Mecz Chelsea Londyn - AS Roma ONLINE. Gdzie oglądać w...

Chelsea Londyn

3

AS Roma

3

• Na dzisiaj to wszytko Chelsea remisuje z Romą 3:3 !!! Dziękuję za uwagę !!! Dobranoc.

• To był MECZ przez wielkie M!!! Kapitalne widowisko, wspaniałe gole, dramaturgia!! Nic tylko rozpływać się i oczekiwać więcej takich spotkań!

• KOOOONIEC !!!! Ostatni gwizdek arbitra i szalone spotkanie dobiegło końca !

• Gramy jeszcze przez 4 minuty.

• Czas na ostatnią zmianę w Romie. Boisko opuszcza Perotti, w jego miejsce wchodzi El Shaaraway.

• Końcowe minuty meczu. Czy któraś drużyna będzie w stanie przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść ?

• Zmiana w Romie. Florezni w miejsce Strootmana.

• Powinien cieszyć się z hat - tricka Edin Dżeko !!! Dośrodkowanie Pereza, i głową z kilku metrów Bośniak uderzył piłkę obok bramki !!

• Ostatnia zmiana w drużynie The Blues. Boisko opuszcza strzelec dwóch bramek - Eden Hazard, w jego miejsce Antonio Conte wpuszcza Williama.

• Kolejna zmiana w Chelsea. Boisko opuszcza Zappacosta, w jego miejsce melduje się na murawie były zawodnik Romy Rudiger.

• Dośrodkowanie zza szesnastki Perdo i Eden Hazard precyzyjnym strzałem głową pokonuje bramkarza Romy !!!

• Gooooooooooooooooool wyrównuje Eden Hazard !!!!

• Zmiana w Romie. Boisko opuszcza Gerson, w jego miejsce Pellegrini.

• Wszystko zaczęło się od faulu Bakayoko, który za przewinienie otrzymał żółtą kartkę.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego wykonywał Kolarov i idealnie dośrodkował piłkę w pole karne niemal na nos do Edina Dżeko, który notuje w dzisiejszym spotkaniu dublet !!!

• Gooooooooooooooooooooooooool ponownie DŻEKO !!!!!!!

• Długie podanie od Fazio, i perfekcyjny wolej Dżeko z pierwszej piłki !!! Bez szans bramkarz The Blues !!!

• Gooooooooooooooool Nieprawdopodobny wolej Edina Dżeko !!!!

• Mamy pierwszą zmianę w spotkaniu. Boisko opuszcza strzelec pierwszego gola - David Luiz, w jego miejsce pojawia się na murawie Perdo.

• Atomowy strzał Gersona, który jednak poszybował nad poprzeczką !

• Oj tym razem David Luiz chyba zestrzelił zegar ! Fatalne uderzenie Brazylijczyka.

• Obie jedenastki bez zmian.

• Wracamy na boisko i zaczynamy drugą część spotkania !!!

• Czas na przerwę ! Ciekawie ogląda się dzisiejsze spotkanie ! Wynik, który zawodnicy osiągnęli w pierwszych 45 minutach spotkania zwiastuje ogromne emocje w drugiej połowie ! Wracamy za kwadrans !

• Gwizdek arbitra, koniec pierwszej części spotkania !

• Znakomita indywidualna akcja Kolarova, który jednym zwodem minął trzech obrońców po czym na skraju pola karnego huknął jak z armaty. Piłka po rykoszecie zmyliła Courtoisa i wpadła do siatki !

• Gooooooool mamy bramkę kontaktową !!!!! Kolarov !!!

• Kolejny błąd w środkowej strefie piłkarzy Romy. Piłkę przejął Hazard podał do Moraty, ten próbował uderzać, jednak jego strzał został zablokowany. Piłka szczęśliwe po interwencji obrońcy znalazła się pod nogami Hazarda, a ten nie miał litości i skorzystał z błędu defensorów Romy.

• Goooooooool Eden Hazard !!!!!

• Perotti po raz kolejny bardzo słabym strzałem uderzył wprost w bramkarza Chelsea.

• Ależ znakomita interwencja Courtoisa, po strzale Nainggolana. Płaskie uderzenie kolegi z reprezentacji wybronił Belg.

• Piłkarze Romy stosują dzisiaj bardzo wysoki pressing, który jak na razie nie przynosi spodziewanych rezultatów.

• Brazylijczyk powrócił na boisko i od razu zaliczył faul.

• Jakieś problemy zdrowotne ma David Luiz.

• Centymetry i mogło być 2:0 dla Chelsea ! Eden Hazard wykorzystał błąd w środkowej strefie zawodnika Romy, przebiegł kilkadziesiąt metrów i oddał płaski strzał, który minął słupek bramki strzeżonej przez Alissona !

• Kwadrans za nami. Zdecydowanie większe posiadanie piłki po stronie Romy 65% do 35%. Dwa razy więcej wymienionych podań, a mimo to Chelsea jest na prowadzeniu.

• Najpierw Brazylijczyk próbował dograć do Moraty, piłkę przeciął defensor Romy, a ta powróciła pod nogi Luiza, który z pierwszej piłki uderzył przepięknym strzałem z dystansu!

• Aleeeeż Gooooooool Davida Luiza !!!!! Mamy pierwszą bramkę !!!!!!!

• Znakomita indywidualna akcja Perottiego ! Zakończona jednak strzałem nad poprzeczką !

• Mamy pierwszą groźną akcję. Przejęli piłkę w środku polu zawodnicy Chelsea, Hazard zagrał na wolne pole do Moraty, ten jednak uderzył sygnalizowanym strzał prosto w bramkarza.

• Rozpoczęli gospodarze.

• I mamy pierwszy gwizdek arbitra ! Zaczynamy !!

• Piłkarze wychodzą na murawę ! Czas na hymn Champions League !!

• Startujemy za kwadrans !

• Faworytami dzisiejszego spotkania wydają się być gospodarze, którzy mają zapewne w pamięci zwycięstwo z Atletico Madryt, które w zeszłej kolejce rozgrywek Champions League zapewnili sobie w ostatniej akcji meczu.

• Starcie dwóch snajperów znajdujących się w tym sezonie w znakomitych formach niewątpliwie doda pikanterii dzisiejszemu pojedynkowi.

• Z kolei Chelsea liczy na Alvaro Moarate, który mimo urazu jakiego doznał w starciu ligowym z Crystal Palace, rozpocznie dzisiejszy mecz od pierwszej minuty.

• Przyjezdni zapewne wierzą iż znakomitą formę strzelecką podtrzyma Edin Dżeko, który jak do tej pory we wszystkich rozgrywkach strzelił siedem bramek w siedmiu meczach.

• Goście, którzy zajmują obecnie 5. miejsce w Serie A również przegrali swój ostatni ligowy mecz. Porażka 0-1 z Napoli nie jest jednak aż tak bardzo przytłaczająca jak przegrana Chelsea z Crystal Palace.

• Pytanie czy ta sensacyjna ligowa porażka wpłynie pozytywnie na The Blues?

• Chelsea Londyn zapewne będzie chciała zmazać sporą plamę jaką podopieczni Antonio Conte dali w ostatnim spotkaniu ligowym, przegrywając z najsłabszą drużyną angielskiej Premier League – Crystal Palace 1:2.

• Wróćmy jednak do dzisiejszego pojedynku, który zapowiada się naprawdę bardzo interesująco !

• Warto przypomnieć, iż zakończyło się już drugie grupowe spotkanie. Karabach Agdam SENSACYJNIE zremisował na własnym boisku z wojownikami Diego Simeone 0:0 !!!!

• Mecz na ławce rezerwowych w drużynie gości rozpocznie Łukasz Skorupski.

• W takim zestawieniu wybiegną na murawę piłkarze AS Romy

• Tak prezentuje się wyjściowa jedenastka gospodarzy

• Na początek startujemy ze składami.

• Dobry wieczór ! Z tej strony Michał Granosik. Mam przyjemność zaprosić państwa na kolejny wieczór pełen emocji! Tym razem Chelsea Londyn podejmie na własnym stadionie drużynę AS Roma !!

PG

Dziennik Zachodni

Mecz Chelsea Londyn - AS Roma ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mecz Chelsea Londyn - AS Roma ONLINE. Jednym z najciekawiej zapowiadających się dzisiejszych starć w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów będzie pojedynek Chelsea z AS Romą. Mistrzowie Anglii zajmują pierwsze miejsce w tabeli grupy C, wygrywając wcześniej mecze z Karabachem Agdam i Atletico. Roma natomiast jest wiceliderem grupy, z czterema punktami na koncie. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Chelsea Londyn - AS Roma ONLINE

Chelsea znakomicie rozpoczęła rozgrywki Ligi Mistrzów, jednak w ostatnim czasie ich forma uległa znacznej obniżce. Dwie porażki z rzędu na boiskach ligowych, w tym jedna z ostatnim zespołem w lidze nie napawają optymizmem przez meczem z AS Romą. Włoski zespół wprawdzie przegrał ostatnią ligową kolejkę z liderem Serie A SSC Napoli, jednak we wcześniejszych czterech meczach zdobył komplet punktów.

Trenerzy obu zespołów będą mieli spory ból głowy przy wyborze jedenastek na to spotkanie. Kontuzje nie omijają zarówno Chelsea, jak i AS Romy. Antonio Conte na pewno nie będzie mógł skorzystać z najlepszego piłkarza ubiegłego sezonu Premier League – N'Golo Kante. Wśród kontuzjowanych znajdują się także Victor Moses i Danny Drinkwater. Niepewny jest występ wracającego do zdrowia Alvaro Moraty. AS Roma zaś będzie musiała radzić sobie bez Emersona, Patricka Schicka, Ricka Karsdorpa oraz Konstantinosa Manolasa. Dostępni mają być już Kevin Strootman i Stephan El Shaarawy, którzy ominęli weekendowy mecz z Napoli.

Oba zespoł mierzyły się ze sobą w 2008 roku. Wówczas w Londynie Chelsea wygrała 1:0, a na Stadio Olimpico górą była Roma, wygrywając 3:0. Dzisiejszy mecz będzie miał duże znaczenie dla układu sił w grupie. Wygrana Chelsea bardzo przybliży ją do awansu z grupy. Remis pozwoli zachować pozycję lidera, natomiast zwycięstwo AS Romy wywinduje ją na pierwsze miejsce w grupie. W walce o awans wciąż pozostaje zawsze groźne Atletico. Drużyna Diego Simeone zrobi wszystko, by wygrać swój dzisiejszy mecz w Azerbejdżanie i zbliżyć się do prowadzących Chelsea i Romy.

Mecz Chelsea Londyn - AS Roma TRANSMISJA TV

Przedmeczowe studio rozpocznię się o godz. 20:00 w Canal+ i godz. 20:20 w TVP 1. Początek transmisji ze spotkania Chelsea Londyn - AS Roma o godz. 20:45 w Canal+ Sport i TVP 1. Mecz w Canal+ Sport komentować będą Marcin Rosłoń i Tomasz Lipiński, a w TVP 1 Jacek Laskowski i Paweł Golański.

20:45 mecz Chelsea Londyn - AS Roma