Borussia Moenchengladbach 3 - 1 Bayern Monachium

Borussia Moenchengladbach

3

Bayern Monachium

1

• Koniec!! Bayern przegrywa po raz pierwszy w tym sezonie! Świetny mecz Borussii Moenchengladbach! Dziękujemy za uwagę!

• Bawarczycy dążą do zdobycia kontaktowej bramki, ale bezskutecznie.

• Za Stindla melduje się Thorgan Hazard.

• Nic i nikt gospodarzom nie odbierze tryumfu nad Bayernem!

• Drmić zmienia Raffaela.

• Rafinha ostro faulował rywala. Żółta kartka to minimum!

• Schulz zmienia Dahouda.

• Nic z tego, Sommer broni po raz enty skutecznie.

• Bayern stara się przycisnąć, kolejny korner dla gości.

• Francuza zabrał się pod bramkę Sommera po podaniu Vidala i z kilku metrów zmniejsza prowadzenie gospodarzy!

• GOOOOL! FRANCK RIBERY!

• Coman przełożył piłkę z prawej nogi na lewą, a uderzenie Francuza o centymetry minęło prawe okienko bramki gospodarzy!

• Ribery indywidualnie szarżował i wywalczył korner.

• Ribery zmienia Lewandowskiego. Słaby mecz snajpera Bayernu.

• Stindl powalił Polaka i otrzymał żółtą kartkę.

• Szok, szok i niedowierzanie. Czy Bayern się podniesie?

• Lewandowski z impetem uderzył piłkę głową, ale pewnie broni uderzenie Polaka Sommer.

• Kapitalne podanie Wendta, a Johnson w sytuacji sam na sam podwyższa na 3:0! CO SIĘ DZIEJE!!!

• GOOOL! FABIAN JOHNSON!!!

• Rode zmienia Alonso.

• Stindl wykorzystuje podanie jednego z kolegów i z kilku metrów pokonuje Neuera! Sensacja!

• GOOOOOL!!! LARS STINDL!!!!

• Piekna wymiana podań pomiędzy Raffaelem, Stindlem, a Korb wsytuacji sam na sam nie trafia! Interweniuje Neuer, a piłka jeszcze ociera się o poprzeczkę!

• Lahm przerywa kontrę gospodarzy.

• Coman zablokowany, ale przy piłce dalej Bawarczycy.

• Bayern się męczy. Czy Guardiola odpowiednio zareaguje?

• Raffael brzydko faulował odciętego od gry Lewandowskiego.

• Rafinha skutecznie przerywa atak gospodarzy.

• Bayern musi się otworzyć. gospodarze natomiast bardzo dobrze się czują w dzisiejszym spotkaniu.

• Boateng ratował się wybiciem piłki na korner.

• Raffael wyłożył piłkę do Wendta, a Szwed ładnym, mierzonym strzałem z 10. metra pokonał Neuera!

• GOOOOOOL! OSCAR WENDT!

• Coman ograł rywala, ale potem już źle zagrał w szesnastkę.

• Prostopadła piłka do Muellera, ale ten nie opanował piłki.

• Dosyć mizerne tempo pierwszych minut. Czekamy na ciekawsze akcje!

• Oba zespoły przystąpiły do zawodów bez zmian.

• Od środka zaczynają goście! Gramy!

• Bez bramek do przerwy!

• Dahoud dopadł do wybitej piłki i huknął z daleka, ale wysoko nad bramką.

• Coraz bliżej końca pierwszej odsłony,a na Borussia Park nadal bez bramek.

• Kontra gości, ale do podania Comana nie dopadł Mueller.

• Vidal centrował z rzutu wolnego, ale piłkę łapie Sommer.

• Nico Elvedi zmusił do interwencji Neuera, ale na tablicy wyników nadal bez bramek.

• Gospodarze przetrwali napór mistrza Niemiec i nieźle sobie poczynają na murawie.

• Kolejna akcja Borussii, ale jeden z zawodników został zablokowany.

• "Źrebaki" wywalczyły korner, ale Lewandowski wybił piłkę zacentrowaną w szesnastkę Bawarczyków.

• Po chwili gospodarze ponownie zamknęli Bayern, ale znów finał akcji był słaby. Od rzutu wolnego zacznie Neuer.

• Bardzo dobra akcja gospodarzy, ale Mahmoud Dahoud źle zagrał na prawe skrzydło.

• Fabian Johnson zacentrował w pole karne, a tam Korb przestrzelił, w lepszej sytuacji był Stindl.

• Coman zablokowany, a Francuz mógł podać do Polaka.

• Sommer, ale robinsonada! Szwajcar broni uderzenie Lewandowskiego, kolejny strzał ląduje na słupku, a trzecia próba ląduje w rękawicach bramkarza gospodarzy!

• Bayern jest zespołem lepszym, czekamy na bramki.

• Benatia strzelił głową w środek bramki po zagraniu z rzutu wolnego.

• Słabo rozegrany stały fragment gry, ale nadal przy piłce piłkarze z Monachium.

• Bramkarz gospodarzy po raz kolejny interweniuje, do odbitej piłki dopadł Coman i będzie następny korner.

• Mueller otrzymał piłkę od Vidala, ale z 10. metra trafił prosto w Sommera!

• Kapitalna akcja Bawarczyków, a strzał "Lewego" z kilku metrów broni Sommer! Polak był w bardzo trudnej sytuacji!

• Sommer bez problemu łapie futbolówkę.

• Rafinha wywalczył drugi rzut rożny dla przyjezdnych.

• Piłka powędrowała w szesnastkę M'Gladbach, a tam Lewandowski sygnalizuje zagranie ręką jednego z rywali.

• Dośrodkowanie w pole karne Raffaela, ale nikt z jego kolegów nie dopadł do piłki.

• Javi Martinez dopadł do futbolówki zagrywanej z narożnika, ale uderzył piłkę głową nad bramką gospodarzy.

• Bawarczycy wywalczyli korner.

• Czekamy na sytuacje bramkowe. Na razie Bayern nie szturmuje jakoś bramki Yanna Sommera.

• Od początku dłużej przy piłce utrzymuje się piłkarze mistrza Niemiec, ale można było się tego spodziewać, jak z reszta w każdym meczu Bayernu.

• Rafinha przerwał akcję gospodarzy. Świetna interwencja defensora Bayernu.

• Borussia ubrana dziś na biało, a goście w jednolitych czerwonych strojach.

• Benatia ostro potraktował rywala! To powinna być kartka i jest!

• Raffael przejął futbolówkę w środku pola, a następnie popędził na bramkę przyjezdnych. Strzał Brazylijczyka obronił bez problemu Manuel Neuer.

• Od środka rozpoczynają gospodarze! Gramy!

• Świetna atmosfera na Borussia Park! Felix Zwayer wyprowadza obie jedenastki!

• Ławka rezerwowych gości: Ulreich, Ribéry, Kirchhoff, Rode, Badstuber, Kimmich.

• Rezerwowi Borussii: Sippel, Brouwers, Drmić, Hazard, M. Schulz, Jantschke, Hrgota

• Do spotkania jeszcze 20 minut, a więc zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią hitowego pojedynku 15. serii Bundesligi.

Borussa M'Gladbach-Bayern LIVE! Trudny rywal Lewandowskiego i spółki

• Witamy serdecznie na relacji live ze spotkania Borussia M'Gladbach - Bayern Monachium. Bohaterowie dzisiejszego pojedynku rozpoczną bój na Borussia Park o 15:30!