Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 - 3 Korona Kielce

1

Korona Kielce

3

• Ja się już z Państwem żegnam. Zapraszam do śledzenia naszych pozostałych relacji a ja życzę miłego wieczoru!

• Piłkarze Korony kolejny raz dowiedli, iż nasza liga jest nieprzewidywalna. Skazywani na porażkę piłkarze Korony pokonali na wyjeździe zespół z Niecieczy 1:3. Można już śmiało mówić o kryzysie w drużynie prowadzonej przez Czesława Michniewicza, która nie przegrała 3 ostatnie spotkania. Natomiast Korona zdobywa bardzo ważne punkty dzięki którym opuszcza miejsce spadkowe a w dole tabeli robi się coraz większy ścisk.

• Koniec meczu.

• Jeszcze żółta kartka dla Gabovsa. Rzut wolny dla Termalici nie przynosi żadnych korzyści i sędzia gwiżdże po raz ostatni.

• Korone w ostatnich minutach dopadła niemoc i w ataku cały czas piłkarze Termalici ale wciąż bez pomysłu na pokonanie Małkowskigo.

• 3 minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry. Zmiana w zespole Korony. Z boiska schodzi Przybyła w jego miejsce delegowany do gry został Michał Mokrzycki.

• Serhij Pyłypczuk schodzi z boiska w jego miejsce pojawia się Tomasz Zając.

• W polu karnym faulowany był Gergel ale sędzia tego nie widział i gramy dalej.

• Najpierw przed polem karnym wywracał się Gergel ale sędzia nie użył gwizdka, strzelać próbował jeszcze Putiwcew ale trafił w jednego z obrońców Korony. Piłka wróciła pod nogi piłkarzy piłkarzy z Niecieczy, którzy próbowali dośrodkowania do którego wyskoczył Putiwcew ale nie trafił w światło bramki.

• Już chyba nawet piłkarze Termalici nie liczą na zwycięstwo i widać że atakują bez przekonania.

• Na stadionie w Niecieczy zasiadło dzisiaj 4984 widzów.

• Ponownie bardzo ładnie na lewej stronie zachował się Grzelak podał do Przybyły ten nie dokładnie przyjął i obrońcy Termalici wybijają piłkę.

• Pozostało 10 minut do końca regulaminowego czasu gry.

• Przybyła został stratowany przez Stano ale sędzia pozostaje nie wzruszony.

• Piłkarze Korony wcale nie zwalniają tempa i ponownie kontrują akcję na połowie gospodarzy.

• Fantastyczną akcją popisał się Możdżeń. Ładnie uciekł obrońcom gospodarzy po czym dokładnie dośrodkował na głowę Aankoura. Kolejny błąd defensywy Termalici.

• Jeszcze jedna zmiana boisko opuścił Guba a na placu gry pojawia się Gutkovskis.

• Widać że piłkarze Korony mają ogromną ochotę grać w piłkę. Po strzelonej bramce nie mają zamiaru się cofnąć i ponownie odważnie atakują bramkę gospodarzy.

• Kolejna zmiana w zespole gospodarzy. Z boiska schodzi Misak w jego miejsce pojawia się Juhar.

• Na lewej stronie boiska znalazł się Rafał Grzelak, dokładnie dośrodkował w pole karne "Słoników" wprost na głowę Serhija Pyłypczuka. Trzeba zwrócić uwagę, iż w tej akcji fatalnie zachowała się obrona gospodarzy, a szczególnie Guilherme, który nawet nie próbował przeszkadzać strzelcowi bramki.

• Gol!!!!!!!!!! Strzelcem Serhij Pyłypczuk

• Bardzo ładnie bije rzuty wolne Palanca. Jeden już dzisiaj przyniósł korzyści zespole Korony.

• Palanca zagrywa mocno w pole karne i piąstkuje Pilarz.

• Rzut rożny dla Korony.

• Piłkarze Korony ustawiają atak pozycyjny.

• Gergel pokusił się o bezpośredni strzał na bramkę. Piłka minęła bramkę o kilkanaście centymetrów.

• Faulowany Gergel i będzie rzut wolny dla Termalici.

• Czesław Michniewicz szybko reaguje na osłabienie swojego zespołu i wprowadza obrońcę. Stefanik opuszcza boiska w jego miejsce pojawia się Fryc.

• Znów do dośrodkowania najwyżej wyskoczył Dejmek ale tym razem nie dokładnie.

• Niezłe dośrodkowanie Grzelaka i obrońca gospodarzy wybija na rzut różny.

• Co Pleva wyprawia. Tym razem spóźniony fauluje od tyłu Pyłypczuk za co zostaje ukarany czerwoną kartką. Goście będą grali w przewadze.

• Niesamowite co dzieje się na stadionie w Niecieczy. Palanca strzela ale na drodze piłki do bramki staje Pilarzy i nadal mamy 1:1.

• Stało się coś nie zrozumiałego w polu karny Termalici. Pleva karygodnie zachował się w polu karnym i zapaśniczym chwytem powalił zawodnika gości. Sędzia wskazuje na wapno.

• Stało się coś nie zrozumiałego w polu karny Termalici. Pleave karygodnie zachował się w polu karnym i zapaśniczym chwytem powalił zawodnika gości. Sędzia wskazuje na wapno.

• Kolejny stały fragment gry dla Korony. Palanca kolejny raz ładnie dośrodkował ale tym razem tylko rzut rożny.

• Tym razem Termalica próbowała ataku prawą stroną boiska. Guilherme głęboko dośrodkował ale z piłką minął się Guba.

• Guba na prawej stronie boiska szukał krótki podaniem partnera ale piłka trafiła wprost pod nogi obrońcy Korony.

• Rozpoczęła się druga połowa spotkania.

• Zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Jesteśmy świadkami naprawdę ładnego widowiska w Niecieczy i miejmy nadzieję że druga połowa będzie równie emocjonująca.

• Jeszcze w ofensywie chciał się pochwalić Guilherme ale z jego strzałem żadnych problemów nie miał Małkowski.

• Jovanowic ładnie się zastawił z piłką i wymusił na sobie faul za który sędzie ukarał Pylypczuka żółtą kartką.

• Goście szybko chcieli wrócić na prowadzenie. Kolejny błąd Guby wykorzystuje Grzelak lecz jego dośrodkowania w pole karne nikt nie zamykał.

• Z prawej strony dośrodkował Misak w polu karnym fantastycznie odnalazł się Vlastimir Jovanović, który strzałem głową pokonuje Zbigniewa Małkowskigo. W tej sytuacji nie najlepiej zachował się chwalony przeze mnie Rymaniak.

• Termalica wyrównuje!

• Gabovs stracił piłkę na rzecz Misaka, ten pośpieszył się z dośrodkowaniem w pole karne i bez najmniejszych problemów piłkę łapie Małkowski

• Teraz Misak indywidualną akcją chciał przywrócić nadzieje Termalici, minął 4 zawodników Korony podał do Gergela, który przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Małkowski wyszedł z własnego pola karnego długim podaniem chciał uruchomić Przybyłę , który wywalczył rzut rożny na połowie gospodarzy.

• Krótko rozegrany rzut wolny, strzału z dystansu próbował Grzelak ale trafił wprost w wychodzących z muru zawodników gospodarzy.

• Faulowany Przybyła i mamy kolejny rzut wolny w dla Korony. Do bramki Pilarza około 20 metrów.

• Tym razem do piłki doszedł Rymaniak ale strzał zbyt nie dokładny.

• Aankour ładnie oszukał Pavola Stano i wywalczył rzut rożny.

• Samuel Stefanik próbował strzałem z dystansu zaskoczyć Zbigniewa Małkowskigo ale strzelił nie dokładnie.

• Gospodarze szybko chcą wyrównać wynik spotkania ale na razie nie mają pomysłu na przełamanie szyków obronnych gości, których obrona spisuje się bez zarzutu.

• Palanca ruszył szybko do ataku prawą stroną boiska ale żaden z kolegów z drużyny nie przyszedł mu z pomocą musiał zwolnić tempo akcji dzięki czemu piłkarze "Słoników" mogli spokojnie ustawić się w obronie.

• Piękne dośrodkowanie z rzutu wolnego Palanci do piłki najwyżej wyskoczył Radek Dejmek i precyzyjnym strzałem głową pokonał Krzysztofa Pilarza. Miejmy nadzieję że dzięki tej bramce mecz zrobi się jeszcze ciekawszy.

• Bardzo ważny gol dla Korony. Mimo dobrej gry gospodarzy to goście otwierają wynik spotkania.

• Kolejny rzut wolny dla Korony.

• Mimo optycznej przewagi Temralici posiadanie piłki w 20 minucie wynosi 52%-48%.

• Palanca z prawej strony boiska dośrodkował na pamięć w pole karne, do przewrotki złożył się Aankour lecz uderzył zbyt słabo aby zaskrzyć obronę gospodarzy.

• Ostatnie wyniki Korony ewidentnie dodają wiatru w żagle piłkarzom Termalici , którzy szybko chcą strzelić bramkę i odważnie atakują bramkę Korony, natomiast goście mają bardzo dużą ochotę na grę, dużo biegają i ładnie powstrzymują ataki Gospodarzy - zapowiada się na prawdę ładne widowisko.

• Nie dokładnie rozegrany rzut rożny przez Guilherme z kontratakiem próbują wyjść goście na wysokości połowy boiska piłkę stracił Aankour dzięki czemu w świetnej sytuacji znalazł się Guba. Jego strzał był daleki od doskonałości i od własnej bramki rozpocznie Zbigniew Małkowski.

• Gergel dośrodkowuje mocno w pole karne do piłki wyskakuje jeden z obrońców Korony i wybija piłkę na rzut rożny.

• Rymaniak zbyt wysoko podniósł nogę i tym razem od rzutu wolnego rozpoczną piłkarze Czesława Michniewicza.

• Palanca mocno dośrodkował w pole karne, do piłki najwyżej wyskoczył Putiwcew i zażegnał niebezpieczeństwo spod własnej bramki.

• Piłkarze Korony rozpoczną od rzutu wolnego na połowie zespołu z Niecieczy.

• Teraz Gergel chciał zaskoczyć bramkarza gości strzałem z dystansu ale piłka ląduje prosto w rękach Zbigniewa Małkowskigo.

• Pleva długim podaniem chciał uruchomić Misaka ale zagrał trochę za mocno.

• Gospodarze od pierwszych minut chcą narzucić swój styl gry.

• Pierwszy rzut wolny dla gospodarzy. Mocno wrzucona piłka w pole karne gości nie przynosi żadnych korzyści. Z kontrą próbowali wyjść goście ale pogubili się wyprowadzając atak. Ponownie w ataku "Słoniki".

• Mecz się właśnie rozpoczął.

• Gospodarze jako jedyny zespół Lotto Ekstraklasy nie przegrał jeszcze meczu na własnym stadionie natomiast drużyna gości w dwóch ostatnich pojedynkach z drużynom Bruk-Bet Termalici nie straciła bramki. Jak będzie dzisiaj przekonamy się już za 30 minut.

• Drużyna z Kielc przegrała 6 ostatnich spotkań tracąc, aż 22 bramki w tych spotkaniach. Trudno wierzyć, iż Korona zdoła wywieść choćby jeden punkt z trudnego terenu tym bardziej, iż w ostatnim spotkaniu z Mistrzem Polski prowadzili już 2:0 aby ostatecznie przegrać 2:4 co dodatkowo musiało osłabić morele zespołu z Kielc.

• Drużyna prowadzona przez Czesława Michniewicza po bardzo udanym początku sezonu straciła rozpęd i nie potrafiła zdobyć kompletu punków w 3 ostatnich meczach ligowych, remisując na własnym stadionie z Jagiellonią Białystok oraz przegrywając swoje mecze z Krakowską Wisłą oraz Piastem Gliwice. W drużynie z Niecieczy nie może wystąpić Kornel Osyra, który musi pauzować po otrzymaniu 4 żółtej kartki w sezonie.

• W pierwszym sobotnim meczu Lotto Ekstraklasy zapraszamy do Niecieczy, gdzie Bruk-Bet Termelica podejmie czerwoną latarnię ligi Koronę Kielce.