2

Everton FC

0

• Serdecznie dziękuje za uwagę i życzę miłego dnia!

• Jak najbardziej zasłużenie Chelsea wygrywa dzisiaj z Evertonem. Goście z Liverpoolu nie mieli kompletnie argumentów aby w jakiś sposób zagrozić mistrzom Anglii!

• Mijają 3 doliczony minuty i sędzia kończy mecz!

• Potężny strzał Williana zostaje świetnie wyłapany przez Pickforda.

• Ostatnia zmiana także w Chelsea. Andreas Christensen zmienia Victora Mosesa.

• Cesar Azpilicueta ukarany żółtym kartonikiem.

• Thibaut Courtois świetnie broni końcówkami palców strzał Aarona Lennona.

• Marcos Alonso próbował swojego szcześcia z dystansu ale dzięki Williamsowi piłka ląduje za bramką.

• Ashley Williams niecelnie uderza głową po dośrodkowaniu jego Islandzkiego kolegi Sigurdsona.

• Ostatnia zmiana w szeregach gości. Phil Jagielka zmieniony przez Aarona Lennona!

• Ashley Williams takim sprytnym i zaskakującym strzałem próbował pokonać bramkarza Chelsea, ale zabrakło kilka centymetrów.

• Bakayoko oddaje strzał na bramkę Pickforda, lecz zostaje on zablokowany.

• Jeszcze jedna zmiana w ekipie The Blues. Michy Batshuayi zmienia Alvaro Moratę.

• Victor Moses ukarany żółtą kartką.

• Tiemeoue Bakayako melduje się na boisku, a zmienia on Pedro Rodrigueza.

• Wayne Rooney za niesportowe zachowanie wobec Fabregasa zostaje ukarany żółtą kartką.

• Kiks Wayne Rooney'a przy próbie strzału. Szkoda, ponieważ piłka była w odpowiedniej odległości od bramki na bardzo dobry i soczysty strzał.

• Będący dzisiaj w świetnej formie Pedro Rodriguez spokojnie mija dwóch rywali, podaje do Marcosa Alonso, ale jego próba strzału zostaje zablokowana.

• Tragiczne dośrodkowane Marcosa Alonso! Piłka ląduje gdzieś niedaleko dachu Stamford Bridge.

• Dominic Calver-Lewin zmienia Sandro Ramireza.

• Znowu Victor Moses popędził na bramkę. Gracz Chelsea uderza na bramkę wprost w ręce Pickforda. Chelsea coraz to groźniej atakuje swoich rywali.

• Pedro założył siatkę Sigurdsonowi uderzył na bramkę, ale piłka mija słupek o kilkanaście centymetrów.

• Victor Moses mocno wstrzelił piłkę w pole karne, która zatrzymuje się na stoperach gości.

• Świetna akcja Chelsea. Willian pietą podaje do Mosesa. Nigeryjczyk wpada w pole karne, ale dogrywa niecelnie i piłka odbija się od bocznej siatki.

• Ależ Sandro Ramirez marnuje świetną sytuacje! Wayne Rooney wystawia mu idealną piłkę, ale napastnik Evertonu kiksuje w sytuacji sam na sam!

• Dobrą składną akcję Chelsea kończy Pedro. Szkoda tylko że niecelnie.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Muhamed Besić zmienia Toma Daviesa.

• Zdecydowaną inicjatywę w tym meczu przejęła Chelsea, co okrasili dwoma golami. Mecz mimo że nie jest najlepszym w wykonaniu obu ekip to jednak oglądamy ciekawe widowisko! Czy Everton jeszcze da radę się podnieść? Sprawdzimy to po przerwie!

• Koniec pierwszej części meczu.

• Michael Keane w ostatniej chwili wybija piłkę. Już za jego plecami czaił się Pedro.

• O 2 minuty dłużej potrwa pierwsze połowa.

• Cesc Fabregas uderza z dalekiego dystansu, ale spokojnie wyłapuje ten strzał Pickford.

• Cesar Azpilicueta idealnie dogrywa w pole karne, wprost na głowę Moraty, a były gracz Realu Madryt pewnym strzałem pakuje piłkę do siatki! Mamy już 2:0!

• GOOOOOOOOL! Alvaro Morata zdobywa bramkę!

• Niedokładne podanie Williana i w posiadaniu piłki będzie Everton.

• Świetna próba podanie Davida Luiza za plecy obrońców ale Morata nie opanował futbolówki.

• Indywidualna akcja Sigurdsona, kończy się niestety niecelnym strzałem Islandczyka.

• Phil Jagielka znakomicie przerywa dobrze zapowiadającą się akcję gospodarzy.

• Bardzo dużo zamieszania w polu karnym gości. Alvaro Morata wystawia piłkę Fabregasowi, który takim niespodziewanym strzałem po ziemi pokonuje Jordana Pickforda.

• GOOOOOOOOOOOL! Cesc Fabregas szczęśliwie otwiera wynik meczu!

• Alvaro Morata źle zachowuje się w polu karnym i traci piłkę.

• Wayne Rooney mocno ucierpiał przy starciu z Marcosem Alonso. Na szczęście nic się nie stało byłemu już reprezentantowi Anglii.

• Bardzo długa wymiana podań Chelsea, która kończy się niedokładnym dośrodkowaniem.

• Dobry strzał Davida Luiza, jednak świetnie broni Pickford!

• Willian uderza i piłka po nodze Jagielki ląduje na rzucie rożnym.

• Świetna akcja Chelsea zostaje zakończona niecelnym strzałem z przewrotki Pedro!

• Idrissa Gueye bardzo brzydko fauluje Fabregasa i już na samym początku meczu dostaje żółtą kartkę.

• Indywidualny kontratak Pedro świetnie powstrzymuje Baines. Mocno ale czysto. Świetna interwencja.

• Pierwszy strzał Alvaro Moraty zostaje zablokowany.

• Sędzia gwiżdże...... i ruszyli!

• W ostatnim meczu przeciwko Manchesterowi City Wayne Rooney dobił do 200 goli w Premier League. Teraz doświadczony zawodnik goni w bramkach Alana Shearera. Łatwo nie będzie ponieważ brakuje mu jeszcze 60 goli. Zobaczymy czy zdoła strzelić coś dzisiaj!

• W 18 meczowej Chelsea znajduję się dzisiaj tylko jeden Anglik. Jest nim bardzo młody, 19 letni obrońca Fikayo Tomori. Everton natomiast jest kompletnym tego przeciwieństwem, bowiem w jego kadrze znajduję się aż 11 zawodników z Anglii.

• W Anglii jest czołówka sześciu najlepszych zespołów, ale Everton jest bardzo blisko niej. Jestem przekonany, że w przyszłości może wejść do tego grona. - docenił klasę przeciwnika Antonio Conte
  • W Evertonie po raz pierwszy od pierwszej minuty w lidze zagra Gylfi Sigurdsson. Islandczyk po świetnym występie w Lidze Europy dostaje prawdziwą szansę w Premier League z bardzo wymagającym przeciwnikiem.

• Przed meczem wyżej w tabeli znajduje się Everton. Z 4 punktami na koncie zajmują oni aktualnie na 8 pozycji. Jednak jeśli to Chelsea wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku to The Blues mogą przemieścić się z 12 na 4 miejsce w tabeli.

• Skład Evertonu!

• Skład Chelsea Londyn!

• Witam Państwa bardzo serdecznie! Niedzielną przygodę z Premier League zaczynamy meczem Chelsea Londyn - Everton! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski.