PSV Eindhoven

1

• Koniec meczu. Bayern pewnie pokonuje PSV 4:1. Jedna bramka Lewandowskiego.
    Dziękuję i dobranoc! :)

• Ostatnia zmiana. Owacja na stojąco dla świetnego dzisiaj Robbena. W jego miejsce Renato Sanches.

• Kolejna zmiana w Bayernie. Javi Martinez zastępuje Kimmicha.

• ARJEN ROBBEN! CZTERY!

• I zmiana w ekipie gości. Za Gastona Pereiro na boisku melduje się Steven Bergwijn.

• Kimmich! Blokowany z 5 metrów przez obrońcę PSV!

• Zmiana w Bayernie. Mueller kończy dzisiejszy mecz, szansa dla Costy.

• Pograło teraz PSV, przez moment wydawało się nawet, ze należy im się rzut karny.... Neuer jednak obronną ręką .

• Lewandowski jak na tacy do Mullera (moze odrobinkę za lekko) ale Niemiec strzelił w bramkarza gości. Za słabo.

• Alaba miał czas przed polem karnym, ale im dłużej przymierzał, tym wyżej piłka miała polecieć. Zoet od bramki.

• Strzela Muller i broni Zoet. Bayern się obudził.

• Wydawało się, że Robben zepsuł akcję, że powinien podawać wcześniej. Zdecydował się złamać na swoją magiczną lewą nogę, strzelił- Zet obronił, ale piłka spadła wręcz na głowę Roberta i z 4 metrów bez problemu skierował piłkę do bramki. 3:1!

• GOOOOOOOOL!!!! ROBERT LEWANDOWSKI!!!!!

• Robben do Kimmicha! Ale świetnie wychodzi Zoet.

• Fauluje teraz Lahm. Mamy żółtą kartkę. Średnio weszli gospodarze w drugą połowę.

• Teraz to PSV przejęło inicjatywę, zapewne nie na długo, ale zawsze.

• Neuer ratuje Bayern przed remisem! Pereiro trafił jednak prosto w niego.

• Odpowiedź gości, dobre dośrodkowanie, De Jong minimalnie nad bramką!

• LEWANDOWSKI....obok!!! Obok bramki Robert... Centymetry...

• Wracamy na boisko, druga połowa!

• Bayern - PSV

• Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando gospodarzy. Jedynie w końcówce, zbyt pewni siebie piłkarze Ancelottiego dali się ograć i pozwolili Narsinghowi strzelić (piękną) bramkę.
    Czekamy na drugą część!

• William Collum kończy pierwszą połowę.

• Bezradny Neuer mógł już tylko patrzeć jak piłka wpada do bramki.

• Wyszedł praktycznie sam na sam z Neuerem, strzelił... fantastycznie po długim słupku, piłka jeszcze się od niego odbiła i wpada do bramki!

• GOOOOOOOOL!!! 2:1!! Luciano Narsing!!!!

• Spalił Pereiro według sędziego... Ale w powtórce widać, że bramka mogła zostać uznana! PSV wykorzystało chwilę "zamulenia" Bayernu i próbują wykorzystać swoje okazje.

• Próbują, starają się goście, ale co z tego... Piłka odbija się od obrońców i Neuer nie ma problemu ze złapaniem piłki.

• Robben, ależ strzał! Przebiegł spod własnego pola karnego z piłką Arjen Robben! Nie miał do kogo podać, uderzył swoją lewą nogą i świetnie broni Zoet.

• Znowu Kimmich! Tym razem Zoet bezbłędnie- rzut rożny.

• Joshua Kimmich chwilę przed strzeleniem drugiej bramki.

• Boję się tak pisać, ponieważ ostatnio wpadła bramka dla gospodarzy, ale znów trochę uspokoił się nam ten mecz. Trochę więcej rozgrywania w środku pola.

• Lewandowski! OBOK! Świetne dośrodkowanie Robbena!

• Bardzo dużo szczęścia mieli gospodarze. Dośrodkowanie Alaby po nodze jednego z obrońców PSV, piłka praktycznie na linii bramki Zoeta i z najbliższej odległości, nastawił tak na prawdę głowę, Kimmich. 2:0!

• Uspokoił nam się trochę mecz, gospodarze dają pograć przynajmniej trochę w piłkę graczom PSV. Ale piszę to nie w porę ponieważ szybka kontra Bayernu i już jest 2:0!!
    Joshua Kimmich!

• Alaba po ziemi, Robben dotyka piłkę, ta jeszcze chyba odbija się od obrońcy i trafia w słupek! Holendrzy nie istnieją....

• Nie dali rady wrócić obrońcy PSV, goście jak zaczarowani patrzyli gdy Robben dośrodkuje do Mullera, za pierwszym razem dał radę Zoet, ale przy dobitce był już bez szans!

• Lewandowski!!!! Broni Zoet!!! Szybka wrzutka w pole karne i mamy 1:0!! Thomas Muller!!!

• Robben cudownie w uliczkę do Mullera! Ten miał Lewandowskiego w polu karnym, ale przy nim "przyklejony" obrońca PSV, dlatego piłka wycofana do wbiegającego Alaby, ale ten bardzo mocno się pomylił!

• Muller-Lewandowski-Robben i... boczna siatka! Mają luz piłkarze Ancelottiego, goście jakby lekko zagubieni.

• Znowu szansę miał Thomas Muller, tym razem dogrywał Robert Lewandowski ale finał taki jak poprzednio. 0:0

• Już kształtuje nam się obraz meczu. Bayern rozgrywa, Bayern przy piłce a PSV czeka, czeka na swoją okazję aby skontrować i zaskoczyć Manuela Neuera.

• Pierwsza groźna akcja gospodarzy, ale Thomas Muller nie trafił czysto w piłkę!

• Tutaj jeszcze doping gości.

• Zaczynamy!

• Piłkarze już na boisku, doping gospodarzy jak zwykle intensywny i głośny. Zaraz zaczynamy!

• Czy Robert Lewandowski strzeli dziś gola ? A moze PSV pokusi się o niespodziankę ? O 20:45 rozpoczyna się mecz między Bayernem Monachium a PSV Eindhoven.