0

• Koniec spotkania. Besiktas jest liderem grupy G!

• Zostały doliczone dwie minuty.

• Fabri otrzymał jeszcze żółtą kartkę.

• Ajjj! Teraz były dwie szanse dla Lipska. Najpierw uderzał Augustin, potem Sabitzer. Nie ma gola!

• Jeszcze Negredo za Tosuna.

• Zbliżamy się do końca spotkania. Niemców nie stać dzisiaj nawet na honorowego gola. Przy niektórych próbach zabrakło szczęścia.

• Arslan za Taliscę.

• Mecz został wznowiony. Uysal zmienił Medela.

• Mecz został przerwany z powodu awarii oświetlenia!

• Bruma w miejsce Keity.

• Na spalonym złapany Babel.

• Początek drugiej odsłony jest dość spokojny. Sabitzer próbował szczęścia, ale się nie powiodło.

• Kampl w miejsce Orbana.

• Gramy dalej!

• Pierwsza część została zakończona. Besiktas potwierdził dominację dwiema bramkami.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0. Talisca. Pozamiatane?

• Pech Wernera. Mecz właśnie się dla niego zakończył. Za napastnika wszedł Klostermann.

• Forsberg na razie źle wykonuje rzuty rożne. Tymczasem Gulacsi interweniuje po uderzeniu Tosuna.

• Sabitzer kończy akcję celnym strzałem. Fabri dał radę odbić piłkę.

• Kartki się sypią. Tym razem dla Erkina. To trzecia w meczu.

• Gol Babela całkiem przyjemny. Uderzył po podaniu od Tosuna: Tymczasem kartkę obejrzał Keita.

• GOOOOOOOOOOOL! Babel na 1:0 dla Besiktasu!

• I mamy pierwszą kartkę. Dla Orbana.

• Talisca uderzył, ale niecelnie.

• Gospodarze mieli już rzut rożny, ale nie zrobili z niego użytku.

• Pierwszy gwizdek, gramy.

• Rezerwowi Lipsk: Bernardo, Kampl, Klostermann, Laimer, Mvogo, Poulsen, Bruma.

• Rezerwowi Besiktas: Arslan, Lens, Mitrović, Negredo, Pektemek, Uysal, Zengin.

• Jeszcze chwila i stadion będzie zapełniony:

• W weekend Lipsk wygrał z Frankfurtem 2:1. Do siatki trafili Augustin z Wernerem. Obaj zaczynają dzisiaj naturalnie w pierwszym składzie.

• A skoro jesteśmy przy ciekawostkach, to wspomnijmy o prezencie jaki dla swojego agenta podarował Forsberg. Gracz Lipska dał mu... Ferrari. Liczy na transfer w letnim okienku?

• Wyobraźcie sobie, że w weekend Besiktas grał derby z Fenerbahce (1:2), w których to sędzia pokazał... dwanaście żółtych kartek oraz pięć czerwonych. Czy dzisiaj należy spodziewać się równie twardego meczu?

• Pół godziny pozostało nam do rozpoczęcia meczu w Stambule. Besiktas, który w pierwszej kolejce nieoczekiwanie wygrał z FC Porto 3:1, zagra z RB Lipsk - zespołem, który zdołał zremisować 1:1 z AS Monaco.