latek nie zdołał oddać mocnego strzału na bramkę gości.

• Odpowiedź Bayernu. Robben podał po ziemi w pole karne gości, jednak futbolówkę złapał Timo Horn.

• Matthias Lehmann strzelił z dystansu, ale piłkę pewnie złapał Manuel Neuer.

• Kolejny korner dla gospodarzy, jednak obyło się bez większego zagrożenia pod bramką Horna.

• Od razu rzut rożny dla Bayernu.

• Czas na drugą część spotkania!

• Wyniki Bundesligi do przerwy:

Bayern Monachium 2-0 Koeln, Darmstadt 0-0 Wolfsburg, Hannover 0-0 Eintracht Frankfurt, Bayer Leverkusen 0-0 Stuttgart, FSV Mainz 0-3 Werder Brema

• Do przerwy Bayern Monachium zasłużenie prowadzi z FC Koeln 2:0 po golach Arjena Robbena i Arturo Vidala. Piłkarzy Kolonii stać dziś jedynie na nieczęste kontrataki.

• Gwizdek arbitra Meyera oznaczający koniec pierwszej części spotkania.

• Akcja Kolonii, Manuel Neuer zmuszony do interwencji, jednak wcześniej sędzia dopatrzył się spalonego.

• Coman wbiegł z lewego skrzydła w pole karne, wycofał piłkę na 16. metr, a tam znalazł się Arturo Vidal, który pokonał Horna precyzyjnym uderzeniem.

• GOOOOOOOOOL! Już 2:0 dla Bayernu Monachium, Arturo Vidal!

• Wrzutka Muellera z prawego skrzydła, strzał Lewandowskiego został zablokowany, ale do piłki na 5. metrze dopadł jeszcze Holender i wpakował piłkę do bramki strzeżonej przez Horna.

• GOOOOOOOOOL! 1:0 dla Bayernu, strzelcem gola Arjen Robben.

• Lewandowski zdołał przyjąć piłkę w polu karnym, jednak do polskiego napastnika doskoczyło trzech obrońców i po chwili do piłki dopadł Timo Horn.

• Interwencja obrońcy gości i kolejny rzut rożny. Tym razem z drugiej strony boiska.

• Zablokowane dośrodkowanie Lahma, rzut rożny dla Bayernu.

• Kolejna wrzutka Arjena Robbena z prawego skrzydła, obrońcy szybko wyjaśnili sytuację.

• Dośrodkowanie Robbena w pole karne, Robert Lewandowski główkuje, ale dobrze ustawiony był bramkarz gości.

• Wrzutka na pole karne, Kingsley Coman strzela z główki, jednak piłka poszybowała nad bramkę Kolonii.

• Faulowany Robben. Będzie szansa na dobre dośrodkowanie w pole karne "Koziołków".

• Strzał Costy, jednak piłka trafiła jedynie w boczną siatkę. Lewandowski sygnalizował, że piłka odbiła się od jednego z zawodników gości.

• Rzut rożny dla Bayernu, obyło się bez zagrożenie pod bramką Kolonii.

• Świetna obrona bramkarza gości! Thomas Mueller zmarnował sytuację sam na sam!

• Dośrodkowanie z prawego skrzydła na pole karne Kolonii, kolejna interwencja Timo Horna.

• Kolejna akcja Bayernu. Strzał Robbena, ale Timo Horn wybił piłkę na rzut rożny.

• Rzut wolny dla Kolonii. Modeste faulowany na prawej stronie przez Rafinhę.

• Pierwsza akcja gospodarzy, sędzia dopatrzył się faulu Muellera na bramkarzu Kolonii.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Przy piłce podopieczni Guardioli.

• Piłkarze wychodzą już na murawę.

• Bardzo solidnie wygląda dziś ofensywa Bayernu. Warto dodać, że w wyjściowym składzie Mistrzów Niemiec znalazł się dziś Arjen Robben,

• Arbitrem dzisiejszego spotkania jest 46-letni Florian Meyer.

• Dotychczas Bayern Monachium w historii Bundesligi wygrywał 999 razy. Dziś Monachijczycy mają okazję na historyczne zwycięstwo.

• Ławka rezerwowa Bayernu: Thiago Alcantara, Sven Ulreich, Xabi Alonso, Javi Martinez, Jan Kirchhoff, Juan Bernat, Joshua Kimmich

Ławka rezerwowa Kolonii: Thomas Kessler, Paweł Olkowski, Dusan Svento, Yuya Osako, Bard Finne, Philipp Hosiner, Milos Jojić

• Kolonia w 9 meczach zdobyła 13 goli. Dla porównania Robert Lewandowski ma na swoim koncie 12 bramek, a cała drużyna Bayernu - 29.

• Po 9. kolejkach Bayern jest liderem Bundesligi z kompletem punktów na koncie. Kolonia zajmuje 6. pozycję z dorobkiem 14 punktów.

• Witamy i serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z meczu Bayern Monachium - FC Koeln!