• Ramires - za faul

• John Obi Mikel w przerwie zmieniony przez Daniela Sturridgea

• Strzał Luisa Suareza z dystansu, bardzo niecelny

• Reina świetnie obronił strzał głową Ivanovicia!

• Malouda wpadł na pełnej szybkości w pole karne, zdecydował na strzał, ale nie trafił czysto w piłkę, która szczęśliwie trafiła na czwarty metr do Sturridgea, a ten skierował ją do pustej bramki

• Gol! Daniel Sturridge strzelił bramkę na 1:1!

• Dośrodkowanie Maloudy w pole karne Liverpoolu, gdzie był tylko Drogba, który nie miał szans na dojście do tego podania

• Mieli rzut rożny gospodarze, jednak nie zamienili go na bramkę, bo goście spokojnie wybili piłkę na połowę londyńczyków. Szczęścia w polu karnym Liverpoolu szukał m.in. Drogba

• Droga przedarł się szczęśliwie w pole karne, ale jego strzał z piętnastu metrów minął bramkę Liverpoolu

• Fatalnie z wolnego uderzył Adam, a piłka poleciała daleko w trybuny

• Początek drugiej połowy

• Koniec pierwszej połowy. Liverpool zasłużenie prowadzi z Chelsea 0:1.

• Faul na Maloudzie blisko pola karnego. Będzie groźnie

• Sędzia dolicza jedną minutę

• Luis Suarez strzela z 16 metrów, piłka uderza w nogę Luiza i wychodzi na rzut rożny

• Luis Suarez z rzutu wolnego, ale wysoko nad bramką.

• Brzydki faul Luiza i Liverpool ma kolejną świetną sytuację do strzelenia bramki

• Florent Malouda z rzutu rożnego na głowę Ivanovicia, ale Serb bardzo niecelnie

• Dośrodkowanie Maloudy z lewej strony, ale prosto na głowę Skrtela i mamy rzut rożny dla Chelsea

• Fatalny błąd Obi Mikela, który traci piłkę na 17 metrze! Świetnie wykorzystali to piłkarze Liverpool'u

• Craig Bellamy! GOL!

• Liverpool szturmuję! Ale obrońcy Chelsea świetnie wychodzą z opresji

• Żółta kartka dla Lucasa po faulu na Luizie.

• Szansa dla Liverpoolu po stracie Terrego! Ale bardzo złe podanie Suarez i piłkę przejmują piłkarze Villasa-Boasa

• Kolejny atak Liverpool'u, jednak znów niedokładnie piłkarze Daglisha.

• Kontra Liverpool'u, ale świetnie interweniuje David Luiz

• Na trybunach "Chelsea, Chelsea"!

• Próba odpowiedzi Liverpool'u, ale na nic się zdały

• Drogba z rzutu wolnego! Wydawało się, że piłka znajduję się w siatce, jednak napastnik Chelsea minimalnie przestrzelił. Było groźnie!

• Rzut wolny dla Chelsea! Drogba przewrócony przez Aggera. Można strzelać!

• Fatalny błąd Ivanovicia, który stracił piłkę na środku boiska. Próba wypuszczenia Suareza, ale Urugwajski napastnik na spalonym.

• Próba włączenia się Davida Luiza do formacji ofensywnej, ale obrońcy Liverpool'u świetnie interweniują

• Groźnie w polu karnym Chelsea! Johnson rozpędzony wpadł na Cecha i bramkarz Chelsea łapie piłkę.

• John Obi Mikel! Uderzenie z 30 metrów, minimalnie nad bramką

• Świetne dośrodkowanie Maloudy z lewej flanki w prost na nogę Maty, ale Hiszpan źle trafił w piłkę!

• Brzydki faul Adama na Maloudzie, ale sędzia nie wyciąga kartki.

• Juan Mata z dośrodkowuję z lewej strony, ale bardzo niecelnie

• Próba wypuszczenia Didiera Drogby przez Ramiresa, ale napastnik "The Blues" na spalonym

• Na początku meczu, gra toczy się w środku pola.

• Pierwszy gwizdek sędziego oznacza rozpoczęcie spotkania! Chelsea na niebiesko, natomiast Liverpool oczywiście na czerwono.

• Obydwie drużyny wchodzą na murawę. W tle hymn Chelsea Londyn "Blue is the colour". Na trybunach świetna atmosfera. Zasiadamy wygodnie w fotelach i za chwilę zaczynamy!

• w Londynie pochmurna pogoda. Miejmy nadzieję, że mecz nie będzie podobny.

• Do pierwszego gwizdka zostało dziesięć minut. Gotowi na wielkie emocje?

• Do rozpoczęcia spotkania zostało około dwudziestu minut. Obydwie drużyny zaczynają rozgrzewkę

• Dzisiejsze spotkanie na Stamford Brigde obejrzy jak zawsze komplet publiczności. Oczywiście nie zabraknie kibiców z Liverpoolu. Szykują nam się wielkie emocje!

• Mamy informację, że dwaj byli zawodnicy Liverpool'u, czyli Raul Meireles i Fernando Torres nie wystąpią od pierwszych minut. Dlaczego? Być może Villas-Boas chcę postawić na Drogbę, który jest głodny gry i będzie chciał pokazać, że to on zasługuję na grę w wyjściowej "11".

• Dobrą wiadomością dla kibiców Liverpoolu jest powrót do gry Jamie Carraghera, który opuścił dwa ostatnie ligowe spotkania z powodu kontuzji kostki. W podstawowym składzie powinniśmy ujrzeć także Luisa Suareza, który nie wystąpił w wygranym 1:0 przez Urugwaj meczu towarzyskim z Włochami. Były zawodniku Ajaxu narzekał wówczas na ból pleców. Do gry wróci także kapitan zespołu Steven Gerarrd, który miał problemy z kostką.

• Andre Villas-Boas, prowadzący drużynę The Blues, powinien być zadowolony z sytuacji kadrowej swojego zespołu, bowiem do gry niezdolny będzie jedynie Michael Essien. Reprezentant Ghany wciąż odczuwa skutki kontuzji.

• W drużynie Chelsea Londyn od pierwszej minuty najprawdopodobniej zobaczymy byłego zawodnika FC Liverpool - Fernando Torres. Hiszpan to tej pory w barwach "The Blues" strzelił tylko 5 bramek. W dzisiejszym spotkaniu napastnik reprezentacji Hiszpanii będzie miał szansę do całkowitego zrehabilitowania się fanom oraz działaczom "The Blues".

• Witam w relacji hitowego spotkania 12. kolejki Angielskiej ekstraklasy, w którym to drużyna prowadzona przez Andre Villasa-Boasa, czyli Chelsea Londyn podejmie na własnym obiekcie FC Liverpool. Obie drużyny w ligowej tabeli znajdują się bardzo blisko siebie i obydwie mają jasny cel - Mistrzostwo! Na relację zaprasza Jakub Laskowski