Mecz Bayern Monachium - Sevilla ONLINE. Gdzie oglądać w...

Bayern Monachium

0

Sevilla FC

0

• Bayern po słabym meczu remisuje z Sevilla i jest kolejnym półfinalistą Ligi Mistrzów!

• Koniec meczu!

• Jaquin Correa ukarany czerwoną kartką!

• Dużo zamieszanie! Brutalny faul nie był zauważony!

• Już obie drużny wyczekują końca spotkania.

• Ostatnia zmiana tego meczu. Rafinha zmieniony przez Niklasa Sule.

• Ever Banega ogląda żółtą kartkę.

• Nolito melduje się na murawie, a boisko opuszcza Franco Vazquez.

• Thomas Mueller mija się z piłką i traci szansę na zdobycie bramki.

• Poobijany Robert Lewandowski kończy swój występ. W jego miejsce Sandro Wagner.

• Steven N'Zonzi uderza bardzo słabo...

• Oba zespoły nie grają dzisiaj na swoim poziomie. Wygląda to bardzo słabo, niestety.

• Thiago Alcantara wchodzi w miejsce Francka Ribery'ego.

• Pablo Sarabia kończy swój występ. W jego miejsce Sandro Ramirez.

• Thomas Mueller puścił zawiesinkę w pole karne. Zmarnowana okazja.

• Fatalne uderzenie Arjena Robbena. Od bramki goście.

• Luis Muriel zmienia Wissama Ben Yeddera.

• Robert Lewandowski bardzo mocno ucierpiał. Potrzebna pomoc medyczna!

• James znakomicie przymierzył, ale równie świetnie broni David Soria.

• Strzał Evera Banegi leci minimalnie obok bramki!

• Atak gości, po którym Rafinha fauluje rywala! Szansa dla Sevilli!

• James Rodriguez wpada w pole karne, ale jego strzał został spokojnie obroniony przez bramkarza gości!

• Bardzo blisko zdobycia bramki Robert Lewandowski! Szkoda, że nie wpadło to bramki!

• Czas na drugie 45 minut!

• Słaby mecz oglądamy na Allianz Arenie... Trochę zawiodły obie drużny. Oby druga połowa była lepsza!

• Koniec pierwszej części meczu!

• Zamieszanie pod polem karnym Bayernu! Sytuacja Sevilli zmarnowana, ale ważniejsze jest, że kontuzji doznał Rafinha. Chyba chodzi o staw barkowy.

• James z rzutu wolnego prosto w ręce bramkarza Sevilli.

• Jesus Navas wybija piłkę tuż sprzed nóg Riberyego! A Francuz już miał piłkę na pustej bramce!

• Arjen Robben fatalnie pudłuje! Ależ zepsuł okazję swojej drużyny!

• Franck Ribery mija rywala, uderza na bramkę z 11 metra! David Soria notuje znakomitą interwencję!

• Potężne uderzenie Hummelsa! Piłka minimalnie mija okienko bramki Sevilli!

• Robert Lewandowski przewraca się w polu karnym rywala, ale sędzia jasno pokazuje, że nic nie było!

• Oba zespoły są bardzo niedokładne. Widowisko nie rozpieszcza nas za bardzo.

• Sergio Escudero wpada w pole karne, ale nic z tego wynika.

• Robert Lewandowski do James i .... spalony.

• Strzał Jamesa zablokowany. Na razie gra trochę się uspokoiła.

• Duża szansa dla Sevilii zmarnowana! Napastnik gości sfaulował Svena Ulreicha.

• Joshua Kimmich z dystansu, ale jednak obok bramki!

• Bardzo mocny faul na Robercie Lewandowskim! Wygląda to niestety bardzo poważnie! Steven N'Zonzi za ten faul zostaje ukarany żółtą kartką.

• Kapitan reprezentacji Polski ucierpiał przy starciu z rywalem, ale na szczęście szybko podnosi z murawy.

• David Soria znakomicie broni strzał Roberta Lewandowskiego!

• Arjen Robben uderza bardzo dobrze, ale jednak delikatnie niecelnie!

• Strzał Jamesa Rodrigueza minimalnie mija poprzeczkę bramki Sevilli.

• Gabriel Mercado szybko zostaje ukarany żółtą kartką. Bardzo brzydko sfaulował Roberta Lewandowskiego! Ma szczęście, że nie była to czerwona kartka!

• Pierwsze kopnięcie autorstwa Roberta Lewandowskiego! Gramy!

• Z głośników rozbrzmiało "THE CHAMPIONS!" Zaraz początek meczu!

• Tydzień temu Bayern nie zagrał najlepszego meczu. Również Robert Lewandowski nie grał najlepiej. Dzisiaj jednak podchodzą do spotkania jako nowy-stary Mistrz Niemiec, a to na pewno daje dużą motywację.

• Dzisiaj na drugim stadionie o półfinał walczyć będą Real Madryt i Juventus. Tam też sprawa jest praktycznie rozwiązana. Czy będziemy mieć dzisiaj jeszcze jakieś emocje?

• W pierwszym składzie oczywiście zobaczymy dzisiaj Roberta Lewandowskiego. Czy polski napastnik powiększy swój dorobek bramek w Lidze Mistrzów?

• Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Bayernu na boisku Sevilli. Wydaje się, że tak mocna drużyna jak mistrz Niemiec nie wypuści tego awansu. Chociaż wydawało się, że również Barcelona jest już na bank w półfinale. Jaka była rzeczywistość - wszyscy wiemy.

• Składy obu drużyn!

• Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Zapraszam na relację LIVE!

• Czas na kolejny wieczór z Ligą Mistrzów! Dzisiaj poznamy kolejnych półfinalistów! W meczu na Allianz Arena nie powinno być niespodzianki i to Bayern jest głównym kandydatem do awansu!

DW

Mecz Bayern Monachium - Sevilla ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©EAST NEWS

Po wtorkowych meczach Ligi Mistrzów, jesteśmy w stanie twierdzić, że wszystko może się wydarzyć. Choć Sevilla zdobyła jako pierwsza bramkę, przegrała z Bayernem 1:2 i jedzie do Niemiec będąc w kiepskiej sytuacji. Mimo wszystko, znamy drużyny, które nie z takich opresji wychodziły cało. Czy dziś znów Dawid pokona Goliata? Bayern Monachium - Sevilla TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE.

Mecz Bayern Monachium - Sevilla ONLINE

W pierwszym spotkaniu tych ekip Sevilla wyszła na prowadzenie i brakowało jej niewiele, aby uzyskać z wielkim Bayernem dobry wynik. Szybko jednak straciła gola, bo zaledwie sześć minut po golu Sarabii, Bawarczycy wyrównali za sprawą trafienia samobójczego Jesusa Navasa. W drugiej połowie to Niemcy byli zdecydowanie lepsi i wrócili do domu z małą, choć niezwykle cenną zaliczką. Drużyna Vincenzo Montelliego oddała inicjatywę, którzy odstawali piłkarską klasą.

Piłka nożna nieraz udowodniła, że jest nieprzewidywalnym sportem. We wtorek Barcelona przyjechała do Rzymu bronić 3-bramkowej zaliczki, a i tak odpadła z Ligi Mistrzów. Sevilla ma do odrobienia dwie bramki, ale musi je zdobyć na niezwykle trudnym terenie. Bayern jest rekordzistą pod względem awansów do półfinałów LM. Bawarczycy dostali się tam już 17 razy. W tegorocznej edycji może to zrobić po raz kolejny. Pomóc w tym powinna znakomita seria drużyny Juppa Heynckesa - od początku sezonu nie przegrała jeszcze na Allianz Arenie.

Biorąc pod uwagę Sevillę, ta znajduje się na drugim biegunie w pucharowej statystyce. Dla Hiszpanów to dopiero drugi ćwiecfinał Pucharu Mistrzów od sezonu 1957/58, gdzie Andaluzyjczycy przegrali z Realem Madryt 2:10 w dwumeczu. W dziewięciu dotychczasowych spotkaniach w Niemczech Sevilla wygrywała aż pięć razy, zanotowała trzy porażki i jeden remis.

To, że Sevilla umie wygrywać na wyjeździe świadczy ostatni mecz z Manchesterem United. U siebie hiszpańska drużyna zremisowała 0:0, a na Old Trafford wygrała 2:1, co było dopiero pierwszym zwycięstwem wyjazdowym Sevilli w tej edycji Ligi Mistrzów. Jak będzie dziś?

[cs]

Mecz Bayern Monachium - Sevilla TRANSMISJA TV

Początek meczu zaplanowany jest na godz 20:45. Transmisję przeprowadzi stacja Canal+ na kanale Canal+Sport oraz nSport+.
Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV

Mecz Bayern Monachium - Sevilla STREAM ONLINE
Dostępny jest także stream online na stronie canalplussport.pl oraz ncplusgo.pl. Wystarczy zalogować się na konto abonenta i wybrać odpowiednią transmisję.
[SPRAWDŹ! Najlepsze europejskie ligi piłkarskie w ofercie player+]

Mecz Bayern Monachium - Sevilla LIVE
Zapraszamy na relację LIVE w GOL24! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.