Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Górnik Zabrze

Chojniczanka Chojnice

1

Górnik Zabrze

1

• Remis 1:1 na stadionie w Chojnicach w pełni odzwierciedla to co działo się na murawie. Pierwsza odsłona zdecydowanie pod dyktando Górnika Zabrze, który zdobył gola na prowadzenie. Gospodarze na drugą połowę wyszli zdeterminowani i zaowocowało to trafieniem Meschi na remis. To już wszystko, zapraszamy na kolejne relacje live.

• Koniec spotkania !

• Mamy doliczone 3 minuty, a wcześniej swoje szanse mieli Meschia i Plizga ale oboje minimalnie niecelnie.

• żółta kartka dla Przybylskiego !

• Strzał Angulo i Budziłek dobrze interweniuje !

• Za Ambrosiewicza --- Pikul

• Matuszek ! Górnik powinien zdobyć bramkę numer dwa ! Matuszek strzelał głową i minimalnie niecelnie !

• Noooo i gooooooooool !! Meschia trafia bramkę na remis !! Meschia dostał piłkę w polu karnym i natychmiast oddał strzał i jest 1:1

• Ostatnia zmiana w drużynie Chojniczanki. Za Mikołajczaka - Meschia

• Szansa dla gospodarzy ], Mikita otrzymał dobre podanie od Biskupa, uderzył minimalnie niecelnie ! Było naprawdę blisko !

• Z boiska schodzi Ladecky a melduje się Skrzypczak !

• Angulo ! Dobra okazja ale obok bramki !

• Niepilnowany Ambrosiewicz huknął z woleja ale bardzo niecelnie !

• Zmiana w Chojniczance. Niedziela opuszcza boisko a za niego Biskup

• Dobre podanie w polu karnym otrzymał Mikita ale nie zdołał uderzyć na bramkę,

• Grendel opuszcza boisko a za niego melduje się Plizga

• Za faul żółtą kartką ukarany Grendel.

• Po rzucie wolnym dla Górnika nie było zagrożenia, ale Chojniczanka nie wykorzystała okazji na kontratak.

• Sytuacja wraca już do normy z pierwszej połowy, to Górnik dominuje i stara się stwarzać kolejne okazje.

• Chojniczanka na początku drugiej połowy próbuje przejąć inicjatywę i atakować. Na ile starczy jej animuszu?

• Zaczynamy drugą odsłonę ! Chojniczanka musi się obudzić jeżeli chce wywalczyć korzystny rezultat w tym spotkaniu.

• Koniec pierwszych 45 minut. W Chojnicach Górnik prowadzi 1:0

• Mamy doliczony czas gry a wynosi on 3 minuty.

• Bardzo słabo wygląda Chojniczanka, a Górnik jest co raz bliżej zdobycia drugiej bramki.

• Szybka kontra Górnika Zabrze, ale podanie Ambrosiewicza nie dochodzi do Ladeckiego.

• Ostrożnie grają teraz obie drużyny więc na boisku nie za wiele się dzieje..

• Mądrze gra teraz Górnik ! po strzelonej bramce szukają kolejnej szansy na gola !

• Ladecky do Grendela i gooooooooool !! Górnik wychodzi na prowadzenie ! Popisowa akcja Zabrzan !

• Arbitrem tego spotkania jest Szymon Marciniak, ale trzeba przyznać że poziom tego spotkania nie przypomina tych z Ligii Mistrzów..

• rzutu wolnego zagrywał Grzelak, ale zbyt słaba wrzutka padła łupem graczy Górnika

• Dobrze teraz uderzył Lisowski i kapitalnie broni Kasprzik !

• Biernat opuszcza boisko na noszach i zostaje przeniesiony do karetki. Za niego wchodzi Lisowski.

• Jakiegoś urazu nabawił się jeden z graczy chojniczanki, potrzebna będzie pomoc medyczna.

• Rzut rożny dla gości, do trudnej piłki doszedł Angulo lecz jego strzał był niecelny.

• Wolniewicz! Znalazł się w bardzo dobrej sytuacji, oddał mocny strzał a piłka minimalnie ponad poprzeczką !

• Długa piłka Grzelaka ale Kurzawa czujnie, przerywa to podanie.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy ! Od środka gracze z Chojnic

• Chojniczanka i Górnik mają w swoich składach wybijających się najlepszych strzelców 1. ligi. W ekipie gospodarzy jest to Jakub Biskup, który jest autorem pięciu bramek w tym sezonie. Doświadczony gracz ustawiany na pozycji skrzydłowego jest najgroźniejszym zawodnikiem Chojniczanki. Do pięciu trafień dorzucił jedną asystę i dobrą, równą grę na przestrzeni całego sezonu. W zespole Górnika najlepszym snajperem jest Igor Angulo, który również ma pięć bramek.

• Górnik z piętnastoma punktami znajduje się obecnie w środku tabeli. Biorąc pod uwagę, że przed sezonem drużyna Marcina Brosza była głównym faworytem do awansu, to jest to wynik rozczarowujący. Cztery zwycięstwa i cztery porażki to bilans nieprzystający tak utytułowanemu klubowi.

• Rezerwowi Górnik: Kuchta, Kosznik, Plizga, Urynowicz, Skrzypczak, Żurkowski, Pikul

• Prezentujemy ławki rezerwowych obu drużyn. Rezerwowi Chojniczanka: Miazek, Lisowski, Gierszewski, Mrozik, Meschia, Biskup, Jakóbowski

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu, w którym wicelider pierwszoligowej tabeli podejmie 14-krotnego mistrza Polski Górnika Zabrze!