Mecz Chojniczanka - Górnik Zabrze ONLINE. Gdzie oglądać w...

Chojniczanka Chojnice

1

Górnik Zabrze

3

• Serdecznie dziękuje za uwagę i zapraszam na jutrzejszy dzień, w którym znowu czekają nas emocje związane z Pucharem Polski!

• Przepaść. Tak jednym słowem można opisać ten mecz. Chociaż obie drużyny jeszcze w poprzednim sezonie rywalizowały o awans do Ekstraklasy to w tym momencie Górnik jest poza zasięgiem Chojniczanki.

• Koniec! Szymon Marciniak kończy ten mecz!

• Bardzo mocny strzał Bartłomieja Olszewskiego, lecz leci on prosto w Janukiewicza.

• Krzysztof Drzazga ogląda żółtą kartkę.

• O 4 minuty Szymon Marciniak przedłuża ten mecz.

• Drzazga uderza z 11 metra, ale Tomasz Loska popisuje się świetną robinsonadą!

• Tomasz Loska wyłapuje dośrodkowanie i przerywa zapędy gospodarzy.

• Jeszcze jedna zmiana. Damiana Kądziora zmienia Bartłomiej Olszewski.

• Jakub Biskup zmienia Jakuba Bąka.

• Tragiczne uderzenie Igora Angulo. Jednak nie wszystko wychodzi Hiszpanowi.

• Zakotłowało się pod bramką Tomasza Loski. Gospodarzom zabrakło zimnej krwi do wykończenia akcji.

• Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy. Jacek Podgórski schodzi, a Adam Ryczkowski wchodzi.

• A jak wpadła bramka? Piotr Kieruzel podszedł do rzutu wolnego i huknął w stronę bramkę niczym z armaty. Futbolówka wpadła idealnie w samo okienko! Coś nieprawdopodobnego!

• David Ladecky zmienia Łukasza Wolsztyńskiego!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Co za bramka Piotra Kieruzela!

• Łukasz Wolsztyński zostaje ukarany żółtą kartką.

• Mamy pierwszą zmianę. Emil Drozdowicz zostaje zmieniony przez Krzysztofa Drzazgę.

• Ojej co tam się wydarzyło! Rafał Kurzawa uderza bardzo słabo i piłka mija bramkę o kilka metrów!

• Kolejny rzut karny dla gości! Hubert Wołąkiewicz popełnia duży błąd!

• Damian Kądzior dochodzi do idealnie zagranej prostopadłej piłki, a później ze stoickim spokojem pakuje ją do bramki! Chojniczanka na łopatkach!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Damian Kądzior zdobywa bramkę!

• Tomasz Mikołajczak za pyskowanie sędziemu ogląda żółtą kartkę.

• Najbardziej aktywnym piłkarzem gospodarzy jest dzisiaj Mikołajczak. Doświadczony napastnik znowu dochodzi do świetnej okazji, jednak wcześniej sędzia podnosi chorągiewkę.

• Lisowski popędził prawym skrzydłem, lecz Kurzawa świetnie wraca się do defensywy i przejmuje piłkę.

• Pierwszy celny strzał Chojniczanki! Bąk dogrywa idealna piłkę na głowę Mikołajczaka, ale na posterunku stoi pewny Loska!

• Ależ zepsuł to Rafał Grzelak! Chojniczanka wychodziła ze świetną akcją, ale doświadczony gracza gospodarzy zbyt długo holował piłkę, którą stracił.

• Damian Kądzior ogląda żółtą kartkę za brzydki faul na Mikołajczaku.

• Tomasz Mikołajczak uderza bardzo niecelnie! Szkoda bo była to bardzo groźna akcja!

• Pietruszka mocno próbował dograć pod bramkę Loski i z tego wyszedł groźny centrostrzał! Piłka mija jednak bramkę Górnika.

• Dobra oskrzydlająca akcja gości, ale Angulo zostaje przyblokowany przez defensywę Chojniczanki.

• Kopnięcie piłki przez graczy gospodarzy rozpoczyna drugą część meczu!

• Koniec pierwszej połowy. Chojniczanka w pierwszych 45 minutach praktycznie nie istnieje. Grają bardzo słabo i nie ma co ukrywać będzie bardzo ciężko wygrać ten mecz.

• Niedokładne zagranie Kieruzela do Lisowskiego. Po drugim golu Górnik spuścił z tonu, a gospodarze wyglądają po prostu słabo.

• Chojniczanka kompletnie bez polotu. Górnik ustawia sobie ten mecz na własny scenariusz.

• Michał Koj zagrywa w pole karne, a tam Igor Angulo oddaje strzał głową. Piłka jeszcze odbija się od ziemi i bezradny bramkarz gospodarzy wyjmuje ją z siatki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Igor Angulo po raz drugi!

• Igor Angulo oddaje znakomity strzał głową i znowu kapitalnie broni Janukiewicz!

• Radosław Janukiewicz popisuje się znakomitą interwencją, wychodząc za pole karne i ratując swój zespół.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Igor Angulo pewnie wykorzystuje 11! Strzał nie do obrony!

• Rzut karny dla Górnika! Lisowski fauluje Kurzawę w polu karnym!

• Kolejna akcja Damiana Kądziora i nasz świeżo upieczony reprezentant Polski uderza bardzo niecelnie!

• Rafał Grzelak przeciągnął dośrodkowanie przez co marnują znakomitą okazję.

• Hubert Wołąkiewicz ukarany żółtym kartonikiem.

• Damian Kądzior oddaje bardzo mocny i groźny strzał! Zabrakło bardzo niewiele!

• Rafał Kurzawa świetnie pokazuje się w polu karnym, ale Lisowski w ostatnim momencie wybija mu piłkę spod nóg.

• Dobra interwencja Wieteski po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Były gracz Legii ratuje swoja drużynę.

• Niedokładne krosowe podanie do Jakuba Bąka. Były gracz Pogoni nie zdołał dojść do piłki.

• Zamieszanie w polu karnym Górnika, jednak żaden z zawodników gospodarzy nie zdołał oddać strzału.

• Rozbrzmiał pierwszy gwizdek! Czas start!

• Szymon Marciniak wyprowadza obie drużyny!

• Nigdy nie kalkulujemy, chcemy zawsze wygrać każde spotkanie, po to wychodzimy na boisko. Puchar traktujemy tak samo poważnie, jak ligę. Na pewno wystawimy najmocniejszy skład, jaki będzie możliwy

- mówił Marcin Brosz.

• Ostatnio Chojnice przestały być twierdzą lidera Nice 1 Ligi. Porażka z Pogonią Siedlce zaskoczyła niejednego kibica Chojniczanki. Teraz czas na rehabilitacje w Pucharze Polski.

• Żadna z drużyn nie ma zamiaru odpuszczać tego meczu, więc trenerzy wystawiają do boju swoje najmocniejsze 11.

• Chojniczanka chciałaby powtórzyć co najmniej występ Wigier Suwałki z poprzedniego sezonu. Półfinał jest na wyciągnięcie ręki, lecz trzeba podkreślić, że rywal również jest klasowy.

• Skład Chojniczanki Chojnice!

• Skład Górnika Zabrze!

• Na relację LIVE z tego meczu serdecznie zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

• Chojniczanka ma w ostatnim czasie bardzo ambitne plany, a pierwsze miejsce w tabeli Nice 1 Ligi oraz ćwierćfinał Pucharu Polski najdobitniej to udowadniają. Teraz jednak czas zmierzyć się bardzo trudnym przeciwnikiem, którym będzie Górnik Zabrze.

Bartłomiej Modzelewski

1/4
przejdź do galerii

Mecz Chojniczanka - Górnik Zabrze ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©PP

Mecz Chojniczanka - Górnik Zabrze ONLINE. Zarówno Chojniczanka jaki i Górnik w rozgrywkach ligowych radzą sobie znakomicie. W poprzednim sezonie stoczyli ostry bój o awans do Lotto Ekstraklasy, z którego zwycięsko wyszli Zabrzanie. Jaki wynik padnie w Pucharze Polski?

Mecz Chojniczanka - Górnik Zabrze ONLINE

Chociaż każdy przeciętny kibic postawiłby na zwycięstwo Górnika to jednak Puchar Polski rządzi się swoimi prawami. Właśnie takie drużyny jak Chojniczanka Chojnice, Chrobry Głogów czy Drutex Bytovia pokazują, że pierwszoligowców lekceważyć nie można. W poprzednim sezonie czarnym koniem rozgrywek o Puchar Polski były Wigry Suwałki. Teraz ekipa Krzysztofa Brede chcę co najmniej wyczyn zespołu z Suwałk.

Mimo, że Chojniczanka ciągle przewodzi w tabeli Nice 1 Ligi to ostatnia porażka z Pogonią Siedlce trochę zaskoczyła zarówno kibiców jak i ekspertów. Szczególnie, że mecz odbywał się w Chojnicach, które do tej kolejki były twierdzą nie do zdobycia dla innych drużyn. W tym momencie trzeba jednak całkowicie zresetować głowy. We wtorkowy wieczór czeka ich piekielnie ciężka przeprawa, a Górnik nie jest już tym samym zespołem, który biegał po boiskach zaplecza Ekstraklasy.

Beniaminek najwyższej klasy rozgrywkowej w ostatnich tygodniach spuścił trochę z tonu. Po serii znakomitych gier ostatnia przydarzyła się Zabrzanom mała zapaść. 1 punkt na 6 możliwych to nie ma co ukrywać trochę mało. Wszystkich związanych z 14-krotnym mistrzem Polski martwi przede wszystkim postawa defensywy. Mimo wysokiego drugiego miejsca Górnicy stracili aż 20 bramek w tym sezonie Lotto Ekstraklasy. To jest drugi (po Piaście Gliwice) najgorszy wynik w całej lidze (!).

Nie ma co jednak ukrywać faktu, że podopieczni Marcina Brosza jadą do Chojnic po zwycięstwo. To oni są faworytami i nie mogą sobie pozwolić na porażki w takich meczach.
- W każdym meczu dajemy i zostawiamy "serducho", obojętnie czy to liga czy pucharowa rywalizacja. O żadnym odpuszczaniu nie może być mowy. W piątek była liga, nie udało się niestety wygrać. Teraz przed nami puchar i jedziemy na wyjazdowy mecz z nastawieniem wygrania tego spotkania. W pucharze gramy o pełną pulę - mówił przed meczem bramkarz Górnika, Tomasz Loska.

Co ciekawe ten ćwierćfinałowy pojedynek poprowadzi Szymon Marciniak. Międzynarodowy sędzia ma zapewnić dobry poziom tego spotkania. Oby mecz również stała na jak najwyższym szczeblu.