Chojniczanka – GKS Tychy LIVE! Lider chce podtrzymać zwycięską passę

Chojniczanka Chojnice

1

GKS Tychy

4

• Koniec spotkania i koniec serii osiemnastu spotkań Chojniczanki bez porażki! Jeśli Zagłębie Sosnowiec wygra z Podbeskidziem, to obejmie prowadzenie w Nice 1. lidze.

• GOOOOOOOOOOL! 4:1!!!!

• Jeszcze Szywacz za Radzewicza.

• Meschia dostał kartkę.

• Wchodzi Wróblewski. Za Świerczoka.

• GOOOOOL! 1:3!

• Zabójczy kontratak GKS-u! Podaje Grzeszczyk, kończy Kowalski.

• Boczek tym razem niecelnie głową.

• Rybski również trafił głową. Podał mu Zawistowski ze stałego fragmentu. Będzie interesująca końcówka?

• GOOOOOOOL! Rybski zmniejsza straty! 1:2!

• Gierszewski za Grzelaka.

• Boczek dobija Chojniczankę. Uderzył głową po podaniu od Gancarczyka. Po meczu!

• GOOOOOOOOOL! 2:0 dla GKS Tychy!

• Trener GKS-u Jurij Szatałow został wyrzucony na trybuny. Tak się właśnie kończą dyskusje z arbitrem.

• Meschia miał okazję na gola. Florek broni bez większych problemów.

• Pierwsza zmiana w zespole gości. Mańka za Machovca.

• Gruszka kontynuuje roszady. Za Niedzielę wszedł Jakóbowski. Może on coś zmieni w grze?

• Przed szansą na drugą bramkę raz jeszcze GKS! Zabrakło niewiele, dobrze zachował się Budziłek.

• Meschia w miejsce Mikity.

• Ważna interwencja Florka po próbuje Zawistowskiego z rzutu wolnego!

• Żółtą kartkę obejrzał Mączyński.

• Jedni i drudzy zaczęli w tych samych jedenastkach.

• Druga połowa właśnie się zaczęła.

• Przerwa! Na razie lepszy GKS i zasłużenie prowadzi. Wracamy za kwadrans.

• Kartkę dostał Świerczok.

• Jedna z niewielu akcji gospodarzy. Strzela Biskup, broni Florek.

• Zablokowana próba Świerczoka.

• Na dużo pozwalają sobie goście. Albo inaczej; na dużo pozwala im Chojniczanka. Znowu strzał, choć niecelny.

• Chojniczanka czeka już chyba na przerwę. Nikt nie doskoczył do Świerczoka, a ten huknął z daleka. Dobra interwencja Budziłka.

• Jest sporo niedokładności w grze, zwłaszcza po stronie Chojniczanki.

• Była szansa na drugiego gola dla GKS-u.

• Nieoczekiwanie to goście wyszli na prowadzenie. Piłkę dostał Świerczok, stanął w cztery oczy z Budziłkiem, a potem skierował piłkę do bramki. To jego siódmy gol w sezonie

• GOOOOOOOOOOL! 1:0 dla GKS-u!

• W sektorze gości zameldowali się fani GKS-u.

• Goście mieli szansę, ale zepsuł Radzewicz.

• Gra nam się zaostrzyła. Kwestią czasu jest kiedy sędzia po raz pierwszy sięgnie po żółty kartonik. Na razie upomina.

• Biernat celnie, ale zbyt lekko, żeby trafić do siatki.

• Nic nie wynika z długich piłek, jakie są zagrywane do ofensywnych graczy Chojniczanki.

• Znów może podoba się w odbiorze Podgórski.

• Aktywny jest Zawistowski. W ostatniej akcji złapano go jednak na ofsajdzie.

• Na razie przewagę mają gospodarze. Są na połowie GKS-u.

• Wybrzmiał pierwszy gwizdek w meczu. Gramy!

• Do pierwszego gwizdka pozostało kilka minut. Sędziować będzie Kornel Paszkiewicz z Wrocławia.

• Chojniczanka ma 18 punktów więcej od GKS-u. We wrześniu wygrała z nim w Tychach 2:0. Gole strzelili Biskup (z karnego) i Mikołajczak.

• Na boisku trwa rozgrzewka obu drużyn:

• Chojniczanka nie może się potknąć, jeśli zamierza zachować fotel lidera. Drugie Zagłębie Sosnowiec już przebiera nogami, żeby awansować. Przegrał za to GKS Katowice - z Miedzią Legnica (0:2).

• W Chojnicach pochmurnie, co jakiś czas pada też deszcz. A za pół godziny początek ciekawego spotkania. Lider 1. ligi podejmie beniaminka, który broni się przed spadkiem. Znamy już wyjściowe składy, prezentujemy je obok.

Bartosz Głąb

Chojniczanka – GKS Tychy LIVE! Lider chce podtrzymać zwycięską passę ©Maciej Gapinski

Mecz Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy ONLINE. W jednym z ciekawszych spotkań 26. kolejki Nice 1. ligi liderująca w tabeli Chojniczanka Chojnice podejmie na własnym boisku drużynę GKS-u Tychy, która walczy o utrzymani w lidze. Spotkanie powinny przysporzyć wielu emocji. Początek o 16:00. Relacja LIVE w GOL24.

Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy ONLINE

Z uwagi na święta wielkanocne praktycznie cała 26. kolejka Nice 1. ligi zostanie rozegrana Wielką Sobotę. Już w czwartek zostało rozegrane spotkania GKS-u Katowice z Miedzią Legnica wygrane przez tych drugich 2:0, reszta spotkań zostanie rozegrana dzisiaj, w tym właśnie konfrontacja w Chojnicach pomiędzy Chojniczanką, a GKS-em Tychy

Chojniczanka lideruje w Nice 1.
lidze z przewagą jednego punktu nad Zagłębiem Sosnowiec. Zespół z Chojnic w tym sezonie przegrał zaledwie jedno spotkanie, ale za to aż czternaście zremisował. W ostatniej kolejce udało im się wreszcie wygrać w Mielcu ze Stalą kończąc tym samym passę remisów, która ostatecznie zatrzymała się na siedmiu z rzędu. Mimo to zespół Chojniczanki przez ten czas nie stracił pozycji lidera w tabeli.

Tyszanie w tym roku paradoksalnie zdobyli jeden punkt więcej od Chojniczanki, bo wygrali trzy spotkania, co w ostatnich tygodniach nieco poprawiło ich sytuację w tabeli. GKS Tychy wyszedł ze strefy spadkowej, zajmuje pozycję tuż nad barażem o Nice 1. Ligę, ale mają tyle samo punktów, co znajdująca się właśnie na pozycji barażowej Wisła Puławy i punkt więcej od będącej na spadku Drutex-Bytovii Bytów.

Chojniczanka z GKS-em Tychy ostatnio mierzyły się w połowie września zeszłego roku w Tychach. W tamtym spotkaniu górą okazała się Chojniczanka wygrywając 2:0 po bramkach Jakuba Biskupa z rzutu karnego i Tomasza Mikołajczaka.

Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy: Kto wygra mecz 1 ligi?

NIE ZAGRAJĄ
Chojniczanka Chojnice: Markowski, Mikołajczak
GKS Tychy: ---

PRZEWIDYWANE SKŁADY

Chojniczanka Chojnice: Budziłek - Podgórski, Biernat, Kieruzel, Kosakiewicz - Zawistowski, Grzelak - Biskup, Meschia, Jakóbowski - Rybski.

GKS Tychy: Florek - Grzybek, Boczek, Gancarczyk, Mańka - Mikołajewski, Mączyński - Kowalski, Grzeszczyk, Radzewicz - Świerczok.

FORMA W OSTATNICH MECZACH

Stal – Chojniczanka 0:1 (Nice 1. Liga)
Chojniczanka – Miedź 0:0 (Nice 1. Liga)
Wisła Puławy – Chojniczanka 0:0 (Nice 1. Liga)
Chojniczanka – Podbeskidzie 1:1 (Nice 1. Liga)
Znicz – Chojniczanka 3:3 (Nice 1. Liga)

GKS Tychy
GKS Tychy – Chrobry 0:2 (Nice 1. Liga)
GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz 2:1 (Nice 1. Liga)
Wigry – GKS Tychy 1:0 (Nice 1. Liga)
GKS Tychy – Drutex-Bytovia 1:0 (Nice 1. Liga)
Olimpia – GKS Tychy 1:0 (Nice 1. Liga)

SĘDZIA
Kornel Paszkiewicz (Kąty Wrocławskie) – młody, pierwszoligowy arbiter. W tym sezonie będzie to jego dziesiąte prowadzone spotkanie. Do tej pory jeszcze nie sędziował Chojniczance, natomiast GKS-owi Tychy gwizdał raz, kiedy to na wyjeździe zremisowali z MKS-em Kluczbork 1:1.