0

Manchester United

1

• Serdecznie dziękuję Państwu za uwagę! Jednocześnie zapraszam na dzień jutrzejszy! Grać będzie Liga Europy!

• Ten wynik powoduje, że sytuacja Benfiki wygląda coraz gorzej! Kibice będą pogrążeni w czarnej rozpaczy! 3 mecze i 0 punktów. Ciężko będzie powalczyć o awans z grupy.

• Koniec! Manchester United po ciężkim boju pokonuje Benfikę!

• Jesse Lingard za brzydkie niesportowe zachowanie ogląda kartkę.

• Romelu Lukaku z rzutu wolnego prosto w mur. Bardzo słabe uderzenie Belga.

• Luisao otrzymuje jeszcze żółtą kartką. Tym samym kapitan Benfiki kończy mecz, gdyż na początku meczu otrzymał pierwszy kartonik!

• Scott McTominay zmienia jeszcze w końcówce Henrika Mkhitaryana.

• Nieudany strzał z dystansu Zivkovicia. Chyba już nic nie zdziałają gracze z Lizbony.

• Obie drużyny chyba wyczekują już końcowego gwizdka. Chyba tylko Martial stara się jeszcze zaatakować rywala.

• Zmiana także w ekipie gości. Juana Mata opuszcza murawę na rzecze Jesse Lingarda.

• Eduardo Salvio schodzi, a Franco Cervi wchodzi.

• Świetna indywidualna akcja Martiala, ale tym razem dobrze broni młody golkiper mistrza Portugalii.

• Marcus Rashford trzymając się za kolano schodzi z boiska. Wchodzi za niego Anthony Martial.

• Niezła wrzutka Zivkovicia, ale Jonas nie miał jak zaatakować zagranej futbolówki.

• Zivković dogrywa w pole karne, ale w ostatniej chwili piłkę blokuje Valencia! Aj aj aj! Było blisko.

• Jonas zmienia Diogo Goncalvesa. Może to on będzie lekarstwem na grę gospodarzy.

• Marcus Rashford uderzył bardzo mocno z dystansu, a młody Mile Svilar wpadł razem z piłką do bramki! Goal technology potwierdził decyzję sędziego! United 1, Benfica 0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marcus Rashford! Ależ błąd Mile Svilara!

• Rashford oddał "strzał" bezpośrednio z rzutu rożnego! Naprawdę tak to wyglądało! Ale świetnie broni bramkarz Benfiki

• Andrija Zivković wchodzi w miejsce Pizziego.

• Nemanja Matić huknął z dystansu i piłka minimalnie mija poprzeczkę!

• Lukaku dzisiaj nie istnieje. Obrona Benfiki radzi sobie z Belgiem wręcz znakomicie.

• Diogo Goncalves zatrzymuję kontratak Manchesteru i musi obejrzeć żółtą kartkę.

• Marcus Rashford uderza z dystansu prosto w rękawice bramkarza gospodarzy.

• Douglas dogrywa dobrą piłkę w pole karne, tylko że żaden z jego kolegów nie przeciął tego zagrania.

• Ander Herrera uderza na wiwat i piłka ląduje gdzieś głęboko w trybunach.

• Wracamy po przerwie! Czekamy na lepszą grę obu drużyn!

• Koniec słabej pierwszej części. Manchester United nie gra na najwyższym biegu. Czekamy na lepszy mecz po przerwie!

• O minutę dłużej potrwa pierwsza połowa.

• Bardzo mocno zepsuta kontra przez Henrika Mkhitaryana. Tragiczne uderzenie reprezentanta Armenii.

• Żółta kartka dla Antonio Valencii.

• Daley Blind ofiarnie walczył o piłkę i przy tym sfaulował rywala. Szkoda, bo akcja zapowiadała się ciekawie.

• Mile Svilar znakomicie broni strzał Nemanji Maticia. Bardzo dobry mecz Serba.

• Luisao wyjaśnia sytuację po dośrodkowaniu Juana Maty. Bardzo dobrze radzi sobie dzisiaj defensywa gospodarzy.

• Wrzutka Blinda ląduje na głowie Rashforda. Nieudany strzał młodego Anglika.

• Raul oddaje szalony strzał z około 30 metra. To nie miało prawa się udać.

• Bardzo dużo ciekawych podań posyłają dzisiaj pomocnicy United. Każde jednak kończy się ofsajdem. Muszą poprawić dokładność.

• Diogo Goncalves mocno uderza na bramkę, ale David De Gea spokojnie broni jego strzał.

• Dobre dośrodkowanie Douglasa, ale świetnie ustawiony Victor Lindelof wybija piłkę.

• Do Lizbony razem z drużyną Manchesteru wraca kilku dobrych znajomych. Z piłkarzy są to Nemanja Matić i Victor Lindelof, którzy w Benfice spędzili kilka dobrych lat. Również Jose Mourinho w 2000 roku był trenerem ekipy z Portugalii.

• Gra w tym meczu jest bardzo spokojna. Żadna z ekip nie chce popełnić błędu.

• Romelu Lukaku uderza głową w poprzeczkę! Wcześniej jednak odgwizdany faul na bramkarzu gospodarzy.

• Bardzo groźna szansa Benfiki! Salvio uderza ze skraju pola karnego, ale De Gea nawet nie musiał interweniować.

• Mile Svilar doznaje jakiegoś urazu i wiadomo czy będzie dał radę kontynuować grę!

• Benfica trochę mocniej przycisnęła rywali dzięki czemu mogła zagrozić bramce Manchesteru z rzutów rożnych. Niestety nie udało się skierować piłki do bramki.

• Dobra akcja Manchesteru, ale Juan Mata na spalonym. Szkoda, na prawdę szkoda.

• Luisao już na samym początku meczu otrzymuje żółtą kartkę. Jest bardzo zły znak dla kapitana gości.

• Mile Svilar wychodzi poza pole karne i tą ryzykowną interwencją ratuje swoją drużynę.

• Rozpoczynamy ten mecz! Liczymy na świetne widowisko!

• Minutą ciszy uczczono ofiary pożarów w Portugalii.

• Rozbrzmiał piękny hymn Ligi Mistrzów!

• 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka taki jest bilans ostatnich 5 meczów Benfiki. Przy 4 zwycięstwach i 1 remisie Manchesteru wygląda to nie ma co ukrywać - marnie.

• Dzisiaj przełamać się będzie ciężko. Ekipa Jose Mourinho jest w ogromnym gazie i wydaje się, że pokonanie Benfici jest zadaniem banalnie prostym.

• Benfica wręcz tragicznie rozpoczęła nowy sezon Champions League. Porażki 2:1 z CSKA i przede wszystkim 5:0 z Basel przyprawiają kibiców mistrzów Portugalii o mdłości.

• Skład Benfici Lizbona!

• Skład Manchesteru United!

• Wita Państwa Bartłomiej Modzelewski! Będę miał zaszczyt poprowadzić relację LIVE z tego meczu!

• Z jednej strony tragicznie radząca sobie Benfica Lizbona, a z drugiej będący coraz to w większym gazie Manchester United! Mistrzom Portugalii będzie bardzo ciężko wygrać to spotkanie, ale to nie zmienia faktu, że będzie co oglądać!