Mecz Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur ONLINE. Gdzie...

Mecz Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa H
2017-11-21 20:45

Borussia Dortmund

1

Tottenham Hotspur

2

• Tottenham utrzymuje się na pierwszej pozycji, a Borussia odpada z walki o awans! Teraz pozostaje tylko walczyć o Ligę Europy! Serdecznie dziękuję za uwagę i życzę dobrej nocy!

• Koniec! Sędzia gwiżdże po raz ostatni!

• Jeremy Toljan fauluje przed swoim polem karnym i ogląda żółtą kartkę.

• Jednak Szwajcarski bramkarz musi opuścić murawę! Zmienia go oczywiście Roman Weidenfeller. Życzymy zdrowia Romanowi Burkiemu.

• Fernando Llorente przegrywa pojedynek z Burkim, który przy okazji otrzymuje uderzenie od Hiszpana. Oby nic nie było golkiperowi BVB.

• Posypały się zmiany w Tottenhamie. Harry Kane schodzi, a w jego miejsce pojawia się Fernando Llorente.

• Kolejna zmiana Mauricio Pochettino. Christian Eriksen zmieniony przez Mousse Sissoko.

• Zmiana w Spurs. Delle Alli schodzi, a wchodzi Moussa Dembele.

• Ależ było bisko, a Christian Eriksen podwyższyłby prowadzenie! Jego strzał głową minimalnie mija słupek!

• Omar Toprak melduje się na murawie, a schodzi z niej Dan-Axel Zagadou.

• Szybko rozegrana akcja Tottenhamu. Marc Batra z łatwością minięty przez Alliego, który wystawia idealną piłkę Sonowi! Koreańczyk uderzył w samo okienko i mamy 1:2!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Son Heung-Min daje prowadzenie gościom!

• Kontra Tottenhamu, ale znowu brakuje strzału....

• Dobra akcja Tottenhamu. Ich wymiana podań z pierwszej piłki szybko złamała obronę rywala. Tylko, że ostatnie podanie ląduję w rękach Burkiego.

• Zmiana w BVB. Shinji Kagawa zmieniony przez Gonzalo Castro.

• Roman Burki szybszy od Son'a i kolejny raz dzisiaj koledzy muszą mu dziękować.

• Eric Dier prawie wpakował piłkę do własnej bramki. Na jego szczęście minimalnie się pomylił.

• Kolejna akcja Spurs. Tym razem niecelnie uderzał Dele Alli.

• Danny Rose popędził lewą flanką, ale swoją indywidualną akcję zakończył tragicznym dośrodkowaniem.

• Andriy Yarmolenko dobrze wybija piłkę, ale przy tym mocno ucierpiał. Na szczęście Ukrainiec szybko wraca do gry.

• Marcel Schmelzer bardzo brzydko fauluje i ogląda żółty kartonik.

• Świetny początek drugiej połowy Tottenhamu! Mocny pressing bardzo się opłacał, Son podał do Kane'a, a Anglik mocny plasowanym strzałem daje remis drużynie gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Hary Kane doprowadza do remisu!

• Wracamy po przerwie! Od środka zaczęli gospodarze.

• Bohaterem pierwszej części meczu Yarmolenko, Aubameyang, ale przede wszystkim Burki, który wyciągał niemożliwe piłki. Teraz czekamy na drugą połowę i kolejne bramki!

• Koniec pierwszej połowy!

• Zepsuta szansa Tottenhamu, gdyż Harry Kane źle dogrywa z rzutu wolnego.

• Roman Burki jest dzisiaj niemożliwy! Teraz popisuje się paradą nie z tej ziemi wybraniając strzał Diera!

• Ależ zamieszanie w polu karnym Borussi! Christian Eriksen oddał bardzo dobry strzał, ale interwencja Burkiego ratuje BVB!

• W drugim meczu tej grupy Real Madryt wygrywa z Apoelem 2:0 po bramkach Luki Modricia i Karima Benzemy.

• Ależ interwencja Erica Diera! Aubameyang bez szans. Idealny, czysty wślizg!

• Świetna wymiana graczy Borussi, ale to co zrobił Andriy Yarmolenko - klasa światowa! Ukrainiec asystował swojemu koledze pięknym podaniem piętą! Król strzelców Bundesligi nie mógł tego zmarnować!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Pierre-Emerick Aubameyang kończy piękną akcję swojej drużyny!

• Son Heung-Min znakomicie pokazał się w polu karnym i jego uderzenie szczęśliwie broni Burki!

• Niezła centra Kagawy z rzutu rożnego, lecz znakomicie zorganizowana defensywa gości wybija piłkę.

• Szybka akcja Tottenhamu, zostaje zepsuta przez niedokładne ostatnie podanie. Szkoda.

• Co za zmarnowana okazja Aubameyanga! Gabończyk wyszedł sam na sam z Llorisem, lecz fatalnie przestrzelił!

• Obie drużyny na razie rozważnie badają swoich przeciwników. Dlatego mecz wygląda jak "dla koneserów".

• Pierwszy bardzo groźne uderzenie w tym meczu. Jego autorem był Andriy Yarmolenko, tylko że świetnie ustawiony golkiper Spurs spokojnie łapie piłkę.

• Dan-Axel Zagadou zakończył strzałem dośrodkowanie z rzutu rożnego. Było to jednak zbyt słabe uderzenie aby zagrozić bramce Llorisa.

• Dobre dośrodkowanie Winksa, ale żaden z jego kolegów nie zamknął akcji.

• Heung-Min Son ładnie urwał się defensywie rywala i jest rzut rożny dla gości.

• Sędzia dał znak do rozpoczęcia meczu!

• Obie drużyny opuszczają murawę i zaraz usłyszymy słynny hymn Ligi Mistrzów!

• Borussia znajduje się w niemałym dołku. Ekipa Petera Bosza nie wygrała od 30.09 nie licząc pojedynku w Pucharze Niemiec. Czy dzisiaj uda się przełamać?

• Borussia potrzebuję cudu aby jeszcze liczyć się w walce o awans. Musi wygrać i liczyć na porażkę Realu w meczu z Apoelem. Wydaje się to więc mało prawdopodobne.

• Skład Tottenhamu!

• Skład i ławka Borussi Dortmund!

• Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Razem z Państwem będę przeżywał emocję tego meczu!

• Ze wszystkich wtorkowych meczów Champions League spotkanie Borussi z Tottenhamem zapowiada się zdecydowanie najciekawiej! Już za 30 minut rozbrzmi pierwszy gwizdek!

MS

Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mecz Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur ONLINE. We wtorek w piątej serii spotkań Ligi Mistrzów Borussia Dortmund na Signal Iduna Park zagra z Tottenhamem. Niemiecki zespół nie wygrał w tym sezonie żadnego meczu w tych rozgrywkach, a także nie odniósł zwycięstwa w żadnym z pięciu ostatnich pojedynków ligowych. Czy BVB przełamie się z Tottenhamem. Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Mecz Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur ONLINE

Osiem ostatnich meczów i tylko jedno zwycięstwo. Tak przedstawia się bilans Borussii Dortmund w ostatnich tygodniach. Już we wtorek drużynę Petera Bosza czeka bój z Tottenhamem w Lidze Mistrzów. Stawką meczu jest nie tylko pozostanie w rozgrywkach, ale też posada holenderskiego trenera BVB.

- Wtorkowy mecz przeciwko Tottenhamowi jest dla nas ważny. Chcemy zdobyć punkty, bo APOEL wciąż jest w grze o Ligę Europy. To będzie nasze ostatnie spotkanie na własnym stadionie w fazie grupowej i chcemy je wygrać. Nie myślę w tym momencie o przerwie zimowej. Liczy się to, co dzieje się obecnie. Chcemy odwrócić złą kartę i jesteśmy w stanie to zrobić dzięki wygranej w najbliższym meczu. Wierzę, że ta drużyna potrzebuje zwycięstwa, by się odblokować i nabrać pewności siebie - powiedział trener BVB.

Press Focus/x-news

Tottenham awans ma już w kieszeni. Piłkarze Mauricio Pochettino wciąż walczą o pierwsze miejsce w grupie, by na wiosnę uniknąć starcia z teoretycznie silniejszą drużyną.

W pierwszym meczu w Londynie „Koguty” wygrały 3:1. Dwa gole zdobył wtedy Harry Kane. Od paru miesięcy Anglik jest łączony z Realem Madryt. Sam piłkarz nie jest jednak zainteresowany ewentualnymi przenosinami na Santiago Bernabeu. – Moim celem jest to, by całą piłkarską karierę spędzić w Tottenhamie. Mamy mocny zespół, świetnego menedżera i obiekty treningowe na najwyższym poziomie. Wkrótce przeniesiemy się na nowy stadion. W tym momencie wszystko w klubie jest dla mnie idealne – oznajmił 24-latek.

Dotychczas w wyjazdowych starciach z niemieckimi zespołami Tottenham mierzył się osiem razy. Wygrał tylko raz. W sezonie 2006/2007 w Pucharze UEFA z Bayerem Leverkusen (1:0).

Liga Mistrzów: kto wygra mecz Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur?

Borussia Tottenham. Przewidywane składy:

Borussia: Bürki - Toljan, Bartra, Zagadou, Guerreiro - M. Götze, Weigl, Dahoud - Yarmolenko, Aubameyang, Philipp

Tottenham: Lloris - Sanchez, Dier, Vertonghen - Aurier, Winks, Dembele, D. Rose - Eriksen, Alli - H. Kane

Forma w ostatnich spotkaniach:

Borussia Dortmund:
VfB Stuttgart - Borussia Dortmund 2:1 (17 listopada 2017)
Borussia Dortmund - Bayern Monachium 1:3 (4 listopada 2017)
APOEL - Borussia Dortmund (1 listopada 2017)

Tottenham Hotspur:
Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur 2:0 (18 listopada 2017)
Tottenham Hotspur - Crystal Palace 1:0 (5 listopada 2017)
Tottenham Hotspur - Real Madryt 3:1 (1 listopada 2017)

Mecz Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur TRANSMISJA TV

Mecz Ligi Mistrzów Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur będzie pierwszym wydarzeniem sportowym transmitowanym w Polsce w jakości 4K. Platforma nc+ jako pierwsza w Polsce udostępni swoim klientom transmisje wydarzeń sportowych z wykorzystaniem tej technologii. Transmisja w jakości 4K w CANAL+ Now. Mecz także w CANAL+ Sport. Początek we wtorek o godzinie 20:45. Starcie Borussii z Tottenhamem skomentują Marcin Rosłoń i Maciej Murawski. W internecie mecz będzie można obejrzeć w CANAL+ Online.