Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 0 Arka Gdynia

Arka Gdynia

0

• To tyle na dziś, za uwagę dziękuje Piotr Bernaciak, kłaniam się!

• Termalica nie grała lepiej od Arki, ale po dwóch golach zgarnia dzisiaj trzy punkty, Arka wraca do domu bez niczego!

• Koniec meczu w Niecieczy! Termalica wygrywa z Arką na inaugurację Ekstraklasy!

• W ostatniej minucie przed szansą stanął ponownie Samuel Stefanik, ale strzał zmierzający do bramki wybił obrońca!

• Trzy minuty doliczone przez sędziego.

• W końcowych minutach z kartką jeszcze Vlastimir Jovanović.

• Do rzutu wolnego podszedł... Artem Putiwcew, ale trafił tylko w mur.

• W odpowiedzi dośrodkowuje Rashid Yussuff, ale z takimi podaniami Dariusz Trela nie ma większych problemów.

• Dwójkowa akcja Wojciecha Kędziory z Vlastimirem Jovanoviciem przy narożniku boiska zakończona niecelną wrzutką tego pierwszego.

• Żółtą kartką ukarany Mateusz Szwoch za faul na Vlastimirze Jovanoviciu.

• Gol z niczego, aktywny w drugiej połowie meczu były piłkarz Podbeskidzia podwyższa prowadzenie gospodarzy, piłka jest niesprawiedliwa!

• GOOOOL! SAMUEL STEFANIK!!!

• Ostatnia już zmiana w tym spotkaniu. Boisko opuścił Yannick Kakoko, zastąpił go Rashid Yussuff.

• Bardzo niecelne uderzenie Samuela Stefanika z woleja sprzed szesnastki.

• Ostatnia zmiana w drużynie Słoników - David Guba zmieniony przez Wojciecha Kędziorę.

• Rzut rożny dla Termaliki, Samuel Stefanik dośrodkowuje piłkę na głowę Patryka Fryca, ale strzał głową był bardzo niecelny.

• Trener Grzegorz Niciński wpuszcza na boisko Adriana Błąda w miejsce Miroslava Bożoka.

• Żółtą kartką ukarany Miroslav Bożok.

• Rzut wolny dla Arki w środku pola, przy piłce Yannick Kakoko.

• Goście wciąż przeważają, ale za długo rozgrywają piłkę w środku pola - tu potrzebny jest zryw.

• Rafał Siemaszko zmienia Dariusza Zjawińskiego.

• W odpowiedzi przeciągnięte dośrodkowanie Marcusa, po nieudanej centrze piłka trafia w rękawice Dariusza Treli.

• Rzut wolny i dośrodkowanie w pole karne Arki nie sprawiło obrońcom gości żadnego problemu.

• Samuel Stefanik próbował rozruszać kontratak gospodarzy, ale jego dośrodkowanie wyłapał Konrad Jałocha.

• Za mocne dośrodkowanie w kierunku dalszego słupka na głowę Dariusz Zjawiński, ten główkuje ponad poprzeczką,

• Marcin Warcholak uderza prosto w mur, będzie rzut rożny.

• Dariusz Zjawiński faulowany 20 metrów od bramki Słoników, doskonała okazja dla Arki!

• Drugą połowę również rozpoczynamy od nawałnicy ataków gdynian.

• Długo konstruowana akcja Arki zakończona niecelnym strzałem.

• ...a Sebastian Ziajka pojawił się na boisku zmieniając Patrika Misaka.

• Samuel Stefanik zmienił Martina Juhara...

• Gra wznowiona, drugie 45 minut rozpoczęła Arka Gdynia! W przerwie dwie zmiany...

• Na początku przewagę mieli gospodarze, z czasem to goście przejęli inicjatywę i to oni dochodzą do groźniejszych szans strzeleckich, mimo wszystko to Termalica prowadzi po bramce Gutkovskisa. Za chwilę druga połowa!

• Sędzia nie przedłużył pierwszej połowy ani o minutę. Koniec pierwszych 45 minut.

• Jeszcze jeden strzał Arki, Mateusz Szwoch strzela sprzed pola karnego, ponad poprzeczką.

• Celne dośrodkowanie Marcina Warcholaka z lewej strony w pole karne Słoników, ale Marcus i Zjawiński nie zrozumieli się i żaden z nich nie zdołał oddać strzału.

• Jeszcze jedno dośrodkowanie Marcusa, ale ponownie łapie je Trela.

• Od dobrych kilkunastu minut to Arka przejęła kontrolę nad spotkaniem, Termalica nie atakuje prawie wcale, długie piłki w kierunku Gutkovskisa są skazane na niepowodzenie.

• Świetna interwencja Dariusza Treli! Po rzucie rożnym piłka trafia pod pole karne, gdzie do piłki dopadł Marcus Vinicius, ale mocny strzał bezbłędnie obronił nowy bramkarz Termaliki!

• Faulowany Marcus Vinicius, dobra okazja do dośrodkowania.

• Jeszcze jeden strzał z dystansu Arki Gdynia, strzelał Yannick Kakoko, ale niecelnie.

• W polu karnym przewraca się Miroslav Bożok, sędzia uznał, że zawodnik Arki nie był faulowany.

• Mocne uderzenie Marcusa Da Silvy w pełnym biegu, ale Dariusz Trela nie miał problemów z uderzeniem w środek bramki.

• Miroslav Bozok zatrzymuje Davida Gubę, który chwilę wcześniej popisał się dobrym odbiorem.

• Dalibor Pleva z żółtą kartką za zatrzymanie kontry Arki Gdynia.

• Tadeusz Socha blokuje dośrodkowanie Martina Juhara z lewego skrzydła, rzut rożny dla Termaliki.

• Po kilku minutach naporu Arki teraz to Termalica znów prowadzi grę, ale póki co bez zagrożenia w polu karnym gdynian.

• Odważna próba Antoniego Łukasiewicza sprzed pola karnego, ale wychowanek warszawskiej Polonii włożył w ten strzał za dużo siły.

• Przez pierwszy kwadrans przeważają gospodarze. Kontrataki gości są dość nieporadne i powolne.

• Ciekawe dośrodkowanie Dariusza Zjawińskiego, ale stojącego pod bramką Marcusa ubiegł Kornel Osyra.

• Piłka trafia na lewe skrzydło do Marcina Warcholaka, ten wywalczył jedynie aut, po chwili piłka wraca do gospodarzy.

• Wielkie zamieszanie pod polem karnym gdynian, piłka trafia pod pole karne, tam jeden z niecieczan dośrodkowuje ją na głowę Gutkovskisa, Łotysz popisuje się piękną główką, Konrad Jałocha był bez szans!

• GOOOOL!!! TERMALICA PROWADZI!!! VLADISLAVS GUTKOVSKIS!

• Piłka jeszcze raz trafia w pole karne Arki, ale tam strzał z siedmiu metrów blokuje Tadeusz Socha.

• Odpowiadają gospodarze, ale dośrodkowanie pada łupem Konrada Jałochy.

• Pierwszy strzał na bramkę w meczu oddaje Mateusz Szwoch, jednak uderzenie nie sprawiło większych problemów Dariuszowi Treli.

• Gutkovskis fauluje Tadeusza Sochę w środku pola.

• Gramy, przy piłce Termalica Nieciecza!

• Piłkarze już ustawieni w tunelu, za moment gramy.

• Piłkarze kończą już rozgrzewkę, za kilkanaście minut zaczynamy!

• Rezerwowi Arki Gdynia: Pavels Steinbors, Krzysztof Sobieraj, Adrian Błąd, Rafał Siemaszko, Adam Marciniak, Rashid Yussuff i Przemysław Stolc.

• Rezerwowi Bruk-Bet Termaliki Nieciecza: Krzysztof Pilarz, Sebastian Ziajka, Samuel Stefanik, Bartłomiej Smuczyński, Pavol Stano i Mateusz Kupczak.

• Do meczu coraz mniej czasu, zapoznajmy się więc z rezerwowymi obu drużyn.

• Dzisiejsze spotkanie sędziować będzie Pan Paweł Raczkowski z Warszawy.

• Dzisiaj zmierzą się beniaminkowie Ekstraklasy z dwóch sezonów - gospodarze z poprzedniego, goście z obecnego. Jesteśmy bardzo ciekawi gry Arki Gdynia w Lotto Ekstraklasie.

• Co ciekawe, w jedenastce Termaliki jest aż siedmiu obcokrajowców.

• Oto obie jedenastki!

• Dzień dobry, zapraszamy na poniedziałek z Lotto Ekstraklasą, już za niecałą godzinę rozpoczyna się mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia! Na relację na żywo zaprasza Piotr Bernaciak, witam serdecznie!