1

Holandia

3

• Dziękuje serdecznie za uwagę i życzę spokojnej nocy!

• Mimo zwycięstwa reprezentacji Holandii odpada z walki o awans, gdyż musieliby wygrać bardzo, bardzo wysoko ze Szwecją. Patrząc na formę podopiecznych Advocaata nie ma na to żadnych szans. Tak więc będziemy oglądać kolejny wielki turniej bez udziału Holendrów!

• Koniec! Sędzia gwiżdże po raz ostatni!

• Piłkarz Olimpique Lyon zdobywa pięknego gola z rzutu wolnego tym samym pieczętując zwycięstwo nad Białorusią.

• GOOOOOOOOOOOOL! Memphis Depay dobija rywali!

• Aleksandr Karnitski oddaje groźny strzał, który jednak zostaje wyłapany przez bramkarza FC Barcelony.

• Co się teraz dzieje w polu karnym gości! Piłka uderza w poprzeczkę i ratuję Holandię przed stratą bramki!

• Nikolai Signevich schodzi a wchodzi Anton Saroka.

• Bramkarz reprezentacji Białorusi ucierpiał przy jednym ze starć! Czy da radę kontynuować grę?

• GOOOOOOOOOOOL! Arjen Robben pewnie zamienia rzut karny na bramkę!

• Wybrałem świetny moment na krytykę meczu! Rzut karny dla Holandii!

• Aleksandr Karnitski oddaje bardzo, ale to bardzo niecelny strzał.

• Ryan Babel niecelnie zamyka dośrodkowanie Janmata.

• Igor Burko melduje się na murawie. Zmienia on Sergeia Balanovicha.

• Aleksei Rios dostaje żółtą kartkę.

• Bas Dost oddaje strzał z ostrego kąta, który grzęźnie w bocznej siatce.

• Sergei Balanovich bardzo dzielnie walczył o piłkę, jednak Blind okazał się zbyt trudnym przeciwnikiem.

• Kolejna zmiana w ekipie Holandii. Memphis Depay zmeinia Vincenta Janssena.

• Sergei Politevich oddaje strzał, który nadawałby się do Futbolu Amerykańskiego. Piłka poleciała chyba z 15 metrów ponad bramką.

• Igor Stasevich oddaje strzał, który ląduje w rękach golkipera gości.

• Posypały się kary indywidualne. Teraz ukarany został Georgino Wijnaldum.

• Oraz Nikolai Signevich również ukarany żółtą kartką.

• Szarpanina w wykonaniu graczy obu drużyn! Ukarany żółtą kartką Daryl Janmaat.

• Szybka reakcja selekcjonera Holandii. Tonny Vilhena zmieniony przez Basa Dosta!

• Zgubili krycie gracze gości. Maksim Volodko próbował wstrzelić piłkę w pole karne, która przypadkiem, ale jednak wpada do bramki! Na tablicy mamy więc wynik 1:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Białoruś doprowadza do wyrównania za sprawą Maksima Volodko!

• Jasper Cilessen świetnie broni strzał Sergeia Balanovicha! Było bardzo groźnie!

• Tragiczny strzał Arjena Robbena z rzutu wolnego. Piłka ląduje gdzieś daleko w trybunach.

• Ależ pecha ma dzisiaj Janssen. Holender znowu oddaje bardzo dobry strzał, ale znowu zostaje powstrzymany.

• Vincent Janssen mocno walczy o piłkę, która w ostatnim momencie zostaje mu wybita.

• Wracamy po przerwie! Czy Holandia powiększy swoją przewagę?

• Mecz nie należy do najlepszych spektaklów. Niemniej jednak oglądaliśmy kilka ciekawych akcji z obu stron. Oby po przerwie piłka częściej zmierzała w stronę bramki.

• Sędzia kończy pierwszą część meczu.

• Dośrodkowanie Robben zostaje wybite. Holandia mimo prowadzenia próbuje szybko strzelić kolejnego gola.

• Vincent Janssen marnuje kolejną szansę! Jego strzał spokojnie broni Sergei Chernik.

• Arjen Robben dośrodkowuje wgłąb pola karnego, tam przewraca się Ryan Babel! Sędzia jednak niewzruszony.

• Tonny Vilhena oddaje bardzo mocny i groźny strzał, ale na posterunku stoi bramkarz gospodarzy.

• Sergei Balanovich ukarany żółtą kartką.

• Kolejna dobra akcja gospodarzy, ale znowu zabrakło ostatniego podania.

• Pogubili się w defensywie Holendrzy. Na ich szczęście rywale nie potrafili tego wykorzystać. Od bramki zacznie Cilessen.

• Ryan Babel pakuje piłkę do siatki, ale wcześniej sędzia podnosi chorągiewkę.

• Sergei Chernik bardzo ryzykownie wychodzi z bramki co próbował wykorzystać Janssen. Na szczęście bramkarza gospodarzy asekurowali jego obrońcy!

• Ryan Babel zagrał świetną piłkę w pole karne. Tam Arjen Robben wystawia "patelnię" dla Proppera, który z bliskiej odległości uderza i zdobywa bramkę!

• GOOOOOOOOOOOOL! Davy Propper daje prowadzenie swojej drużynie!

• Janssen oddaje świetne uderzenie, ale futbolówka ląduje na poprzeczce!

• Potężne uderzenie Blinda! Piłka mija słupek o kilkadziesiąt centymetrów!

• Robben traci piłkę, jednocześnie narażając swoją drużynę na stratę gola! Na szczęście obrona gości funkcjonuje dzisiaj jak szwajcarski zegarek.

• Seria rzutów rożnych wykonanych przez Holendrów nie przynosi żadnego efektu. Każde dogranie lądowało na głowie rywala.

• Na razie to Białorusini grają z większym animuszem. Kolejne ich dośrodkowanie zostaje zduszone w zarodku przez Van Dijka.

• Aleksei Rios próbował strzału z dalekiego dystansu. Piłka leci bardzo wysoko ponad bramką.

• Dobra szybka akcja Białorusinów, ale atakujący gospodarzy nie poradził sobie z Van Dijkiem.

• Do składu Holandii po prawie 6 latach przerwy wraca Ryan Babel! Zawodnik Beskitasu ostatnio jest w dobrej formie i zasłużył na powołanie.

• No i wystartowali! Mecz od środka zaczynają Białorusini!

• Obie drużyny już na murawie! Czas na hymny!

• W pierwszym meczu Grupy A Szwecja pokonała Luksemburg aż 8:0. Równolegle do meczu w Białorusi rozgrywać się będzie mecz Francji z Bułgarią.

• Składy obu drużyn! Składy Białoruś - Holandia

• Białoruś również notuje fatalne mecze. Mimo, że nie byli faworytami do awansu to jednak porażki z Luksemburgiem nikt się nie spodziewał.

• Kolejne eliminacje nie idą po myśli reprezentacji Holandii. Wielka i uznana marka nie weszła już do Euro 2016. Teraz też będzie bardzo ciężko wywalczyć promocje do Mundialu w Rosji. Holendrzy muszą wygrać dwa spotkania i liczyć na potknięcia Francji oraz Szwecji.

• Dobry wieczór Państwu! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski jednocześnie zapraszając na relację LIVE z meczu Białoruś - Holandia!