Mecz Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie...

Chojniczanka Chojnice

0

Miedź Legnica

0

• Byliśmy dzisiaj świadkami typowego meczu walki. Kibicom podobać się mogło bardzo dobre tempo, utrzymywane przez obie drużyny niemal przez całe spotkanie. W drugiej połowie zdecydowaną przewagę w grze mieli zawodnicy Chojniczanki, lecz nie udało im się przełożyć tego na zdobycz bramkową. Dziękuję za uwagę, mecz relacjonował dla Państwa Patryk Syngierski.

• KONIEC MECZU.

• Meschia zbyt mocno dogrywał do Przrybyły, piłka w rękach bramkarza.

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Djermanovicia zastąpił Bartulović.

• Kieruzel z rzutu wolnego trafia w boczną siatkę!

• Stasiak faulował wychodzącego na dobrą pozycję Przybyłę, za co obejrzał żółty kartonik.

• Wojciech Łobodziński opuścił murawę. Byłego reprezentanta Polski zmienił Marquitos.

• Forsell z rzutu wolnego dograł w pole karne, lecz czujni obrońcy wybijają futbolówkę.

• Jacek Podgórski wyszedł z piłką za linię końcową. Grę wznowi bramkarz Miedzi.

• Na kolejną roszadę w składzie zdecydował się trener Gruszka. Łukasza Kosakiewicza zastąpił Michał Jakóbowski.

• Kolejna zmiana w szeregach Chojniczanki. Boisko opuszcza Andrzej Rybski, którego zastąpi debiutujący w barwach klubu z Chojnic Michał Przybyła.

• Biskup urwał się kryjącym go obrońcom, dograł w pole karne, lecz za głęboko i piłka znalazła się w rękach bramkarza.

• Trener Tarasiewicz zdecydował się na zdjęcie z boiska Petteri Pennanena. W jego miejsce pojawi się Łukasz Garguła.

• Pietruszka dograł do znajdującego się w polu karnym Kosakiewicza, lecz w ostatniej chwili piłkę sprzed nosa wybił mu Midzierski.

• Mikołajczak urwał się dwóm obrońcom, oddał dobry strzał, lecz piłka zatrzymała się na słupku!

• Forsell z rzutu wolnego z około 20. metrów po raz kolejny posłał piłkę tuż ponad poprzeczką.

• Mikołajczak naciskał na bramkarza Miedzi, ten ratując się przed stratą piłki, wybił ją za linię boczną.

• Biskup dośrodkował w pole bramkowe, lecz z futbolówką o włos minął się Rybski!

• Chvedukas napomniany żółtym kartonikiem za faul na Petteri Forsellu.

• Forsell z rzutu wolnego blisko środkowej linii oddał silny strzał na bramkę Budziłka, lecz jego uderzenie poszybowało minimalnie ponad poprzeczką.

• Pietruszka dośrodkował w pole karne Miedzi. Po krótkim zamieszaniu groźny strzał oddał Kosakiewicz, lecz świetnym refleksem popisał bramkarz gości.

• Chvedukas oddał strzał zza pola karnego. Po rykoszecie stracił on na sile i bez problemu futbolówkę wyłapał Paweł Kapsa.

• Mamy pierwszą zmianę w dzisiejszym spotkaniu. Niedzielę zastępuje najskuteczniejszy strzelec Chojniczanki w tym sezonie - Jakub Biskup.

• Niezbyt dobrze wychodzą dzisiaj dośrodkowania Irakliowi Meschii. Tym razem z rzutu rożnego dograł futbolówkę wprost w ręce bramkarza.

• Hunter Gorskie obejrzał drugą żółtą kartkę za faul na Jacku Podgórskim na własnej połowie. Legniczanie przez ponad pół godziny będą grali w osłabieniu.

• Próba strzału Forsella zablokowana wślizgiem przez obrońcę. Rzut rożny dla gości.

• Żółtą kartką za faul na bramkarzu rywali ukarany Mikołajczak. Bardzo kontrowersyjna decyzja arbitra.

• Kosakiewicz z rzutu wolnego uderzył wprost w mur.

• Piłkę pod polem karnym rywali przejęli goście, mieli świetną szansę na wyprowadzenie kontrataku, lecz wślizgiem w ostatniej chwili pewnie interweniował Chvedukas, temperując ich zapędy.

• Mikołajczak piętą dograł do Rybskiego, który znalazł się na pozycji sam na sam z bramkarzem. Nie zdołał jednak oddać strzału, bowiem piłkę spod jego nóg po ofiarnej interwencji wyłapał golkiper Miedzi.

• Płaskie wstrzelenie piłki w szesnastkę przez Kosakiewicza po nogach obrońców wyszło na rzut rożny.

• Rybski dośrodkował w pole karne rywali, lecz piłka nie znalazła żadnego adresata.

• Wracamy do gry! Przy piłce zawodnicy Miedzi Legnica.

• Po pierwszej połowie na stadionie w Chojnicach mamy wynik bezbramkowy. Nie brakowało w niej jednak emocji, a piłkarze obydwu zespołów utrzymywali wysokie tempo gry. Mamy nadzieję, że w drugiej części meczu będzie nam dane obejrzeć bramki. Wracamy już za niespełna kwadrans!

• Sędzia Łukasz Bednarek kończy pierwszą część spotkania.

• Meschia dośrodkował z rzutu rożnego. Po krótkim zamieszaniu w polu karnym z przewrotki uderzył Podgórski, jednak piłkę z bramki głową wybił jeden z obrońców.

• Sędzia doliczył do pierwszej połowy jedną minutę.

• Dobry pressing gospodarzy. Golkiper gości zmuszony do wybicia piłki na aut.

• Słabe dośrodkowanie Pietruszki z rzutu wolnego. Bez problemu piłkę wyłapuje Paweł Kapsa.

• Żółta kartka dla Huntera Gorskie. Amerykanin faulował w pojedynku bark w bark Łukasza Kosakiewicza.

• Mamy przerwę w grze. Keon Daniel nie podnosi się z murawy, potrzebna pomoc medyczna.

• Meschia dograł do Kosakiewicza. Zawodnik Chojniczanki znalazł się oko w oko z bramkarzem rywali, lecz sędzia liniowy po raz kolejny sygnalizuje spalonego.

• Jacek Podgórski obejrzał żółty kartonik za faul na Rasaku blisko linii bocznej.

• Forsell walcząc o piłkę faulował we własnym polu karnym.

• Markowski posłał długie podanie w kierunku pola karnego, jednak było ono i za mocne i niecelne. Od bramki wznowi golkiper Miedzianki.

• Mikołajczak walczył z Midzierskim o dojście do piłki, jednak sfaulował swojego rywala.

• Meschia dośrodkowywał z rzutu rożnego, lecz bez najmniejszego problemu piłkę wybiła obrona Miedzi.

• Forsell oddał płaski strzał z około 20. metrów, lecz był on zbyt słaby by zagrozić golkiperowi Chojniczanki.

• Meschia dośrodkowywał z rzutu wolnego blisko środkowej linii. Jego długie podanie okazało się być jednak zbyt długie i bez problemu wyłapał je Kapsa.

• Rybski dogrywał do wbiegającego w tzw. uliczkę Mikołajczaka, jednak podanie było minimalnie za mocne i były zawodnik Lecha Poznań nie zdołał dobiec do piłki.

• Mikołajczak wbiegł z piłką w pole karne, dograł do Kosakiewicza, który pewnie umieścił piłkę w siatce, lecz uniesiona chorągiewka liniowego i nadal wynik bezbramkowy.

• Dobry rajd Pietruszki na lewej flance. Po interwencji wślizgiem jednego z obrońców piłka po jego nogach wyszła jednak za linię końcową i grę wznowi od bramki Kapsa.

• Podgórski wślizgiem blokuje dośrodkowanie Łobodzińskiego. Rzut rożny dla gości.

• Tym razem bramkarz gości popisał się znakomitą paradą! Mikołajczak przechwycił piłkę przed polem karnym i oddał bardzo groźny strzał w kierunku dalszego słupka.

• Do dośrodkowania z narożnika dobrze wyszedł Bartczak, tylko dobrej interwencji Budziłka gospodarze zawdzięczają czyste konto!

• Niedziela zszedł z piłką do środka i oddał strzał zza pola karnego. Piłka powędrowała jednak minimalnie ponad poprzeczką.

• Markowski we własnym polu karnym wybija wprost pod nogi Daniela. Na szczęście dla zawodnika Chojniczanki, zawodnik z Trynidadu i Tobago nie zdołał opanować futbolówki.

• Podgórski fauluje Rasaka blisko linii bocznej. Z rzutu wolnego wznowią legniczanie.

• Andrzej Rybski próbował dogrywać w pole karne, lecz wcześniej sędzia odgwizdał spalonego.

• Dośrodkowanie Podgórskiego zablokowane, rzut rożny dla gospodarzy.

• Łobodziński wbiegł z piłką w pole karne, dośrodkował, lecz na posterunku obrona Chojniczanki.

• Pierwszy gwizdek sędziego Bednarka i zaczynamy!

• Dzisiejszy mecz zapowiada się niezwykle interesująco. Miejmy nadzieję, że na murawie nie zabraknie czysto sportowych emocji. Zapraszam do śledzenia relacji na GOL24.pl, zaczynamy już za 20 minut!

• Miedź Legnica aktualnie plasuje się na 7. miejscu w ligowej tabeli. Dzisiejsi goście mają jednak zaledwie cztery punkty straty do liderującej Chojniczanki i o jedno spotkanie mniej, więc w przypadku awansu legniczanie znacznie zwiększą swoje szanse na awans do ekstraklasy.

• Gospodarze to aktualny lider rozgrywek. Z 23. spotkań, jakie Chojniczanka rozegrała w tym sezonie po punkty nie sięgnęła w zaledwie jednym... z Miedzią w Legnicy, gdzie uległa podopiecznym Ryszarda Tarasiewicza 0:2.

• Witam ze Stadionu Miejskiego Chojniczanka 1930, gdzie już za pół godziny rozpocznie się hitowe spotkanie 24. kolejki Nice 1. Ligi, w którym drużyna z Chojnic podejmie zawodników Miedzi Legnica.

Kuba Treć

Mecz Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Piotr Hukało

W hicie 24. kolejki Nice I Ligi Chojniczanka podejmie Miedź Legnica. Faworytem spotkania jest lider tabeli, ale podopieczni Ryszarda Tarasiewicza wciąż mają szansę na awans do Lotto Ekstraklasy i z pewnością będą chcieli zapunktować w Chojnicach. Obydwa zespoły dzieli różnica zaledwie czterech punktów, przy czym goście z Legnicy mają jeszcze zaległe spotkanie z Chrobrym Głogów. Początek spotkania o godzinie 17:45.

Mecz Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica ONLINE

Chojniczanka w tym sezonie gra powyżej wszelkich oczekiwań, bo kto mógł się spodziewać, że to właśnie drużyna Piotra Gruszki będzie przewodziła tabeli? W fotelu lidera Chojniczanka rozsiadła się dość szybko i patrząc na prezentowaną w obecnym sezonie formę jest to miejsce zupełnie zasłużone.
Rzadko się zdarza w I lidze, żeby po 23 kolejkach tylko raz zespół schodził z boiska przegrany. A jednak ta sztuka udała się Chojniczance, która przegrała jedynie… z Miedzią w Legnicy 0:2. Wówczas jedną z bramek zdobył Petteri Forsell, najlepszy zawodnik w drużynie trenera Tarasiewicza. Fin został powołany na dwa mecze swojej reprezentacji z Turcją i z Austrią. Między innymi, dlatego ostatnie spotkanie z Chrobrym zostało przełożone na inny termin. Forsell pojawił się w przegranym meczu eliminacyjnym z Turcją (2:0) w 84 minucie spotkania. Natomiast w towarzyskim meczu z Austrią (1:1), zawodnik Miedzi całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych. W obecnym sezonie zdobył już 12 bramek, co czyni go najskuteczniejszym strzelcem w lidze, a gra Miedzi w dużej mierze jest zależna od dyspozycji Forsella. Trener Tarasiewicz jest zadowolony z wykorzystania przerwy reprezentacyjnej.

- Cieszy to, że w tym spotkaniu nie dopuszczaliśmy rywala do wielu sytuacji bramkowych. W czasie przerwy na kadrę podtrzymaliśmy rytm meczowy, a także przywróciliśmy do formy Dejana Djermanovicia i Michała Bartkowiaka. Z kadry Finlandii bez kontuzji, za to z dużą ochotą do gry, wrócił Petteri Forsell, podobnie jak Damian Rasak, który wystąpił w dwóch meczach reprezentacji Polski U-20. Najważniejsze dla mnie, że wszyscy są zdrowi - tłumaczy trener Tarasiewicz.

Gospodarze dzisiejszego spotkania chcą przerwać passę sześciu meczu bez wygranej. Ostatni raz drużyna Piotra Gruszki wygrała 12 listopada w wyjazdowym meczu z Chrobrym Głogów. W ostatnich pięciu co prawda lider nie przegrał, ale samymi remisami raczej ciężko będzie awansować. Chojniczanka z 13 remisami w sezonie zdecydowanie jest liderem tej klasyfikacji. Ponadto w dzisiejszym spotkaniu zabraknie kilku kluczowych piłkarzy, mianowicie Biernata, Zawistowskiego i Grzelaka, którzy muszą pauzować za nadmiar kartek. Wydaje się, że zwłaszcza brak Pawła Zawistowskiego może być odczuwalny w meczu z Miedzią. Legniczanie tracą do lidera z Chojnic zaledwie cztery punkty, zatem przy dzisiejszej ewentualnej wygranej zbliżą się na odległość punktu. Jeśli dodamy do tego zaległe spotkanie z Chrobrym, to podopieczni Ryszarda Tarasiewicza mogą realnie włączyć się do walki o awans. Wiosną drużyna z Dolnego Śląska gra jednak nierówno, bowiem wiosną dwukrotnie wygrywali i dwukrotnie remisowali. We wczorajszych spotkaniach punkty pogubili faworyci, zarówno Sandecja jak i GKS Katowice przegrali swoje spotkania, dzięki czemu ścisk w czołówce jest coraz większy. W Chojnicach możemy się spodziewać wyrównanego, stojącego na wysokim poziomie spotkania, chociażby, dlatego, że przeciwko sobie zmierzy się najlepsza ofensywa (Chojniczanka) z najlepszą defensywą (Miedź). Obydwa zespoły w I lidze grały ze sobą sześciokrotnie i tylko raz wygrała Miedź, trzy razy wygrała Chojniczanka i dwukrotnie padał wynik remisowy. Czy lider tabeli wreszcie sięgnie po komplet punktów? Początek spotkania o godzinie 17:45.

Ostatnie mecze w Nice I lidze:

Chojniczanka Chojnice:
Wisła 0:0 Chojniczanka (25 marca 2017)
Chojniczanka 1:1 Podbeskidzie (18 marca 2017)
Znicz 3:3 Chojniczanka (10 marca 2017)
Chojniczanka 2:2 Katowice (4 marca 2017)
Stomil 1:1 Chojniczanka (26 listopada 2016)

Miedź Legnica:
Wigry 0:1 Miedź (18 marca 2017)
Miedź 2:1 Drutex-Bytovia (10 marca 2017)
Olimpia 2:1 Miedź (4 marca 2017)
Miedź 2:0 Kluczbork (25 lutego 2017)
Górnik 0:2 Miedź (19 listopada 2017)

Przewidywane składy:

Chojniczanka: Budziłek- Lisowski, Kieruzel, Kosakiewicz, Pietruszka- Suchanek, Kryszak, Podgórski, Biskup, Rybski- Mikołajczak
Miedź: Kapsa- Bartczak, Midzierski, De Amo Perez, Trifonow- Łobodziński, Forsell, Pennanen, Rasak, Daniel- Rybicki

Sędzia: Łukasz Bednarek (Koszalin)

Mecz Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica TRANSMISJA TV

Spotkanie Chojniczanki z Miedzią pokaże od godziny 17:40 Polsat Sport. Mecz skomentuje duet Marcin Feddek - Artur Derbin. Tekstowa relacja na żywo w GOL24!