Bayern Monachium

1

FSV Mainz

2

• Bawarczycy zostali pokonani. Należą się słowa pochwały przyjezdnym. Mainz potrafiło wykorzystać swoje sytuacje i inkasuje komplet oczek! To tyle z naszej strony! Dziękujemy! Dobrej nocy!

• Koniec! Sensacja! Bayern przegrywa z Mainz 1:2!!!

• Nerwowo grają zawodnicy Bayernu! Będzie chyba pierwsza porażka!

• Arbiter doliczył 4 minuty!

• Lewandowski zagrał piłkę ręką w polu karnym gości.

• Baumgartlinger zagrał w pole karne do Cordoby, a ten z łatwością ogrywa Neuera! Cyzby sensacja?!

• GOOOL!!! 1:2!! CORDOBA!

• Borussia prowadzi 2:0 z Darmstadt, a więc na ten moment BVB odrabia dwa oczka do zespołu Bayernu.

• Robben szukał w polu karnym kolegów, ale szybsi byli defensorzy Mainz.

• Bayern nie potrafi zmusić Kariusa do dużego wysiłku. Czyżby remis?

• Guardiola energicznymi ruchami przekazuje instrukcje Ribery'emu.

• Przyjezdni skoncentrowani są na defensywie i obronie wyniku. Czy goście przetrwają?

• Brosinski zmienia kontuzjowanego Włocha.

• Donati sygnalizuje uraz. Przerwa w grze.

• Zespół z Moguncji bardzo się cofnął. Jeszcze około 20 minut zawodów.

• Bayern stara się zdominować rywali.

• Robben ponownie spróbował, ale nie trafił w bramkę.

• Holender ładnie uderzył z dystansu i wprawił w euforię kibiców zgromadzonych na Allianz Arena.

• GOOL!!! 1:1 ROBBEN!

• Balogun ostro potraktował rywala i otrzymuje zasłużoną kartkę.

• Malli opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawi się Cordoba.

• Costa melduje się w miejsce Alcantary.

• Borussia Dortmund wygrywa już z Ingolstadt 2:0. To zła informacja dla fanów Bayernu.

• Neuer ubiegł jednego z piłkarzy Mainz.

• Gospdoarze bardzo długo utrzymuje się przy piłce i stara się atakować bramkę Kariusa.

• Bawarczycy wywalczyli korner.

• Lewandowski nie zdołał dotrzeć do zagranej piłki przez Ribery'ego.

• Bayern przycisnął. Celny strzał w środek bramki Vidala.

• No i jest zmiana w zespole gospodarzy. Za Comana pojawi się Mueller.

• Clemens otrzymał piłkę na 15. metrze i na drugie tempo uderzył nad bramką!

• Rafinha otrzymuje żółtą kartką za ostry faul.

• W Bayernie natomiast bez zmian.

• Latza zmienił w przerwie Bungerta.

• Wracamy do Monachium! Arbiter nakazał wznowić spotkania! Gramy!

• Przerwa! Po 45 minutach, to Mainz prowadzi 1:0!

• Lewandowski wypuścił w bój Robbena, a Holender marnuje doskonałą szansę z 10. metra!

• Jeszcze 5 minut do końca pierwszej części. Kibice na Allianz Arena powoli zaczynają się denerwować.

• Bungert uprzedził w polu karnym Lewandowskiego.

• Coraz mniej czasu do zakończenia pierwszej połowy, a obraz gry się nie zmienia. Monachijczycy nie forsują tempa.

• Klepką zagrali Costa, Robben, Lewandowski, ale Polak stracił piłkę.

• Brakuje gospodarzom dokładności w kluczowych momentach.

• Niewiele się dzieje na murawie. Czekamy na sytuacje bramkowe.

• Bayern musi ruszyć do przodu. Jak na razie jesteśmy świadkami dużej niespodzianki.

• Donati zagrał na 10. metr do Samperio, a tam niepilnowany Hiszpan bez problemów wbił piłkę do siatki rywali!

• GOOOOL! 0:1!! SAMPERIO!!!!

• Baumgartlinger próbował uruchomić kontrę gości, ale za mocno podał piłkę do Samperio.

• Robben za daleko wypuścił sobie futbolówkę, czym ułatwił interwencję Kariusowi.

• Słabo dziś gospodarze rozgrywają piłkę z narożnika, kolejna strata.

• Ribery próbował przebić się lewą stroną i wywalczył korner.

• Ribery złapany na pozycji spalonej wg arbitra.

• Podopieczni Guardioli spokojnie rozgrywają piłkę. Czekamy na bramki!

• Bernat uderzył ładnie z pierwszej piłki z 13. metra. futbolówkę odbija Karius, a przy dobitce świetnie zachowuje się jeden z defensorów rywali, który wybija piłkę!

• Ribery zagrywa przed pole karne, a tam Vidal uderzył mocno tuż przy prawym słupku bramki Mainz. Świetna interwencja Kariusa!

• Bawarczycy graja w czerwonych strojach, a goście występują w białych kompletach.

• Benatia przerywa podanie do Sampeiro.

• Nieudana kontra gości.

• Coman wywalczył kolejny korner. Były zawodnik Juventusu bardzo aktywny.

• Coman trochę za mocno zagrał w szesnastkę.

• Tak będzie wyglądał pewnie cały mecz. Lider tabeli bardzo długo utrzymuje się przy piłce.

• Centra w szesnastkę miejscowych, a tam Hack z kilkunastu metrów uderza głową nad bramką.

• Źle to rozegrali gospodarze i od bramki grę rozpocznie Karius.

• Pierwszy korner dla monachijczyków, a po chwili drugi.

• Ribery próbował dośrodkować w pole karne, ale Francuz został zablokowany.

• Spokojny początek zawodów. Gospodarze wymieniają piłkę w defensywie.

• Gramy, gramy!

• Arbiter właśnie wyprowadza obie jedenastki na murawę!

• Robert Lewandowski tradycyjnie zagra od pierwszej minuty!

• Ławka rezerwowych gości: Curci, Latza, Moritz, Córdoba, De Blasis, Serdar, Brosinski

• Rezerwowi Bayernu: Ulreich, Costa, Goetze, Mueller, Kimmich, Tasci, Rode

• Witamy serdecznie! Już za kilak minut rozpocznie się mecz 23. kolejki ligi niemieckiej. Bayern na własnym obiekcie zmierzy się z zespołem FSV Mainz.

• Bayern - Mainz LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Mistrz zrobi kolejny krok do obrony tytułu? Lewy znów strzeli?

Ligowe rozgrywki w poszczególnych krajach nabierają tempa. Tak jest również w Niemczech, gdzie jesteśmy świadkami 24. serii gier. Mistrz Niemiec Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim w składzie podejmie w środowy wieczór Mainz. Czy "Lewy" powiększy w tym meczu swój dorobek strzelecki?