Mecz Bruk-Bet Termalica - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać...

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

Wisła Płock

2

• Mecz był słaby i tego nikt nie będzie ukrywał. Brawa jednak dla Wisły Płock, że zdołała odrobić straty z pierwszej połowy. Grę ekipy Jerzego Brzęczka na pewno odmieniło wejście Semira Stilicia. Teraz Nafciarze przynajmniej do poniedziałku wskakują na 6 pozycję! Za uwagę dziękuje Bartłomiej Modzelewski i jednocześnie zapraszam na kolejne relacje na GOL24.pl!

• Koniec! Wisła Płock wygrywa w Niecieczy z Bruk-Betem!

• Jeszcze Konrad Michalak próbował dobić rywala, ale jego strzał był niecelny.

• Jeszcze 3 minuty nadziei Bruk-Betu na remis.

• To musiał być gol! Bartosz Śpiączka uderza głową z 3 metra prosto w poprzeczkę! Fatalnie to marnuje!

• Joona Toivio notuje katastrofalny błąd.... Fin nie trafia w piłkę, do której dopada Merebaszwili i spokojnie kończy akcję dobrym strzałem! Bruk-Bet spada z nieba do piekła!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Giorgi Merebaszwili wyprowadza Wisłę Płock na prowadzenie!

• Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, po którym Semir Stilic oddaje strzał w boczną siatkę! Było bardzo blisko!

• Vlastimir Jovanović zmieniony przez Florina Purece i to była ostatnia roszada w tym meczu.

• Znakomita akcja Konrada Michalaka, który wkłada idealna piłkę Stiliciowi! Bośniak jednak fatalnie kończy całą akcję!

• Czy któraś z drużyny poderwie się jeszcze i zaatakuje bramkę rywala? Na razie wygląda to słabo... Liczymy, że jeszcze jakaś bramka wpadnie.

• Martin Miković otrzymał świetne podanie, ale nie zdołał opanować piłki! Szkoda!

• Bartosz Śpiączka w miejsce Romana Gergela.

• Bardzo dobre uderzenie głowa Stefanika i końcówkami palców wybija piłkę golkiper Wisły!

• Kolejna wymuszona zmiana w ekipie gości. Konrad Michalak wchodzi, a kontuzjowany Nico Varela schodzi.

• Pierwsza zmiana Bruk-Betu. Martin Miković w miejsce Davida Guby.

• Bardzo dobra akcja gospodarzy. Najpierw strzał Samuela Stefanika zostaje zblokowany, ale później już dobitka Szymona Pawłowskiego była bardzo groźna. Szkoda, że minimalnie niecelna.

• Dominik Furman ukarany żółtą kartką i będzie zmuszony pauzować w kolejnym spotkaniu.

• Alan Uryga pakuje piłkę do siatki, ale ....... wcześniej był spalony.

• Świetnie się złożył do strzału Bośniacki pomocnik, piłka odbiła się od poprzeczki, by później wpaść bramki! Chwila zawahania sędziego czy futbolówka przekroczyła linię bramkową, ale arbiter zasłużenie uznał trafienie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ależ bramka Semira Stilicia!

• Zaskakujące uderzenie Romana Gergele, ale radzi sobie z nim Thomas Dähne!

• W przerwie Semir Stilić zmienił Damiana Rasaka.

• No to wracamy na stadion w Niecieczy! Oby na lepszą drugą połowę!

• Bądźmy szczerzy. Oglądamy fatalne widowisko. Mało się dzieje. Bruk-Bet na plus, ponieważ udało im się wykorzystać błąd rywala. Czekamy na drugie 45 minut.

• No i mijają doliczone minuty i Paweł Gil kończy pierwszą odsłonę tego spotkania!

• 2 minuty doliczone do pierwszej części.

• Giorgi Merebaszwili ogląda żółtą kartkę za faul w ofensywie.

• Adam Dźwigała wygrał pojedynek główkowy, tylko że jego strzał ląduje na stoperze Bruk-Betu.

• Damian Szymański oddał bardzo mocny, ale delikatnie niecelny strzał!

• David Guba otrzymał bardzo fajne podanie, tylko że Alan Uryga znakomicie przerwał to zagranie.

• Joona Toivio ukarany żółtym kartonikiem.

• Dobre dogranie Dominika Furmana, po którym w polu karnym gospodarzy zrobiło się niemałe zamieszanie. Szkoda, że Varela wykończył to wszystko słaby strzałem.

• Kolejny bardzo duży błąd Dźwigały. Ma szczęście, że nie zakończyło się to stratą drugiej bramki.

• Szybka, składna akcja Wisły, po której Varela wpada w pole karne i uderza w Jana Muchę.

• W końcu niezła akcja. David Guba minął kilku rywali i oddał strzał. Troszkę za słaby, ale w końcu coś się zadziało.

• Długie podanie - strata - długie podanie - spalony. I tak w kółko. Ciężko się ogląda takie mecze.

• Z obu stron brakuje dokładności podania. Zawsze w ostatnie podanie jest niecelne i cała akcja jest spalona. To jest zdecydowanie do poprawy.

• Igor Łasicki nie da rady kontynuować gry! W jego miejsce wchodzi Damian Byrtek!

• Merebaszwili urwał się lewym skrzydłem, lecz chwilę później został łatwo zneutralizowany.

• Bardzo duży błąd Dźwigały, co skrzętnie wykorzystał Roman Gergel. Były gracz Górnika wyszedł sam na sam z bramkarzem rywala, który obronił jego strzał, ale przy dobitce Stefanika nie miał już szans i mamy 1:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Samuel Stefanik daje prowadzenie gospodarzom!

• Nico Varela minął Jana Muchę! Miał pustą bramkę, lecz wypuścił sobie zbyt mocno i nie mógł wykończyć całej akcji!

• Niezła próba Rafała Grzelaka z półwoleja. Szkoda, że niecelny.

• Samuel Stefanik dograł z rzutu wolnego w pole karne Wisły, ale tam dobrze interweniuje Dźwigała.

• Paweł Gil dał znak do rozpoczęcia meczu i od środka pierwsze kopnięcie notują gracze gospodarzy!

• Obie drużyny opuszczają tunel! Zaraz rozbrzmi pierwszy gwizdek!

• Tylko kilkaset widzów zameldował się na stadionie w Niecieczy. Zima jeszcze tu nie odpuściła. Termometry wskazują obecnie - 8 stopni Celsjusza.

• Oto wyjściowa jedenastka Wisły Płock!

• Tak prezentuje się skład Bruk-Bet Termaliki!

• Wisła Płock mimo dwóch ostatnich porażek (1:2 w Szczecinie z Pogonią i 0:1 z Cracovią u siebie) walczy o awans do grupy mistrzowskiej. Obecnie jest ósma, a na koncie ma jedenaście punktów więcej od Bruk-Betu Termaliki.

• Dla zespołu z Niecieczy to będzie trzeci mecz pod wodzą Jacka Zielińskiego. W poprzednich "Słoniki" pokonały w derbach województwa małopolskiego Sandecją Nowy 1:0, a we wtorek remisowały wyjazdowe spotkanie z Lechią w Gdańsku 2:2. Jak drużyna Zielińskiego spisze się tym razem?

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu inaugurującego 26. kolejkę Lotto Ekstraklasy - w Niecieczy Bruk-Bet termalica zmierzy się z Wisłą Płock.

Kaja Krasnodębska

Mecz Bruk-Bet Termalica - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Sebastian Maciejko

Mecz Bruk-Bet Termalica - Wisła Płock ONLINE. Z pewnością są lepsze sposoby na spędzenie piątkowego wieczoru niż obejrzenie meczu Bruk-Bet Termaliki z Wisłą Płock. Zwłaszcza zimą, gdy termometry wskazują sporo poniżej zera. Mimo nie najciekawszego rywala oraz okrutnych statystyk (w ekstraklasowych starciach między tymi zespołami nigdy nie padł więcej niż jeden gol) najwierniejsi kibice Słoników nie pozwolą sobie na opuszczenie tego spotkania. Relacja na żywo w GOL24!

Mecz Bruk-Bet Termalica - Wisła Płock ONLINE

Ich ulubieńcy wreszcie zaczęli punktować. Efekt nowej miotły wydaje się działać w podtarnowskiej miejscowości. Ponad tydzień temu stery w zespole objął Jacek Zieliński i już zdołał zdobyć cztery oczka.
Eks-szkoleniowiec między innymi Polonii Warszawa czy Cracovii poprowadził swoich podopiecznych do wiktorii z Sandecją, a kilka dni później po heroicznej walce jego zespół wywiózł remis także z Gdańska. Losy tego spotkania rozgrywały się praktycznie do ostatnich sekund. To Słonie pierwsze wyszły na prowadzenie dzięki bramce Romana Gergela, lecz później dwa gole gospodarzy sprawiły, że niecieczanie punkt wywalczyli dopiero w doliczonym czasie gry. Bohaterem zespołu stał się sprowadzony zimą Joona Toivio.

Znacznie gorzej 25. kolejkę wspominać mogą płocczanie. Przed niezwykle ubogą publicznością (na stadionie pojawiło się zaledwie 899 osób) przegrali z plasującą się niżej w ligowej tabeli Cracovią. Decydujące trafienie Krzysztofa Piątka padł w drugiej połowie. W tamtym spotkaniu Nafciarze stracili nie tylko trzy oczka, ale też Arkadiusza Recę. Grający na lewej obronie defensor zderzył się głową z Mathiasem Finkiem, stracił świadomość i musiał zostać zniesiony na noszach. Według podawanych przez klub informacji 22-latek powrócił już do treningów, jednak jego występ w Niecieczy wciąż stoi pod znakiem zapytania.

Z pewnością zabraknie natomiast Patryka Stępińskiego oraz Kamila Sylwestrzaka. Obrońcy już jakiś czas zmagają się z urazami. Podobnie jak Vladislavs Gutkovskis. Łotysz ponownie nie pomoże swoim kolegom w ligowym boju. A prawdę mówiąc skuteczny napastnik bardzo by im się przydał. Przed startem 26. rundy spotkań plasują się na 14. pozycji w ligowej tabeli. Nad strefą spadkową, w której znajdują się Sandecja oraz Pogoń mają zaledwie jedno oczko przewagi. Ewentualne zwycięstwo nad Nafciarzami pozwoliłoby im chociaż na kilkanaście godzin wyskoczyć sporo w górę. Podopieczni Jacka Zielińskiego mogliby znaleźć się nawet na jedenastej pozycji.

Wisła wciąż przebywa w grupie mistrzowskiej. Nie może czuć się tam jednak pewnie. Od dolnej ósemki dzielą ją tylko dwa punkty - znacznie mniej niż traci w tej chwili do ścisłej czołówki. Jeżeli chce uniknąć walki o utrzymanie, teraz nie może pozwolić sobie na potknięcia. Zwłaszcza ze słabszymi na papierze rywalami.

Jesienią lepsi okazali się płocczanie. Po goli Nico Vareli pokonali rywali 1-0. Tym samym przedłużyli passę ekstraklasowych meczów z Bruk-Betem bez porażki. W najwyższej klasie rozgrywkowej jeszcze im nie ulegli. W bojach między tymi ekipami nigdy nie padła też więcej niż jedna bramka.

Sonda

Kto wygra mecz Ekstraklasy: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock?

Sędzia:

Paweł Gil (Lublin)
To jego czwarte spotkanie z ekipą Słoników. Jak dotąd w jego obecności Bruk-Bet nie zdołał jeszcze zwyciężyć, zdobywając w tym czasie zaledwie jeden punkt. W ramach drugiej kolejki zremisował z Zagłębiem Lubin. Później uległ już Sandecji Nowy Sącz oraz poznańskiemu Lechowi. Zupełnie inne wspomnienia z sędzią Gilem wiązać mogą Nafciarze. Oni w dwóch prowadzonych przez niego meczach uzbierali sześć punktów pokonując Kolejorza i Arkę Gdynia.

Nieobecni:

Bruk-Bet Termalica Nieciecza Vladislavs Gutkovskis (kontuzja)
Wisła Płock Patryk Stępiński, Kamil Sylwestrzak, Arkadiusz Reca (urazy)

Forma w poprzednich meczach:

Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-2 (Gergel, Toivio)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1-0 (Basta sam.)
Górnik Zabrze - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3-0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce 0-3
Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3-1 (Putivtsev)

Wisła Płock
Wisła Płock - Cracovia 0-1
Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2-1 (Łasicki)
Wisła Płock - Zagłębie Lubin 2-0 (Kante x2)
Wisła Płock - Górnik Zabrze 4-2 (Kante x2, Michalak, Szymański)
Legia Warszawa - Wisła Płock 0-2 (Varela, Czerwiński sam.)

Ostatnie bezpośrednie starcia:

1 października 2017: Wisła Płock - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-0 (Varela)
11 marca 2017: Wisła Płock - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-0 (Szarek sam.)
23 września 2016: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock 0-0

Mecz Bruk-Bet Termalica - Wisła Płock TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu od godziny 17:30 w Eurosporcie 2. Początek transmisji ze spotkania w Niecieczy od 17:55. W internecie mecz będzie można obejrzeć na żywo w eurosport.player oraz ipla.tv.

18:00 mecz Bruk-Bet Termalica - Wisła Płock