Besiktas Stambuł

1

FC Porto

1

• KONIEC MECZU! Besiktas na własnym boisku zremisował z FC Porto 1:1 i wciąż pozostaje na fotelu lidera grupy G. Portugalczycy mieli szansę doskoczyć do tureckiej drużyny na jeden punkt, ale zespół prowadzony przez Senola Gunesa wciąż zaskakuje. Goście z Porto wyszli na prowadzenie w 29. minucie, ale jeszcze przed przerwą stracili gola i wypuścili zwycięstwo z rąk.

• Alvaro Negredo zastąpił Quaresmę.

• Diego Reyes w miejsce Herrery

• Talisca żegnany owacją na stojąco. Bardzo dobry występ tego zawodnika. W jego miejsce pojawia się Ozyakup.

• Jesus Manuel Corona w miejsce Ricardo.

• Gonul z żółtą kartką.

• Quaresma! Okiwał kilku rywali i oddał strzał w stronę lewego okienka bramki. Jose Sa znów wykazał się niesamowitymi umiejętnościami.

• Babel przyjął podanie na krawędzi pola karnego, wbiegł w pole karne i w ostatniej chwili został uprzedzony przez defensorów!

• W przerwie nastąpiła zmiana zawodnika. Gary Medel zastąpił Dusko Tosic.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy!

• Talisca zdjął koszulkę po zdobyciu bramki i otrzymał za to kartkę.

• Składna akcja Besiktasu zakończona strzałem z małej odległości! Świetne podanie Tosuna!

• GOOOOOOOOOOL! TALISCA!

• Sergio Olivieira zwija się z bólu i wyraźnie prosi o pomoc medyczną.

• Ricardo zagrał górą w pole karne i Felipe świetnie wykorzystał dogodną sytuację! Strzał tuż pod poprzeczkę - Fabri był bez szans w tej sytuacji.

• GOOOOOOOOL! FELIPE!

• Maxi Pereira z żółtą kartką. Bardzo agresywnie grają dziś goście.

• Babel! Miał dużą szansę, by zdobyć gola. Pobiegł w stronę bramki i oddał mocny strzał z dystansu. Jose Sa świetnie interweniował i uchronił swój zespół od utraty bramki.

• Brahimi omija przeciwników na swojej drodze, ale jeden z nich w ostatniej chwili udanie zainterweniował.

• Gonul wygrał starcie główkowe z napastnikiem Porto. W powietrzu jest dzisiaj niepokonany.

• Bardzo ostry faul Sergio Oliviery. Słuszna żółta kartka.

• Zaczynamy mecz!

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Erkin, Lens, Medel, Mitrović, Negredo, Ozyakup, Zengin

• Ławka rezerwowych gości: Casillas, Hernani, Oliver Torres, Andre Andre, Jesus Corona, Miguel Layun, Diego Reyes

• W poprzednim spotkaniu padł wynik 3:1 dla Besiktasu.

• Przed Porto trudne zadanie, lecz Portugalczycy są wyjątkowo zmotywowani. Jeśli wygrają, już tylko punkt będzie ich dzielił od fotelu lidera.

• Turecki zespół jest niespodziewanym liderem grupy G - po czterech spotkaniach ma 10 punktów na koncie!

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Besiktas - Porto!