Mecz Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza...

Mecz Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Powrót Bartoszka

Fortuna Puchar Polski, 1/8 finału
2017-09-27 15:30

Chojniczanka Chojnice

2

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

• Dziękuje za uwagę, a już od 18 rozpoczynamy kolejny wieczór z Champions League! Serdecznie zapraszam!

• Nie da się ukryć - jest to duża niespodzianka! Chojniczanka była jednak drużyną lepszą i zasłużenie przechodzi dalej. Kolejny I ligowiec wyrzuca za burtę Ekstraklasowicza!

• KONIEC! Chojniczanka w ćwierćfinale Pucharu Polski!

• Typowo taktyczna zmiana, aby wyrwać kilka sekund. Paweł Zawistowski już na ławce, a na murawie jest Rafał Grzelak.

• Kamil Słaby ukarany żółtą kartką.

• Kamil Słaby mógł być bohaterem swojej drużyny, ale jego strzał znakomicie broni Janukiewicz!

• Kolejne bardzo groźne uderzenie Zawistowskiego, ale tym razem dobrze broni Krzysztof Baran!

• Paweł Zawistowski znakomicie wykorzystuje rzut wolny z około 20 metra! Tym samym Chojniczanka jedną nogą w 1/4 finału Pucharu Polski!

• GOOOOOOOOOOOL! Paweł Zawistowski zdobywa bramkę!

• Roman Gergel zmienia Samuela Stefanika.

• Bartosz Szeliga otrzymuje żółtą kartkę.

• Bardzo groźne uderzenie Bartosza Szeligi. Piłka odbija się jeszcze od murawy, ale świetnie broni Janukiewicz.

• Duży błąd Adama Ryczkowskiego, co próbował wykorzystać Szymon Pawłowski! Niestety dla kibiców z Niecieczy uderza bardzo niecelnie.

• Samuel Stefanik oddaje strzał z rzutu wolnego i piłka trafia w poprzeczkę! Było blisko!

• Kolejna zmiana. Andrzej Rybski zmieniony przez Jakuba Bąka.

• A jak padła bramka? Kamil Słaby dogrywa w pole karne i niekryty Bartosz Szeliga zamknął akcję głową, pakując piłkę do siatki!

• Szymon Pawłowski zmienia Martina Mikovicia!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bartosz Szeliga poprawia się i wyrównuje stan meczu!

• Bartosz Szeliga z dystansu, lecz takim lekkim strzałem nie jest w stanie zagrozić bramkarzowi rywala.

• Kompletnie bez pomysłu gra dzisiaj Bruk-Bet. Chojniczanka wygląda dużo lepiej i to gospodarze zasługują na awans.

• Paweł Zawistowski popisuje się znakomitym prostopadłym podaniem, a Mikołajczak świetnie wykorzystuje sytuacje sam na sam! No to mamy niespodziankę! Jak zareaguje ekipa Bartoszka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Tomasz Mikołajczak wyprowadza Chojniczankę na prowadzenie!

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Jakub Biskup schodzi, a Adam Ryczkowski wchodzi.

• Centrostrzał Patryka Fryca mógł narobić dużo szkody rywalom. Na szczęście w bramce stoi doświadczony Janukiewicz, który wyjaśnia sytuację.

• Vladislavs Gutkovskis doznaje urazu kolana i tym samym oglądamy wymuszoną zmianę! W jego miejsce Bartosz Śpiączka.

• Vladislavs Gutkovskis oddaje groźny strzał, ale piłka tylko ugrzęzła w bocznej siatce.

• Tomasz Mikołajczak oddaje pierwszy celny strzał w drugiej połowie. Zrobił to jednak zbyt lekko i spokojnie broni Baran.

• Wracamy po przerwie! Kto przejdzie do ćwierćfinału!?

• Zdecydowanie lepszą i ciekawszą drużyną w tym meczu jest Chojniczanka. Znowu to I-Ligowiec wygląda lepiej niż drużyna z Lotto Ekstraklasy. Niemniej jednak do przerwy mamy 0:0 i wszystko może się wydarzyć!

• Sędzia kończy pierwszą odsłonę tego meczu!

• Wszyscy spodziewali się dośrodkowania, a Paweł Zawistowski huknął z rzutu wolnego! Nikt nie zdołał zareagować, ale piłka trafia w słupek! Szkoda, naprawdę szkoda!

• Michał Markowski jest pierwszym zawodnikiem w tym meczu, który ogląda żółtą kartkę.

• Mocno wstrzelił piłkę w światło bramki Paweł Zawistowski. Oślepiony przez słońce bramkarz gości jakby na pamięć odbija przed siebie piłkę i ratuje drużynę z Lotto Ekstraklasy!

• Znowu dochodzą do dobrej okazji gospodarzy. Tym razem jednak sędzia wcześniej odgwizduje ofsajd.

• To musiał być gol! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do piłki dopadł Tomasz Mikołajczak, który uderza bardzo dobrze na bramkę! Na szczęścia dla gości w bramce świetnie spisuje się dzisiaj Krzysztof Baran!

• Niecelny strzał zawodnika gości. Od bramki zacznie Chojniczanka.

• Dobre prostopadłe podanie otrzymał Miković, tylko żę Janukiewicz wychodzi z bramki i jest pierwszy przy piłce.

• Tomasz Mikołajczak próbował zaskoczyć Barana strzałem z dystansu, jednak piłka mija słupek o kilkanaście centymetrów!

• Ależ bardzo groźny strzał Lisowskiego! Zabrakło niewiele, a Baran wyjmowałby piłkę z siatki!

• Oglądamy dzisiaj typowy mecz walki. Obie drużyny bardzo się starają, ale najzwyczajniej w świecie brakuje im umiejętności.

• Świetna okazja gospodarzy! Dużo było zamieszania w polu karnym Bruk-Betu, Mikołajczak wystawia świetną piłkę Rybskiemu, którego strzał w ostatniej chwili zostaje zablokowany!

• Janukiewicz spokojnie wyłapuje strzał Mikovicia.

• Była świetna okazja dla Chojniczanki po dużym błędzie Kupczaka. Na szczęście dla gości, ich rywal był na spalonym!

• Kamil Słaby oddaje mocny, soczysty strzał, ale spokojnie broni golkiper gospodarzy.

• Bardzo złe dośrodkowanie z rzutu wolnego zawodnika Chojniczanki. Od bramki zacznie Baran.

• Od środka zaczynają goście!

• Obie drużyny już na murawie! Zaraz zaczynamy!

• Na zwycięzce dzisiejszego meczu w ćwierćfinale już czeka Górnik Zabrze!

• Bardzo ważnym i sentymentalne będzie to spotkanie dla Macieja Bartoszka. Aktualny trener Bruk-Betu, w Chojnicach spędził bardzo owocny czas, który pozwolił wybić się mu na poziom Ekstraklasy.

• W roli faworyta stawiana jest dzisiaj drużyna gości. To oni grają w Lotto Ekstraklasie. Jednak daleko trzeba nie szukać, aby zmienić pogląd na sytuację. Wczoraj Chrobry Głogów wyeliminował Piast Gliwice. Czy dzisiaj będzie podobnie?

• Skład Chojniczanki!

• Dzień dobry! Już za 30 minut rozpocznie się kolejne starcie w ramach rozgrywek o Puchar Polski! Chojniczanka Chojnice podejmować będzie Bruk-Bet! Z tej strony wita się z Państwem Bartłomiej Modzelewski!

JCZ, Dariusz Knopik/Gazeta Pomorska

Chojniczanka - Termalica LIVE! Bartoszek wraca walczyć o ćwierćfinał

Chojniczanka - Termalica LIVE! Bartoszek wraca walczyć o ćwierćfinał ©Piotr Hukalo

Mecz Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. W ostatniej parze 1/8 finału Pucharu Polski pierwszoligowiec zagra z przedstawicielem Ekstraklasy. Oba zespoły łączy postać trenera Macieja Bartoszka.

Mecz Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Wszyscy w Chojnicach marzą o powtórzeniu sukcesu sprzed dwóch lat. Wtedy zespół prowadzony przez Mariusza Pawlaka dotarł do ćwierćfinału, by w dwumeczu ulec Legii Warszawa, która potem zdobyła to trofeum. Teraz chojniczanie już powtórzyli osiągnięcie sprzed roku. Wtedy na tym samym poziomie rywalizacji podopieczni Macieja Bartoszka ulegli Wiśle Kraków 1:2.

Teraz Bartoszek przyjeżdża do Chojnic jako trener zespołu z Niecieczy i to jest największy smaczek środowego meczu. W debiucie ligowym wygrał po dramatycznym meczu z Lechią Gdańsk 2:1 i już wydobył „Słoników” ze strefy spadkowej.

- Najbardziej cieszę się z poprawy atmosfery w zespole - mówi nowy trenera Bruk-Betu Termaliki. - Z każdym dniem morale idzie w górę. Na treningach robi się głośno i pojawiła się radość oraz uśmiech. To dobrze, że ten zespół rośnie mentalnie, bo to będzie owocowało lepszą grą. Na razie skupiamy się na pracy, bo ona jest najważniejsza. Teraz przed nami mecz w Pucharze Polski i będziemy walczyć o awans do kolejnej rundy - zapowiada Bartoszek.

Krzysztof Brede, trener Chojniczanki, ma do dyspozycji praktycznie wszystkich piłkarzy włącznie z Jakubem Biskupem, który już trenuje z normalnymi obciążeniami oraz ostatnim nabytkiem - doświadczonym obrońcą Hubertem Wołąkiewiczem.

- Zdajemy sobie sprawę, że przyjeżdża do nas zespół z ekstraklasy mający w składzie klasowych piłkarzy, ale chcemy rozegrać dobry mecz, najlepiej zwycięski i przejść do następnej rundy - mówi szkoleniowiec chojnickiego zespołu.

Warto podkreślić, że w zespole z Niecieczy w przeszłości grali aktualni piłkarze Chojniczanki - Biskup, Emil Drozdowicz, Michał Markowski i Andrzej Rybski.

Przypomnijmy, że w bieżącej edycji Chojniczanka pokonała na wyjazdach Legionovię Legionowo 4:1 i GKS Bełchatów 0:3. Z kolei zespół z Niecieczy zwyciężył także na wyjeździe Siarkę Tarnobrzeg 4:1. Na lepszego w tym meczu już czeka Górnik Zabrze.

Puchar Polski: Kto awansuje do ćwierćfinału?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Termalica - Chojniczanka 1:0 (1 liga, 10.05.2015)
Chojniczanka - Termalica 1:0 (1 liga, 11.10.2014)
Chojniczanka - Termalica 0:1 (1 liga, 29.03.2014)

Mecz Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie mecz dostępny w aplikacji IPLA TV. Komentują Grzegorz Michalewski i Bogusław Kaczmarek. Reporterem z murawy będzie Paweł Ślęzak. Relacja LIVE od 15:30 w GOL24.pl