Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3 - 2 Cracovia

3 1 połowa

Cracovia

2

• Koniec meczu! Bruk-bet pokonuje Cracovię 3:2!

• Pilarz wyszedł do wrzutki ale minął się z piłką. Było groźnie, skończyło się na rzucie rożnym. Po dośrodkowaniu przewrócił się w polu karnym Szczepaniak, ale sędzia nie dopatrzył się faulu. Słusznie.

• Cracovii pozostały dwie minuty doliczonego czasu na zdobycie wyrównującej bramki!

• Dąbrowski pokonuje Pilarza pewnym strzałem z karnego w środek bramki!

• Jest szansa na gola kontaktowego! Karny dla Cracovii!

• Coraz mniej czasu ma Cracovia na zdobycie gola, a do remisu potrzebuje przecież dwóch. Tylko kataklizm może odebrać zwycięstwo Termalice.

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Kędziorę zmienia Szarek.

• Cracovia praktycznie nie opuszcza połowy Termaliki, ale nie przynosi to żadnych wymiernych efektów. Mozolne budowanie ataków i wrzutki, które nie znajdują wykończenie, tak w tej chwili wygląda gra "Pasów".

• Wrzutka w pole karne Termaliki i piłka wybita na korner. Po dośrodkowaniu piłka wybita przed pole karne, nie udało się jednak wyprowadzić Słonikom kontry.

• Szczepaniak zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Piłka sunęła po ziemi, ale nie dał się zaskoczyć Pilarz.

• Zmiana w Cracovii. Vestenicky zmienia Jendriska

• Kolejna dogodna okazja Cracovii! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał głową oddał Covilo, jednak piłka minimalnie minęła bramkę!

• Termalika ogranicza się do głębokiej defensywy i czeka na okazje do kontry.

• Cracovia atakuje coraz śmielej. Raz po raz suną akcje skrzydłami i wrzutki w pole karne.

• Wrzutka Budzińskiego w pole karne z prawej strony, piłka jednak wybita przez obrońców na bezpieczną odległość od bramki.

• Druga zmiana w Termalicę. Stefanik zmienił Gubę.

• Rzut wolny dla Cracovii przed polem karnym gospodarzy. Wrzutka za mocna i od bramki Pilarz.

• Ależ okazja Cracovii i szansa na gola kontaktowego. Poprzeczka ratuje gospodarzy po strzale głową Jendriska.

• Szczepaniak ładnie wymienił piłkę z Budzińskim, jednak nie zdołał zakończyć akcji strzałem.

• Dobra okazja Termaliki, jednak niewykorzystana. Kędziora wbiegł w pole karne i oddał strzał po ziemi, jednak Sandomierski zdołał obronić nogą.

• Jendrisek próbował wdzierać się w pole karne Termaliki lewą stroną, ale został zatrzymany. Szczelna defensywa Słoników.

• Cracovia stara się atakować i walczyć o gola kontaktowego. Na razie bezskutecznie.

• Na drugą połowę nie wyszedł już Mateusz Cetnarski. W jego miejsce zapowiadany Bartosz Kapustka.

• Początek drugiej połowy.

• Na drugą połowę w zespole Cracovii dojdzie chyba do zmiany. Do gry szykowany jest Bartosz Kapustka.

• Zawodnicy wrócili na boisko, za moment początek drugiej połowy. Czy Cracovia zdoła się podnieść?

• Koniec pierwszej połowy! Bruk-Bet - Cracovia 3:1

• Cztery minuty doliczone do pierwszej połowy

• Jovanović ograł przy linii bocznej Jendriska, zagrał w pole karne, gdzie skutecznie piąstkował piłkę Sandomierski

• Szczepaniak po akcji prawą stronę wywalczył rzut rożny. Po stałym fragmencie gry strzelił głową Covilo obok słupka. Niewiele brakowało, aby zdobył bramkę

• Dąbrowski spróbował jeszcze raz strzału z dystansu, jednak ponownie nie trafił w bramkę

• Guba ponownie pokazał, że jest piekielnie szybki, podał do Gutkovskisa, ale Łotysz za długo zbierał się do strzału i zdążył wybić mu futbolówkę wracający Wójcicki

• Najpierw Sandomierski znakomicie obronił strzał Gutkovskisa. Do piłki dopadli jednak gospodarze, zaatakowali jeszcze raz i po zagraniu Guby piłkę do własnej bramki wpakował Litauszki

• W sytuacji kiedy gospodarze stracili gola ucierpiał Trela, który opuści boisko

• Mocny strzał Budzińskiego, bramkarz Trela wypuścił przed siebie i dopadł do niej Jendrisek, który na wślizgu wpakował futbolówkę do siatki. Nie zdążył z asekuracją Osyra

• GOOL! Bruk-Bet - Cracovia 2:1 po trafieniu Erika Jendriska!

• Jendrisek w pojedynku biegowym walczył ze stoperami Bruk-Betu i napastnika Pasów uprzedził Trela

• Gospodarze skutecznie rozbijają w środku pola ataki Pasów

• Gospodarze krótko rozegrali rzut wolny, potem dośrodkowali piłkę w pole karne, minął się z nią Sandomierski, a futbolówkę przed bramkę zgrał Osyra. Kupczak bez problemu trafił do siatki

• GOOL! Bruk-Bet prowadzi już 2:0! Bramka Mateusza Kupczaka!

• Kolejna akcja Guby, którego dośrodkowanie tym razem pewniej zatrzymał Litauszki

• Guba ruszył prawą stronę, wpadł w pole karne, zagrał wzdłuż bramki, a tam piłkę na słupek strącił Litauszki. Dużo szczęścia mieli goście

• Covilo skakał do główki, ale Trela wyciągnął ręce i był minimalnie wyżej w powietrzu

• Dąbrowski przedzierał się środkiem pola, ale zatrzymał go Jovanović, któremu pomagał jeszcze Kędziora

• Guba ruszył prawą stroną, ale znowu nie wyszło mu dośrodkowanie w pole karne

• W podbramkowym zamieszaniu piłka szczęśliwie trafiła pod nogi Gutkovskisa, który spokojnie z bliska pokonał Sandomierskiego. To jego drugi gol w tym sezonie

• GOOOL! Bruk-Bet prowadzi 1:0 po golu Vladislavsa Gutkovsiska!